Čet14112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa A)
Match Schedule: Orašje | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 11.08.2018 17:30 h Orašje - Zvijezda (Gradačac)0 - 1 Poraz
2 2. Kolo 18.08.2018 17:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Orašje1 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 25.08.2018 17:30 h Orašje - Novi Travnik1 - 0 Pobjeda
4 4. Kolo 01.09.2018 16:30 h Bratstvo (Gračanica) - Orašje1 - 2 Pobjeda
5 5. Kolo 09.09.2018 16:30 h Orašje - Bosna (Visoko)3 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 15.09.2018 16:30 h Čapljina - Orašje1 - 0 Poraz
7 7. Kolo 22.09.2018 15:30 h Orašje - Jedinstvo (Bihać)2 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 30.09.2018 15:30 h Tošk (Tešanj) - Orašje2 - 1 Poraz
9 9. Kolo 06.10.2018 15:30 h Orašje - Slaven (Živinice)2 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2018 15:00 h Rudar (Kakanj) - Orašje3 - 1 Poraz
11 11. Kolo 20.10.2018 14:30 h Orašje - Velež (Mostar)1 - 3 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2018 14:30 h Orašje - Vitez3 - 3 Neriješeno
13 13. Kolo 03.11.2018 13:30 h Igman (Konjic) - Orašje1 - 1 Neriješeno
14 14. Kolo 10.11.2018 13:30 h Orašje - Goražde2 - 2 Neriješeno
15 15. Kolo 18.11.2018 13:30 h Olimpik (Sarajevo) - Orašje1 - 0 Poraz
16 16. Kolo 02.03.2019 15:00 h Zvijezda (Gradačac) - Orašje1 - 1 Neriješeno
17 17. Kolo 09.03.2019 15:00 h Orašje - Metalleghe BSI (Jajce)1 - 0 Pobjeda
18 18. Kolo 16.03.2019 15:00 h Novi Travnik - Orašje1 - 1 Neriješeno
19 19. Kolo 24.03.2019 15:30 h Orašje - Bratstvo (Gračanica)0 - 1 Poraz
20 20. Kolo 30.03.2019 15:30 h Bosna (Visoko) - Orašje0 - 1 Pobjeda
21 21. Kolo 06.04.2019 16:00 h Orašje - Čapljina3 - 1 Pobjeda
22 22. Kolo 13.04.2019 16:30 h Jedinstvo (Bihać) - Orašje0 - 0 Neriješeno
23 23. Kolo 20.04.2019 16:30 h Orašje - Tošk (Tešanj)1 - 1 Neriješeno
24 24. Kolo 27.04.2019 17:00 h Slaven (Živinice) - Orašje1 - 0 Poraz
25 25. Kolo 04.05.2019 17:00 h Orašje - Rudar (Kakanj)3 - 1 Pobjeda
26 26. Kolo 11.05.2019 17:00 h Velež (Mostar) - Orašje3 - 0 Poraz
27 27. Kolo 18.05.2019 17:30 h Vitez - Orašje1 - 2 Pobjeda
28 28. Kolo 22.05.2019 17:30 h Orašje - Igman (Konjic)0 - 0 Neriješeno
29 29. Kolo 25.05.2019 17:30 h Goražde - Orašje4 - 0 Poraz
30 30. Kolo 01.06.2019 17:30 h Orašje - Olimpik (Sarajevo)3 - 1 Pobjeda