Čet14112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa A)
Match Schedule: Čapljina | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 11.08.2018 17:30 h Čapljina - Velež (Mostar)1 - 4 Poraz
2 2. Kolo 18.08.2018 17:30 h Čapljina - Jedinstvo (Bihać)0 - 1 Poraz
3 3. Kolo 26.08.2018 17:30 h Tošk (Tešanj) - Čapljina3 - 0 Poraz
4 4. Kolo 01.09.2018 16:30 h Čapljina - Slaven (Živinice)3 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 09.09.2018 16:30 h Rudar (Kakanj) - Čapljina0 - 2 Pobjeda
6 6. Kolo 15.09.2018 16:30 h Čapljina - Orašje1 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 22.09.2018 15:30 h Vitez - Čapljina0 - 0 Neriješeno
8 8. Kolo 29.09.2018 15:30 h Čapljina - Igman (Konjic)0 - 0 Neriješeno
9 9. Kolo 06.10.2018 15:30 h Goražde - Čapljina3 - 0 Poraz
10 10. Kolo 13.10.2018 15:00 h Čapljina - Olimpik (Sarajevo)1 - 3 Poraz
11 11. Kolo 20.10.2018 14:30 h Zvijezda (Gradačac) - Čapljina5 - 0 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2018 14:30 h Čapljina - Metalleghe BSI (Jajce)2 - 1 Pobjeda
13 13. Kolo 03.11.2018 13:30 h Novi Travnik - Čapljina0 - 1 Pobjeda
14 14. Kolo 10.11.2018 13:30 h Čapljina - Bratstvo (Gračanica)0 - 0 Neriješeno
15 15. Kolo 17.11.2018 13:30 h Bosna (Visoko) - Čapljina1 - 4 Pobjeda
16 16. Kolo 02.03.2019 15:00 h Velež (Mostar) - Čapljina4 - 0 Poraz
17 17. Kolo 09.03.2019 15:00 h Jedinstvo (Bihać) - Čapljina0 - 2 Pobjeda
18 18. Kolo 16.03.2019 15:00 h Čapljina - Tošk (Tešanj)1 - 0 Pobjeda
19 19. Kolo 24.03.2019 15:30 h Slaven (Živinice) - Čapljina3 - 1 Poraz
20 20. Kolo 30.03.2019 15:30 h Čapljina - Rudar (Kakanj)2 - 4 Poraz
21 21. Kolo 06.04.2019 16:00 h Orašje - Čapljina3 - 1 Poraz
22 22. Kolo 13.04.2019 16:30 h Čapljina - Vitez0 - 1 Poraz
23 23. Kolo 20.04.2019 16:30 h Igman (Konjic) - Čapljina1 - 0 Poraz
24 24. Kolo 27.04.2019 17:00 h Čapljina - Goražde4 - 3 Pobjeda
25 25. Kolo 05.05.2019 17:00 h Olimpik (Sarajevo) - Čapljina4 - 1 Poraz
26 26. Kolo 11.05.2019 17:00 h Čapljina - Zvijezda (Gradačac)2 - 0 Pobjeda
27 27. Kolo 18.05.2019 17:30 h Metalleghe BSI (Jajce) - Čapljina3 - 1 Poraz
28 28. Kolo 22.05.2019 17:30 h Čapljina - Novi Travnik2 - 0 Pobjeda
29 29. Kolo 25.05.2019 17:30 h Bratstvo (Gračanica) - Čapljina1 - 2 Pobjeda
30 30. Kolo 01.06.2019 17:30 h Čapljina - Bosna (Visoko)5 - 2 Pobjeda