Uto22102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa B)
Match Schedule: Krupa (Krupa na Vrbasu) | Premijer liga BiH

Premijer liga BiH

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 21.07.2018 17:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Čelik (Zenica)3 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 28.07.2018 17:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Široki Brijeg2 - 2 Neriješeno
3 3. Kolo 04.08.2018 17:00 h Radnik (Bijeljina) - Krupa (Krupa na Vrbasu)2 - 2 Neriješeno
4 4. Kolo 11.08.2018 17:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Mladost (Doboj Kakanj)2 - 2 Neriješeno
5 5. Kolo 15.08.2018 17:30 h Sloboda (Tuzla) - Krupa (Krupa na Vrbasu)1 - 0 Poraz
6 6. Kolo 18.08.2018 17:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - GOŠK (Gabela)3 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 26.08.2018 20:00 h Željezničar (Sarajevo) - Krupa (Krupa na Vrbasu)1 - 1 Neriješeno
8 8. Kolo 01.09.2018 17:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Zrinjski (Mostar)1 - 2 Poraz
9 9. Kolo 15.09.2018 16:30 h Zvijezda 09 (Etno selo) - Krupa (Krupa na Vrbasu)0 - 0 Neriješeno
10 10. Kolo 22.09.2018 16:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Sarajevo1 - 4 Poraz
11 11. Kolo 26.09.2018 16:00 h Tuzla City (Simin Han) - Krupa (Krupa na Vrbasu)2 - 1 Poraz
12 12. Kolo 29.09.2018 16:00 h Čelik (Zenica) - Krupa (Krupa na Vrbasu)3 - 1 Poraz
13 13. Kolo 06.10.2018 18:30 h Široki Brijeg - Krupa (Krupa na Vrbasu)2 - 0 Poraz
14 14. Kolo 21.10.2018 15:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Radnik (Bijeljina)0 - 0 Neriješeno
15 15. Kolo 27.10.2018 14:30 h Mladost (Doboj Kakanj) - Krupa (Krupa na Vrbasu)2 - 1 Poraz
16 16. Kolo 03.11.2018 13:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Sloboda (Tuzla)0 - 1 Poraz
17 17. Kolo 11.11.2018 13:30 h GOŠK (Gabela) - Krupa (Krupa na Vrbasu)1 - 0 Poraz
18 18. Kolo 24.11.2018 13:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Željezničar (Sarajevo)2 - 1 Pobjeda
19 19. Kolo 30.11.2018 14:00 h Zrinjski (Mostar) - Krupa (Krupa na Vrbasu)1 - 0 Poraz
20 20. Kolo 23.02.2019 14:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Zvijezda 09 (Etno selo)1 - 1 Neriješeno
21 21. Kolo 02.03.2019 15:00 h Sarajevo - Krupa (Krupa na Vrbasu)2 - 1 Poraz
22 22. Kolo 09.03.2019 15:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Tuzla City (Simin Han)0 - 2 Poraz
23 23. Kolo 17.03.2019 15:00 h Sarajevo - Krupa (Krupa na Vrbasu)0 - 0 Neriješeno
24 24. Kolo 30.03.2019 16:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Radnik (Bijeljina)2 - 2 Neriješeno
25 25. Kolo 07.04.2019 16:30 h Zrinjski (Mostar) - Krupa (Krupa na Vrbasu)2 - 0 Poraz
26 26. Kolo 13.04.2019 16:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Čelik (Zenica)5 - 2 Pobjeda
27 27. Kolo 20.04.2019 20:00 h Željezničar (Sarajevo) - Krupa (Krupa na Vrbasu)3 - 0 Poraz
28 28. Kolo 24.04.2019 17:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Tuzla City (Simin Han)1 - 0 Pobjeda
29 29. Kolo 27.04.2019 17:00 h Široki Brijeg - Krupa (Krupa na Vrbasu)2 - 1 Poraz
30 30. Kolo 04.05.2019 17:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Zvijezda 09 (Etno selo)2 - 0 Pobjeda
31 31. Kolo 11.05.2019 17:00 h Sloboda (Tuzla) - Krupa (Krupa na Vrbasu)1 - 2 Pobjeda
32 32. Kolo 18.05.2019 17:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - GOŠK (Gabela)4 - 0 Pobjeda
33 33. Kolo 25.05.2019 17:00 h Mladost (Doboj Kakanj) - Krupa (Krupa na Vrbasu)3 - 1 Poraz