Čet24102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa B)

Kalendar - Kalendar

186 Utakmice

13 Petak, 18.10.2019 18:00 h Sarajevo Sarajevo - Sarajevo Čelik (Zenica) 2-0thumbs_up.png 
8 Subota, 19.10.2019 10:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Zvijezda (Gradačac) 0-2thumbs_down.png 
8 Subota, 19.10.2019 10:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Bosna (Mionica) 9-0thumbs_up.png 
8 Subota, 19.10.2019 12:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Zvijezda (Gradačac) 4-1thumbs_up.png 
8 Subota, 19.10.2019 12:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Bosna (Mionica) 8-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Modriča 2-0thumbs_up.png 
9 Subota, 19.10.2019 14:30 h Vrana (Banovići selo) Vrana (Banovići selo) - Vrana (Banovići selo) Rainci (Gornji Rainci) 4-3thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Čapljina Čapljina - Čapljina Rudar (Kakanj) 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Goražde Goražde - Goražde Igman (Konjic) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Dubrave (Dubrave) 1-2thumbs_down.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Sloboda (Mrkonjić Grad) 0-2thumbs_down.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Laktaši (Laktaši) Laktaši (Laktaši) - Laktaši (Laktaši) Borac (Kozarska Dubica) 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Sloga (Srbac) Sloga (Srbac) - Sloga (Srbac) Sloboda (Novi Grad) 3-0thumbs_up.png 
9 Subota, 19.10.2019 14:30 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Međiđa 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Lijevče (Nova Topola) Lijevče (Nova Topola) - Lijevče (Nova Topola) Partizan (Kostajnica) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Progres (Kneževo) Progres (Kneževo) - Progres (Kneževo) Sloga (Rakelići - Saničani) 5-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Bratstvo (Kozarac) Bratstvo (Kozarac) - Bratstvo (Kozarac) Krajina (Banja Luka) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Budućnost (Pilica) 3-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Mladost (Gacko) Mladost (Gacko) - Mladost (Gacko) Drina HE (Višgrad) 3-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Sutjeska (Foča) Sutjeska (Foča) - Sutjeska (Foča) Proleter (Dvorovi) 2-1thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Famos (Ist. Ilidža) Famos (Ist. Ilidža) - Famos (Ist. Ilidža) Velež (Nevesinje) 4-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Jedinstvo (Brčko) 4-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Rudar (Prijedor) Rudar (Prijedor) - Rudar (Prijedor) Slavija (Istočno Sarajevo) 2-1thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Kozara (Gradiška) 1-2thumbs_down.png 
10 Subota, 19.10.2019 14:30 h Hajduk (Orašje) Hajduk (Orašje) - Hajduk (Orašje) Napredak (Matići) 2-6thumbs_down.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Lokomotiva (Miričina) 5-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Mladost (Malešići) Mladost (Malešići) - Mladost (Malešići) Dinamo (Donja Mahala) 3-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Odžak 102 Odžak 102 - Odžak 102 Radnički (Lukavac) 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Orahovica 74 4-1thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Bratstvo (Bratunac) Bratstvo (Bratunac) - Bratstvo (Bratunac) Tabanci 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Guber (Srebrenica) Guber (Srebrenica) - Guber (Srebrenica) Vlasenica 0-3thumbs_down.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Ingram (Duboki Potok) Ingram (Duboki Potok) - Ingram (Duboki Potok) Omazići 1937 4-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Jedinstvo (Lukavica) Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Lukavica) DSK (Devetak) 4-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Slaven (Živinice) 0-1thumbs_down.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Olimpic (Sarajevo) 2-3thumbs_down.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Orašje 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Travnik 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 19.10.2019 14:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Radnik (Hadžići) 1-0thumbs_up.png 
5 Subota, 19.10.2019 14:30 h Radnik 2018 (Lipnica) Radnik 2018 (Lipnica) - Radnik 2018 (Lipnica) Memići 4-2thumbs_up.png 
13 Subota, 19.10.2019 15:00 h Velež (Mostar) Velež (Mostar) - Velež (Mostar) Zrinjski (Mostar) 1-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.10.2019 15:00 h Krbeti Krbeti - Krbeti Mladost (Trnjaci) 2-4thumbs_down.png 
7 Subota, 19.10.2019 15:00 h Sveti Jovan (Donji Brezik) Sveti Jovan (Donji Brezik) - Sveti Jovan (Donji Brezik) Polet (Čović Polje) 3-1thumbs_up.png 
7 Subota, 19.10.2019 15:00 h Čelik (Grbavica) Čelik (Grbavica) - Čelik (Grbavica) Strijelac (Tutnjevac) 0-6thumbs_down.png 
13 Subota, 19.10.2019 15:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) Zvijezda 09 (Etno selo) - Zvijezda 09 (Etno selo) Borac (Banja Luka) 0-2thumbs_down.png 
13 Subota, 19.10.2019 15:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Radnik (Bijeljina) 0-3thumbs_down.png 
13 Subota, 19.10.2019 18:00 h Željezničar (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) - Željezničar (Sarajevo) Mladost (Doboj Kakanj) 2-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Podrinje (Janja) 5-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Lokomotiva (Brčko) 0-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Slaven (Živinice) 1-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Drina (Zvornik) 2-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Rudar (Prijedor) Rudar (Prijedor) - Rudar (Prijedor) Željezničar (Banja Luka) 0-1thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Krajina (Cazin) Krajina (Cazin) - Krajina (Cazin) Jedinstvo (Bihać) 3-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Podgrmeč (Sanski Most) 0-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Sloga (Tojšići) 4-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Orašje 6-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 10:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Jedinstvo (Brčko) 9-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 20.10.2019 11:00 h Metalac (Živinice) Metalac (Živinice) - Metalac (Živinice) Konjuh (Kladanj) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 20.10.2019 11:00 h Borac (Kovači) Borac (Kovači) - Borac (Kovači) Omladinac RMU (Đurđevik) 2-2draw.png 
6 Nedjelja, 20.10.2019 11:00 h Jablanica (Barice) Jablanica (Barice) - Jablanica (Barice) Oskova 7-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 20.10.2019 11:00 h Mladost (Suha) Mladost (Suha) - Mladost (Suha) Toplice (Gornja Lukavica) 3-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 11:00 h Jedinstvo (Žeravica) Jedinstvo (Žeravica) - Jedinstvo (Žeravica) Ljubić (Prnjavor) 3-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 11:00 h Sloboda (Mrtvica) Sloboda (Mrtvica) - Sloboda (Mrtvica) Bobetino Brdo 1-4thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 20.10.2019 11:00 h Gornje Dubrave Gornje Dubrave - Gornje Dubrave Sloga (Sapna) 4-3thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 20.10.2019 11:00 h Spreča (Donji Rainci) Spreča (Donji Rainci) - Spreča (Donji Rainci) Bijeljevec (Miljanovci) 5-3thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Orašje - 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Jedinstvo (Brčko) 2-6thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Modriča 0-1thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Krajina (Cazin) Krajina (Cazin) - Krajina (Cazin) Jedinstvo (Bihać) 2-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Podgrmeč (Sanski Most) 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Podrinje (Janja) 3-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Lokomotiva (Brčko) 3-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Slaven (Živinice) 2-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 12:00 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Drina (Zvornik) 0-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Ozren (Petrovo) Ozren (Petrovo) - Ozren (Petrovo) Sloga (Dugo Polje) 3-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Naša Krila (Kostajnica) Naša Krila (Kostajnica) - Naša Krila (Kostajnica) Vranjak 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Željezničar (Doboj) Željezničar (Doboj) - Željezničar (Doboj) Crvena zvijezda (Obudovac) 4-3thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Sloga (Jakeš) Sloga (Jakeš) - Sloga (Jakeš) Trebava (Osječani) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Zvijezda (Kakmuž) Zvijezda (Kakmuž) - Zvijezda (Kakmuž) Skugrić 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Hajduk (Kožuhe) Hajduk (Kožuhe) - Hajduk (Kožuhe) Hajduk (Batkuša) 4-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Priluk Priluk - Priluk Mramor 0-0draw.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Vučijak (Majevac) Vučijak (Majevac) - Vučijak (Majevac) Rudanka 4-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Rudar (Bukinje) Rudar (Bukinje) - Rudar (Bukinje) Mladost (Solina) 5-3thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Napredak (Tupkovići) Napredak (Tupkovići) - Napredak (Tupkovići) Mladost 78 (Vukovije) 2-4thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Proleter (Slavinovići) Proleter (Slavinovići) - Proleter (Slavinovići) Grivice 3-4thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Srnica (Treštenica) Srnica (Treštenica) - Srnica (Treštenica) Budućnost (Donja Lukavica) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Slatina (Bašigovci) Slatina (Bašigovci) - Slatina (Bašigovci) OFK Tuzla 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Partizan (Kiseljak) Partizan (Kiseljak) - Partizan (Kiseljak) Krušik (Gornje Vukovije) 3-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) GOŠK (Gabela) 4-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Crkvina Crkvina - Crkvina Crvena zvijezda (Gajevi) 3-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Tišina) Mladost (Tišina) - Mladost (Tišina) Dobor (Modriča) 0-4thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Partizan (Koprivna) Partizan (Koprivna) - Partizan (Koprivna) Omladinac (Modriča) 2-2draw.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Sloga 73 (Ždreban) Sloga 73 (Ždreban) - Sloga 73 (Ždreban) Zvijezda (Kruškovo Polje) 6-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Jedinstvo (Obudovac 2 - Brnica) Jedinstvo (Obudovac 2 - Brnica) - Jedinstvo (Obudovac 2 - Brnica) Pelagićevo 3-6thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Donja Slatina) Mladost (Donja Slatina) - Mladost (Donja Slatina) Sloga (Doboj) 0-0draw.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Omarska Omarska - Omarska Polet 1926 (Brod) 6-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Tinja) Mladost (Tinja) - Mladost (Tinja) Rudar (Zagorje) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Doborovci) Mladost (Doborovci) - Mladost (Doborovci) Polet (Hrvati, Lukavac) 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mramor (Babice) Mramor (Babice) - Mramor (Babice) Sloga (Bikodže) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Orahovica 77 Orahovica 77 - Orahovica 77 Mladost (Puračić) 5-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Stjepan Polje Stjepan Polje - Stjepan Polje Podrinje (Mosorovac) 5-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h 25 maj (Uroža) 25 maj (Uroža) - 25 maj (Uroža) BSK Bokavići 1-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Špionica 1953 (Špionica) Špionica 1953 (Špionica) - Špionica 1953 (Špionica) Bukovik (G. Srebrenik) 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Sloboda (Kerep) Sloboda (Kerep) - Sloboda (Kerep) Izbor (Broduša-Brčko) 1-1draw.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h 12 Decembar (Rajska) 12 Decembar (Rajska) - 12 Decembar (Rajska) Vida (Gradačac) 4-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Graničar (Brezovo Polje) Graničar (Brezovo Polje) - Graničar (Brezovo Polje) Sloboda (Mujkići) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Koraj Koraj - Koraj Biberovo Polje 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Željezničar (Jelovče Selo) Željezničar (Jelovče Selo) - Željezničar (Jelovče Selo) Voćar (Šatorovići) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Napredak (Omerbegovača) 5-4thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Rudar (Stanari) Rudar (Stanari) - Rudar (Stanari) Zadrugar (Sijekovac) 2-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Sloga (Kolibe Gornje) Sloga (Kolibe Gornje) - Sloga (Kolibe Gornje) Liješće 1-5thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h 27 Juli (Kalenderovci) 27 Juli (Kalenderovci) - 27 Juli (Kalenderovci) 4 Juli (Pojezna) 3-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Borac (Kotorsko) Borac (Kotorsko) - Borac (Kotorsko) Zborište 4-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Mladost (Kotor Varoš) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Lauš (Banja Luka) Lauš (Banja Luka) - Lauš (Banja Luka) Sloga Nektar (Potkozarje) 3-3draw.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Gorica (Šipovo) Gorica (Šipovo) - Gorica (Šipovo) FSA (Prijedor) 3-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Plamen (Donje Vodičevo) Plamen (Donje Vodičevo) - Plamen (Donje Vodičevo) Čelinac 3-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Brčko 72 (Meraje Brčko) Brčko 72 (Meraje Brčko) - Brčko 72 (Meraje Brčko) Zelinja 76 (D. Zelinja) - 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Ograđenovac Ograđenovac - Ograđenovac Rahićki Ljiljani (G. Rahić) - 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Posavina (Brod) Posavina (Brod) - Posavina (Brod) Majevica (Rašljani) 6-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Brka 1948 (Brka) Brka 1948 (Brka) - Brka 1948 (Brka) Mionica 85 (Mionica) 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Glasinac 2011 (Sokolac) Glasinac 2011 (Sokolac) - Glasinac 2011 (Sokolac) Romanija (Pale) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Stakorina (Čajniče) 0-1thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Jedinstvo (Brodac) Jedinstvo (Brodac) - Jedinstvo (Brodac) Leotar (Trebinje) 2-2draw.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Rogatica) Mladost (Rogatica) - Mladost (Rogatica) Milići 0-3thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Budućnost (Gornja Slatina) Budućnost (Gornja Slatina) - Budućnost (Gornja Slatina) Trebavac (Vranjak) 4-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Borac (Osinja) Borac (Osinja) - Borac (Osinja) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) 5-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Ukrina (Čečava) Ukrina (Čečava) - Ukrina (Čečava) Kladari Gornji 3-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Borac (Bos. Lužani) Borac (Bos. Lužani) - Borac (Bos. Lužani) Mineral (Banja Vrućica) 5-3thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h BSK Bušletić (Bušletić) BSK Bušletić (Bušletić) - BSK Bušletić (Bušletić) Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) 3-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Polet (Podnovlje) Polet (Podnovlje) - Polet (Podnovlje) Bratstvo (Donja Dubica) 3-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Dizdaruša (Brčko) Dizdaruša (Brčko) - Dizdaruša (Brčko) Frankopan (Špionica) 4-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h 19 Srpanj (Oštra Luka) 19 Srpanj (Oštra Luka) - 19 Srpanj (Oštra Luka) Sloga (Prud) 1-2thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Kostrč Kostrč - Kostrč Vitanovići 78 (Vitanovići) 10-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (D Svilaj) Mladost (D  Svilaj) - Mladost (D  Svilaj) Sloga (Tolisa) 6-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Domaljevac) Mladost (Domaljevac) - Mladost (Domaljevac) Dragovoljac (Novo Selo) 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Sibovac) Mladost (Sibovac) - Mladost (Sibovac) Bok 2-2draw.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Seona 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Svatovac (Poljice) Svatovac (Poljice) - Svatovac (Poljice) Prokosovići 0-0draw.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Čelić Čelić - Čelić Bosna (Mionica) 2-5thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Bogutovo selo) Mladost (Bogutovo selo) - Mladost (Bogutovo selo) Rudar 1925 (Ugljevik) 0-2thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Podrinje (Tršić) Podrinje (Tršić) - Podrinje (Tršić) Omladinac (Potočari) 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Trnovica Trnovica - Trnovica BSK Ledinci 5-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Partizan (Donja Trnova) Partizan (Donja Trnova) - Partizan (Donja Trnova) Jedinstvo (Roćević) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Sloboda (Donji Zagoni) Sloboda (Donji Zagoni) - Sloboda (Donji Zagoni) Čelopek 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Janja 2009 (Janja) Janja 2009 (Janja) - Janja 2009 (Janja) Šekovići 1-3thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Posavina 108 (Bos Bijela) Posavina 108 (Bos  Bijela) - Posavina 108 (Bos  Bijela) Hašk Napredak Ulović 1-1draw.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Vidovice) Mladost (Vidovice) - Mladost (Vidovice) OFK Brčko 2-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Korpar (Grebnice) Korpar (Grebnice) - Korpar (Grebnice) Dinamo 75 (Prijedor) 2-3thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Ravne - Zovik Ravne - Zovik - Ravne - Zovik Ml. Zadrugar (Donji Rahić) 2-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Doboj Istok (Klokotinca) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (Kikači) Mladost (Kikači) - Mladost (Kikači) Željezničar (Dobošnica) 12-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Mladost (V Brijesnica) Mladost (V  Brijesnica) - Mladost (V  Brijesnica) Omladinac 68 (Mionica) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Vražići 92 Vražići 92 - Vražići 92 Mladost (G. Živinice) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Rijeka (Šerići) Rijeka (Šerići) - Rijeka (Šerići) Polet (Palanka) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 20.10.2019 14:30 h Pribava Pribava - Pribava Trešnjevka (Maoča) 0-3thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 15:00 h Majevica (Lopare) Majevica (Lopare) - Majevica (Lopare) Slijepčevići 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 15:00 h OFK Brezik OFK Brezik - OFK Brezik Borac (Ražljevo) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 15:00 h Jugović (Gredice 1) Jugović (Gredice 1) - Jugović (Gredice 1) Mladost (Sandići) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 15:00 h Mladost 2003 (Popovo Polje) Mladost 2003 (Popovo Polje) - Mladost 2003 (Popovo Polje) Jedinstvo (Koretaši) 2-2draw.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 15:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Grčica (Brčko) 4-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 15:00 h Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) - Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Gredice 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 15:00 h Mladost (Lončari) Mladost (Lončari) - Mladost (Lončari) Budućnost Red Star (Vučilovac) 0-0draw.png 
9 Nedjelja, 20.10.2019 15:00 h Obilić (Krepšić) Obilić (Krepšić) - Obilić (Krepšić) Zadrugar (Bukvik) 3-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 20.10.2019 17:00 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Sloboda (Tuzla) 2-0thumbs_up.png 
7 Srijeda, 23.10.2019 14:00 h Crkvina Crkvina - Crkvina Jedinstvo (Obudovac 2 - Brnica) - 
14 Petak, 25.10.2019 14:30 h Mladost (Doboj Kakanj) Mladost (Doboj Kakanj) - Mladost (Doboj Kakanj) Zvijezda 09 (Etno selo) - 
14 Petak, 25.10.2019 18:00 h Čelik (Zenica) Čelik (Zenica) - Čelik (Zenica) Velež (Mostar) - 
12 Subota, 26.10.2019 14:30 h Čapljina Čapljina - Čapljina Goražde - 
12 Subota, 26.10.2019 14:30 h Orašje