Uto22102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa B)
Match Schedule: GOŠK (Gabela) | Premijer liga BiH

Premijer liga BiH

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 21.07.2018 17:30 h GOŠK (Gabela) - Željezničar (Sarajevo)0 - 1 Poraz
2 2. Kolo 29.07.2018 20:00 h Zrinjski (Mostar) - GOŠK (Gabela)3 - 1 Poraz
3 3. Kolo 05.08.2018 17:30 h GOŠK (Gabela) - Zvijezda 09 (Etno selo)2 - 2 Neriješeno
4 4. Kolo 11.08.2018 20:00 h Sarajevo - GOŠK (Gabela)1 - 1 Neriješeno
5 5. Kolo 15.08.2018 17:30 h GOŠK (Gabela) - Tuzla City (Simin Han)3 - 2 Pobjeda
6 6. Kolo 18.08.2018 17:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - GOŠK (Gabela)3 - 0 Poraz
7 7. Kolo 26.08.2018 17:00 h GOŠK (Gabela) - Široki Brijeg0 - 0 Neriješeno
8 8. Kolo 01.09.2018 17:00 h Radnik (Bijeljina) - GOŠK (Gabela)1 - 0 Poraz
9 9. Kolo 16.09.2018 16:30 h GOŠK (Gabela) - Mladost (Doboj Kakanj)1 - 3 Poraz
10 10. Kolo 22.09.2018 19:00 h Sloboda (Tuzla) - GOŠK (Gabela)2 - 0 Poraz
11 11. Kolo 26.09.2018 16:00 h GOŠK (Gabela) - Čelik (Zenica)0 - 0 Neriješeno
12 12. Kolo 30.09.2018 19:00 h Željezničar (Sarajevo) - GOŠK (Gabela)1 - 2 Pobjeda
13 13. Kolo 06.10.2018 15:30 h GOŠK (Gabela) - Zrinjski (Mostar)0 - 4 Poraz
14 14. Kolo 20.10.2018 15:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) - GOŠK (Gabela)1 - 0 Poraz
15 15. Kolo 28.10.2018 14:30 h GOŠK (Gabela) - Sarajevo1 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo 03.11.2018 13:30 h Tuzla City (Simin Han) - GOŠK (Gabela)2 - 1 Poraz
17 17. Kolo 11.11.2018 13:30 h GOŠK (Gabela) - Krupa (Krupa na Vrbasu)1 - 0 Pobjeda
18 18. Kolo 25.11.2018 16:00 h Široki Brijeg - GOŠK (Gabela)1 - 1 Neriješeno
19 19. Kolo 02.12.2018 13:00 h GOŠK (Gabela) - Radnik (Bijeljina)1 - 1 Neriješeno
20 20. Kolo 23.02.2019 14:30 h Mladost (Doboj Kakanj) - GOŠK (Gabela)1 - 0 Poraz
21 21. Kolo 03.03.2019 15:00 h GOŠK (Gabela) - Sloboda (Tuzla)0 - 0 Neriješeno
22 22. Kolo 09.03.2019 15:00 h Čelik (Zenica) - GOŠK (Gabela)3 - 1 Poraz
23 23. Kolo 17.03.2019 15:00 h Zrinjski (Mostar) - GOŠK (Gabela)1 - 0 Poraz
24 24. Kolo 31.03.2019 16:30 h GOŠK (Gabela) - Željezničar (Sarajevo)1 - 1 Neriješeno
25 25. Kolo 07.04.2019 16:30 h Široki Brijeg - GOŠK (Gabela)1 - 0 Poraz
26 26. Kolo 14.04.2019 16:30 h GOŠK (Gabela) - Sloboda (Tuzla)3 - 2 Pobjeda
27 27. Kolo 20.04.2019 17:00 h Mladost (Doboj Kakanj) - GOŠK (Gabela)3 - 1 Poraz
28 28. Kolo 24.04.2019 17:00 h GOŠK (Gabela) - Radnik (Bijeljina)1 - 2 Poraz
29 29. Kolo 27.04.2019 17:00 h Čelik (Zenica) - GOŠK (Gabela)1 - 0 Poraz
30 30. Kolo 05.05.2019 17:00 h GOŠK (Gabela) - Tuzla City (Simin Han)0 - 3 Poraz
31 31. Kolo 11.05.2019 17:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) - GOŠK (Gabela)2 - 1 Poraz
32 32. Kolo 18.05.2019 17:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - GOŠK (Gabela)4 - 0 Poraz
33 33. Kolo 25.05.2019 17:00 h GOŠK (Gabela) - Sarajevo0 - 2 Poraz