Pet22112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa A)
Match Schedule: Olimpik (Sarajevo) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 11.08.2018 17:30 h Vitez - Olimpik (Sarajevo)0 - 0 Neriješeno
2 2. Kolo 19.08.2018 17:30 h Olimpik (Sarajevo) - Igman (Konjic)3 - 1 Pobjeda
3 3. Kolo 25.08.2018 17:30 h Goražde - Olimpik (Sarajevo)0 - 3 Pobjeda
4 4. Kolo 01.09.2018 16:30 h Velež (Mostar) - Olimpik (Sarajevo)0 - 0 Neriješeno
5 5. Kolo 09.09.2018 16:30 h Olimpik (Sarajevo) - Zvijezda (Gradačac)1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 15.09.2018 16:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Olimpik (Sarajevo)0 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 23.09.2018 15:30 h Olimpik (Sarajevo) - Novi Travnik2 - 2 Neriješeno
8 8. Kolo 29.09.2018 15:30 h Bratstvo (Gračanica) - Olimpik (Sarajevo)1 - 0 Poraz
9 9. Kolo 07.10.2018 15:30 h Olimpik (Sarajevo) - Bosna (Visoko)2 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2018 15:00 h Čapljina - Olimpik (Sarajevo)1 - 3 Pobjeda
11 11. Kolo 21.10.2018 14:30 h Olimpik (Sarajevo) - Jedinstvo (Bihać)2 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 28.10.2018 13:30 h Tošk (Tešanj) - Olimpik (Sarajevo)0 - 0 Neriješeno
13 13. Kolo 04.11.2018 13:30 h Olimpik (Sarajevo) - Slaven (Živinice)4 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 10.11.2018 13:30 h Rudar (Kakanj) - Olimpik (Sarajevo)0 - 1 Pobjeda
15 15. Kolo 18.11.2018 13:30 h Olimpik (Sarajevo) - Orašje1 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo 03.03.2019 15:00 h Olimpik (Sarajevo) - Vitez2 - 0 Pobjeda
17 17. Kolo 09.03.2019 15:00 h Igman (Konjic) - Olimpik (Sarajevo)0 - 1 Pobjeda
18 18. Kolo 17.03.2019 15:00 h Olimpik (Sarajevo) - Goražde3 - 0 Pobjeda
19 19. Kolo 24.03.2019 15:30 h Olimpik (Sarajevo) - Velež (Mostar)2 - 2 Neriješeno
20 20. Kolo 30.03.2019 15:30 h Zvijezda (Gradačac) - Olimpik (Sarajevo)0 - 1 Pobjeda
21 21. Kolo 07.04.2019 16:00 h Olimpik (Sarajevo) - Metalleghe BSI (Jajce)3 - 0 Pobjeda
22 22. Kolo 13.04.2019 16:30 h Novi Travnik - Olimpik (Sarajevo)0 - 2 Pobjeda
23 23. Kolo 20.04.2019 16:30 h Olimpik (Sarajevo) - Bratstvo (Gračanica)3 - 0 Pobjeda
24 24. Kolo 27.04.2019 17:00 h Bosna (Visoko) - Olimpik (Sarajevo)1 - 2 Pobjeda
25 25. Kolo 05.05.2019 17:00 h Olimpik (Sarajevo) - Čapljina4 - 1 Pobjeda
26 26. Kolo 11.05.2019 17:00 h Jedinstvo (Bihać) - Olimpik (Sarajevo)1 - 2 Pobjeda
27 27. Kolo 19.05.2019 17:30 h Olimpik (Sarajevo) - Tošk (Tešanj)6 - 1 Pobjeda
28 28. Kolo 22.05.2019 17:30 h Slaven (Živinice) - Olimpik (Sarajevo)2 - 0 Poraz
29 29. Kolo 25.05.2019 17:30 h Olimpik (Sarajevo) - Rudar (Kakanj)3 - 1 Pobjeda
30 30. Kolo 01.06.2019 17:30 h Orašje - Olimpik (Sarajevo)3 - 1 Poraz