Sri23102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa A)
Match Schedule: Metalleghe BSI (Jajce) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 11.08.2018 17:30 h Rudar (Kakanj) - Metalleghe BSI (Jajce)0 - 3 Pobjeda
2 2. Kolo 18.08.2018 17:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Orašje1 - 2 Poraz
3 3. Kolo 25.08.2018 17:30 h Vitez - Metalleghe BSI (Jajce)0 - 0 Neriješeno
4 4. Kolo 01.09.2018 16:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Igman (Konjic)0 - 0 Neriješeno
5 5. Kolo 09.09.2018 16:30 h Goražde - Metalleghe BSI (Jajce)1 - 0 Poraz
6 6. Kolo 15.09.2018 16:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Olimpik (Sarajevo)0 - 1 Poraz
7 7. Kolo 22.09.2018 15:30 h Zvijezda (Gradačac) - Metalleghe BSI (Jajce)3 - 2 Poraz
8 8. Kolo 29.09.2018 15:30 h Velež (Mostar) - Metalleghe BSI (Jajce)0 - 0 Neriješeno
9 9. Kolo 06.10.2018 15:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Novi Travnik1 - 1 Neriješeno
10 10. Kolo 13.10.2018 15:00 h Bratstvo (Gračanica) - Metalleghe BSI (Jajce)5 - 3 Poraz
11 11. Kolo 20.10.2018 14:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Bosna (Visoko)2 - 1 Pobjeda
12 12. Kolo 27.10.2018 14:30 h Čapljina - Metalleghe BSI (Jajce)2 - 1 Poraz
13 13. Kolo 03.11.2018 13:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Jedinstvo (Bihać)2 - 2 Neriješeno
14 14. Kolo 11.11.2018 13:30 h Tošk (Tešanj) - Metalleghe BSI (Jajce)3 - 2 Poraz
15 15. Kolo 17.11.2018 13:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Slaven (Živinice)2 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo 02.03.2019 15:00 h Metalleghe BSI (Jajce) - Rudar (Kakanj)2 - 1 Pobjeda
17 17. Kolo 09.03.2019 15:00 h Orašje - Metalleghe BSI (Jajce)1 - 0 Poraz
18 18. Kolo 16.03.2019 15:00 h Metalleghe BSI (Jajce) - Vitez1 - 0 Pobjeda
19 19. Kolo 24.03.2019 15:30 h Igman (Konjic) - Metalleghe BSI (Jajce)0 - 1 Pobjeda
20 20. Kolo 30.03.2019 15:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Goražde2 - 1 Pobjeda
21 21. Kolo 07.04.2019 16:00 h Olimpik (Sarajevo) - Metalleghe BSI (Jajce)3 - 0 Poraz
22 22. Kolo 13.04.2019 16:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Zvijezda (Gradačac)1 - 0 Pobjeda
23 23. Kolo 20.04.2019 16:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Velež (Mostar)0 - 1 Poraz
24 24. Kolo 27.04.2019 17:00 h Novi Travnik - Metalleghe BSI (Jajce)0 - 3 Pobjeda
25 25. Kolo 04.05.2019 17:00 h Metalleghe BSI (Jajce) - Bratstvo (Gračanica)0 - 0 Neriješeno
26 26. Kolo 11.05.2019 17:00 h Bosna (Visoko) - Metalleghe BSI (Jajce)1 - 5 Pobjeda
27 27. Kolo 18.05.2019 17:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Čapljina3 - 1 Pobjeda
28 28. Kolo 22.05.2019 17:30 h Jedinstvo (Bihać) - Metalleghe BSI (Jajce)1 - 0 Poraz
29 29. Kolo 25.05.2019 17:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Tošk (Tešanj)2 - 1 Pobjeda
30 30. Kolo 01.06.2019 17:30 h Slaven (Živinice) - Metalleghe BSI (Jajce)6 - 0 Poraz