Pet22112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa A)
Match Schedule: Jedinstvo (Bihać) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 17:30 h Jedinstvo (Bihać) - Zvijezda (Gradačac)1 - 1 Neriješeno
2 2. Kolo 17.08.2019 17:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) - Jedinstvo (Bihać)4 - 1 Poraz
3 3. Kolo 24.08.2019 17:00 h Jedinstvo (Bihać) - Budućnost (Banovići)2 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 01.09.2019 16:30 h Tošk (Tešanj) - Jedinstvo (Bihać)2 - 0 Poraz
5 5. Kolo 06.09.2019 16:30 h Jedinstvo (Bihać) - Bratstvo (Gračanica)0 - 1 Poraz
6 6. Kolo 14.09.2019 16:30 h Olimpic (Sarajevo) - Jedinstvo (Bihać)4 - 0 Poraz
7 7. Kolo 21.09.2019 15:30 h Jedinstvo (Bihać) - GOŠK (Gabela)1 - 2 Poraz
8 8. Kolo 28.09.2019 15:30 h Orašje - Jedinstvo (Bihać)2 - 1 Poraz
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Jedinstvo (Bihać) - Radnik (Hadžići)3 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Slaven (Živinice) - Jedinstvo (Bihać)1 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Jedinstvo (Bihać) - Travnik3 - 1 Pobjeda
12 12. Kolo 26.10.2019 14:30 h Igman (Konjic) - Jedinstvo (Bihać)1 - 1 Neriješeno
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Bihać) - Čapljina0 - 2 Poraz
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Goražde - Jedinstvo (Bihać)2 - 1 Poraz
15 15. Kolo 16.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Bihać) - Rudar (Kakanj)3 - 2 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Zvijezda (Gradačac) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Metalleghe-BSI (Jajce)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Tošk (Tešanj)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Olimpic (Sarajevo)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Orašje_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Slaven (Živinice)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Travnik - Jedinstvo (Bihać)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Igman (Konjic)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Čapljina - Jedinstvo (Bihać)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Goražde_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Rudar (Kakanj) - Jedinstvo (Bihać)_ - _