Sub21092019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga KADETI (Sjever grupa A)

Kalendar - Kalendar

295 Utakmice

3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Budućnost (Banovići) 0-5thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Sloga (Tojšići) 3-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Drina (Zvornik) 1-1draw.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Bosna (Kalesija) 7-2thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Podgrmeč (Sanski Most) Podgrmeč (Sanski Most) - Podgrmeč (Sanski Most) Rudar (Prijedor) 1-1draw.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Jedinstvo (Bihać) 11-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Željezničar (Banja Luka) Željezničar (Banja Luka) - Željezničar (Banja Luka) Krajina (Cazin) 2-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Krupa (Krupa na Vrbasu) 1-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Orašje 6-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Modriča 0-5thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Proleter (Teslić) 1-3thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Jedinstvo (Brčko) 1-1draw.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 10:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Bratstvo (Gračanica) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 11:00 h FSA (Prijedor) FSA (Prijedor) - FSA (Prijedor) Bratstvo (Kozarac) 3-2thumbs_up.png 
1 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Metalac (Živinice) Metalac (Živinice) - Metalac (Živinice) Oskova 3-0thumbs_up.png 
1 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Borac (Kovači) Borac (Kovači) - Borac (Kovači) Toplice (Gornja Lukavica) 1-1draw.png 
1 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Jablanica (Barice) Jablanica (Barice) - Jablanica (Barice) Mladost (Suha) 3-2thumbs_up.png 
1 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Konjuh (Kladanj) Konjuh (Kladanj) - Konjuh (Kladanj) Omladinac RMU (Đurđevik) 0-0draw.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Orašje 1-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Modriča 2-7thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Proleter (Teslić) 1-1draw.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Bratstvo (Gračanica) 3-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Jedinstvo (Bihać) 3-2thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Radnik (Bijeljina) 1-5thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Sloga (Tojšići) 0-0draw.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Drina (Zvornik) 0-2thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 12:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Bosna (Kalesija) 5-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:00 h Brčko 72 (Meraje Brčko) Brčko 72 (Meraje Brčko) - Brčko 72 (Meraje Brčko) Mionica 85 (Mionica) 2-1thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:00 h Posavina (Brod) Posavina (Brod) - Posavina (Brod) Ograđenovac 2-3thumbs_down.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:00 h Zelinja 76 (D. Zelinja) Zelinja 76 (D. Zelinja) - Zelinja 76 (D. Zelinja) Majevica (Rašljani) 0-3thumbs_down.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:00 h Rahićki Ljiljani (G. Rahić) Rahićki Ljiljani (G. Rahić) - Rahićki Ljiljani (G. Rahić) Brka 1948 (Brka) 0-3thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Crvena zvijezda (Obudovac) Crvena zvijezda (Obudovac) - Crvena zvijezda (Obudovac) Ozren (Petrovo) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Rudanka Rudanka - Rudanka Željezničar (Doboj) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Skugrić Skugrić - Skugrić Hajduk (Batkuša) 4-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Vida (Gradačac) Vida (Gradačac) - Vida (Gradačac) Koraj 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Trebava (Osječani) Trebava (Osječani) - Trebava (Osječani) Naša Krila (Kostajnica) 1-2thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Sloga (Dugo Polje) Sloga (Dugo Polje) - Sloga (Dugo Polje) Vranjak 2-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Sloga (Jakeš) Sloga (Jakeš) - Sloga (Jakeš) Hajduk (Kožuhe) 4-4draw.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Seona Seona - Seona Prokosovići 5-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Čelić Čelić - Čelić Priluk 1-4thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Vučijak (Majevac) Vučijak (Majevac) - Vučijak (Majevac) Zvijezda (Kakmuž) 1-4thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Gornji Rainci Gornji Rainci - Gornji Rainci Napredak (Tupkovići) 5-2thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Mladost 78 (Vukovije) Mladost 78 (Vukovije) - Mladost 78 (Vukovije) Budućnost (Donja Lukavica) 3-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h GOŠK (Gabela) GOŠK (Gabela) - GOŠK (Gabela) Goražde 2-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h OFK Tuzla OFK Tuzla - OFK Tuzla Srnica (Treštenica) 3-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Slatina (Bašigovci) Slatina (Bašigovci) - Slatina (Bašigovci) Proleter (Slavinovići) 7-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Partizan (Kiseljak) Partizan (Kiseljak) - Partizan (Kiseljak) Rudar (Bukinje) 2-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Krušik (Gornje Vukovije) Krušik (Gornje Vukovije) - Krušik (Gornje Vukovije) Vrana (Banovići selo) 1-2thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Crvena zvijezda (Gajevi) Crvena zvijezda (Gajevi) - Crvena zvijezda (Gajevi) Zvijezda (Kruškovo Polje) 1-2thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Crkvina Crkvina - Crkvina Pelagićevo 5-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Mladost (Tišina) Mladost (Tišina) - Mladost (Tišina) Sloga 73 (Ždreban) 1-2thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Partizan (Koprivna) Partizan (Koprivna) - Partizan (Koprivna) Jedinstvo (Obudovac 2 - Brnica) 3-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Dobor (Modriča) Dobor (Modriča) - Dobor (Modriča) Omladinac (Modriča) 2-3thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Mladost (Donja Slatina) Mladost (Donja Slatina) - Mladost (Donja Slatina) Laktaši (Laktaši) 2-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Mladost (Puračić) Mladost (Puračić) - Mladost (Puračić) Stjepan Polje 3-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Mladost (Tinja) Mladost (Tinja) - Mladost (Tinja) 25 maj (Uroža) 0-2thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Sloga (Bikodže) Sloga (Bikodže) - Sloga (Bikodže) Bukovik (G. Srebrenik) 2-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Orahovica 77 Orahovica 77 - Orahovica 77 Mladost (Doborovci) 1-2thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Podrinje (Mosorovac) Podrinje (Mosorovac) - Podrinje (Mosorovac) Mramor (Babice) 2-2draw.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Polet (Hrvati, Lukavac) Polet (Hrvati, Lukavac) - Polet (Hrvati, Lukavac) BSK Bokavići 2-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Rudar (Zagorje) Rudar (Zagorje) - Rudar (Zagorje) Špionica 1953 (Špionica) 0-1thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h 12 Decembar (Rajska) 12 Decembar (Rajska) - 12 Decembar (Rajska) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) 3-2thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Biberovo Polje Biberovo Polje - Biberovo Polje Graničar (Brezovo Polje) 3-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Međiđa Međiđa - Međiđa Željezničar (Jelovče Selo) 3-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Napredak (Omerbegovača) Napredak (Omerbegovača) - Napredak (Omerbegovača) Izbor (Broduša-Brčko) 4-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Sloboda (Mujkići) Sloboda (Mujkići) - Sloboda (Mujkići) Voćar (Šatorovići) 1-2thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Sloboda (Kerep) 6-2thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Liješće Liješće - Liješće 4 Juli (Pojezna) 9-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Zadrugar (Sijekovac) Zadrugar (Sijekovac) - Zadrugar (Sijekovac) Borac (Kotorsko) 1-1draw.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Sloga (Kolibe Gornje) Sloga (Kolibe Gornje) - Sloga (Kolibe Gornje) Zborište 5-4thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h 27 Juli (Kalenderovci) 27 Juli (Kalenderovci) - 27 Juli (Kalenderovci) Rudar (Stanari) 1-9thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Plamen (Donje Vodičevo) 2-2draw.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Čelinac Čelinac - Čelinac Sloga (Rakelići - Saničani) 4-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Partizan (Kostajnica) Partizan (Kostajnica) - Partizan (Kostajnica) Krajina (Banja Luka) 0-3thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Gorica (Šipovo) Gorica (Šipovo) - Gorica (Šipovo) Progres (Kneževo) 1-1draw.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Sloga Nektar (Potkozarje) Sloga Nektar (Potkozarje) - Sloga Nektar (Potkozarje) Lijevče (Nova Topola) 3-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Glasinac 2011 (Sokolac) Glasinac 2011 (Sokolac) - Glasinac 2011 (Sokolac) Jedinstvo (Brodac) 1-1draw.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Proleter (Dvorovi) Proleter (Dvorovi) - Proleter (Dvorovi) Mladost (Gacko) 3-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Milići Milići - Milići Stakorina (Čajniče) 3-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Budućnost (Pilica) Budućnost (Pilica) - Budućnost (Pilica) Ilićka 01 (Brčko) 2-2draw.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Romanija (Pale) Romanija (Pale) - Romanija (Pale) Famos (Ist. Ilidža) 4-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Trebavac (Vranjak) 7-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Posavina (Miloševac) Posavina (Miloševac) - Posavina (Miloševac) Kladari Gornji 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Borac (Osinja) Borac (Osinja) - Borac (Osinja) Borac (Bos. Lužani) 3-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Ukrina (Čečava) Ukrina (Čečava) - Ukrina (Čečava) Polet (Podnovlje) 3-2thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h BSK Bušletić (Bušletić) BSK Bušletić (Bušletić) - BSK Bušletić (Bušletić) Budućnost (Gornja Slatina) 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) - Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) OFK Pridjel (Donji Pridjel) 2-2draw.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić) Bratstvo (Donja Dubica) 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Dizdaruša (Brčko) Dizdaruša (Brčko) - Dizdaruša (Brčko) Mladost (D Svilaj) 6-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h 19 Srpanj (Oštra Luka) 19 Srpanj (Oštra Luka) - 19 Srpanj (Oštra Luka) Kostrč 4-3thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Mladost (Domaljevac) Mladost (Domaljevac) - Mladost (Domaljevac) Hajduk (Orašje) 3-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Dragovoljac (Novo Selo) Dragovoljac (Novo Selo) - Dragovoljac (Novo Selo) Bok 1-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Vitanovići 78 (Vitanovići) Vitanovići 78 (Vitanovići) - Vitanovići 78 (Vitanovići) Sloga (Tolisa) 4-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Frankopan (Špionica) Frankopan (Špionica) - Frankopan (Špionica) Mladost (Sibovac) 6-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Bosna (Kalesija) 5-3thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Orahovica 74 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Svatovac (Poljice) Svatovac (Poljice) - Svatovac (Poljice) Odžak 102 3-3draw.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Dinamo (Donja Mahala) Dinamo (Donja Mahala) - Dinamo (Donja Mahala) Radnički (Lukavac) 1-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Vlasenica Vlasenica - Vlasenica Mladost (Bogutovo selo) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h BSK Ledinci BSK Ledinci - BSK Ledinci Šekovići 1-3thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Čelopek Čelopek - Čelopek Podrinje (Tršić) 4-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Rudar 1925 (Ugljevik) Rudar 1925 (Ugljevik) - Rudar 1925 (Ugljevik) Guber (Srebrenica) 10-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Sloboda (Donji Zagoni) Sloboda (Donji Zagoni) - Sloboda (Donji Zagoni) Partizan (Donja Trnova) 1-1draw.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Tabanci Tabanci - Tabanci Janja 2009 (Janja) 2-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Posavina 108 (Bos Bijela) Posavina 108 (Bos  Bijela) - Posavina 108 (Bos  Bijela) Tramošnica 2-3thumbs_down.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Hašk Napredak Ulović Hašk Napredak Ulović - Hašk Napredak Ulović Dinamo 75 (Prijedor) 2-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Ml. Zadrugar (Donji Rahić) Ml. Zadrugar (Donji Rahić) - Ml. Zadrugar (Donji Rahić) OFK Brčko 2-2draw.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Ravne - Zovik Ravne - Zovik - Ravne - Zovik Korpar (Grebnice) 2-2draw.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Doboj Istok (Klokotinca) Doboj Istok (Klokotinca) - Doboj Istok (Klokotinca) Omazići 1937 1-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Rijeka (Šerići) 3-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Trešnjevka (Maoča) Trešnjevka (Maoča) - Trešnjevka (Maoča) Omladinac 68 (Mionica) 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Mladost (G. Živinice) Mladost (G. Živinice) - Mladost (G. Živinice) DSK (Devetak) 2-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Pribava Pribava - Pribava Željezničar (Dobošnica) 1-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Metalleghe-BSI (Jajce) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 15.09.2019 16:30 h Radnik (Hadžići) Radnik (Hadžići) - Radnik (Hadžići) Igman (Konjic) 0-1thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Majevica (Lopare) Majevica (Lopare) - Majevica (Lopare) OFK Brezik 3-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Mladost (Sandići) Mladost (Sandići) - Mladost (Sandići) Jedinstvo (Koretaši) 1-1draw.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Borac (Ražljevo) Borac (Ražljevo) - Borac (Ražljevo) Jugović (Gredice 1) 4-2thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Slijepčevići Slijepčevići - Slijepčevići Mladost 2003 (Popovo Polje) 1-2thumbs_down.png 
2 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Mladost (Trnjaci) Mladost (Trnjaci) - Mladost (Trnjaci) Bobetino Brdo 0-5thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) 4-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Grčica (Brčko) Grčica (Brčko) - Grčica (Brčko) Obilić (Krepšić) 1-3thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Gredice Gredice - Gredice Mladost (Lončari) 2-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 15.09.2019 17:00 h Budućnost Red Star (Vučilovac) Budućnost Red Star (Vučilovac) - Budućnost Red Star (Vučilovac) Zadrugar (Bukvik) 3-2thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 15.09.2019 17:30 h Željezničar (Banja Luka) Željezničar (Banja Luka) - Željezničar (Banja Luka) Krajina (Cazin) 8-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 15.09.2019 19:30 h Sarajevo Sarajevo - Sarajevo Zvijezda 09 (Etno selo) 2-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 15.09.2019 19:30 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Tuzla City (Simin Han) 1-3thumbs_down.png 
2 Srijeda, 18.09.2019 15:00 h Modriča Modriča - Modriča Zvijezda (Gradačac) 0-1thumbs_down.png 
6 Srijeda, 18.09.2019 15:30 h Mramor Mramor - Mramor Mladost (Malešići) 3-2thumbs_up.png 
2 Srijeda, 18.09.2019 17:00 h Modriča Modriča - Modriča Zvijezda (Gradačac) 3-0thumbs_up.png 
5 Srijeda, 18.09.2019 17:00 h Vražići 92 Vražići 92 - Vražići 92 Mladost (Kikači) 3-4thumbs_down.png 
7 Subota, 21.09.2019 15:30 h Travnik Travnik - Travnik Rudar (Kakanj) - 
7 Subota, 21.09.2019 15:30 h Čapljina Čapljina - Čapljina Radnik (Hadžići) - 
7 Subota, 21.09.2019 15:30 h Goražde Goražde - Goražde Orašje - 
5 Subota, 21.09.2019 15:30 h Vrana (Banovići selo) Vrana (Banovići selo) - Vrana (Banovići selo) Mladost 78 (Vukovije) - 
5 Subota, 21.09.2019 15:30 h Grivice Grivice - Grivice Gornji Rainci - 
3 Subota, 21.09.2019 15:30 h Ograđenovac Ograđenovac - Ograđenovac Brčko 72 (Meraje Brčko) - 
3 Subota, 21.09.2019 15:30 h Brka 1948 (Brka) Brka 1948 (Brka) - Brka 1948 (Brka) Posavina (Brod) - 
6 Subota, 21.09.2019 15:30 h Hajduk (Orašje) Hajduk (Orašje) - Hajduk (Orašje) Sloga (Tolisa) - 
6 Subota, 21.09.2019 15:30 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Sloga (Tojšići) - 
6 Subota, 21.09.2019 15:30 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Čelić - 
6 Subota, 21.09.2019 15:30 h Lokomotiva (Miričina) Lokomotiva (Miričina) - Lokomotiva (Miričina) Gradina (Srebrenik) - 
7 Subota, 21.09.2019 15:30 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Olimpic (Sarajevo) - 
7 Subota, 21.09.2019 15:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Tošk (Tešanj) - 
7 Subota, 21.09.2019 15:30 h Igman (Konjic) Igman (Konjic) - Igman (Konjic) Slaven (Živinice) - 
7 Subota, 21.09.2019 15:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) GOŠK (Gabela) - 
7 Subota, 21.09.2019 15:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Bratstvo (Gračanica) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Borac (Kozarska Dubica) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Laktaši (Laktaši) Laktaši (Laktaši) - Laktaši (Laktaši) Sloga (Srbac) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Sloga (Trn) Sloga (Trn) - Sloga (Trn) Sloga (Doboj) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Lauš (Banja Luka) Lauš (Banja Luka) - Lauš (Banja Luka) Partizan (Kostajnica) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Lijevče (Nova Topola) Lijevče (Nova Topola) - Lijevče (Nova Topola) Brdo (Hambarine) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Progres (Kneževo) Progres (Kneževo) - Progres (Kneževo) FSA (Prijedor) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Bratstvo (Kozarac) Bratstvo (Kozarac) - Bratstvo (Kozarac) Mladost (Kotor Varoš) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Mladost (Gacko) Mladost (Gacko) - Mladost (Gacko) Milići - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Sutjeska (Foča) Sutjeska (Foča) - Sutjeska (Foča) Drina (Zvornik) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Famos (Ist. Ilidža) Famos (Ist. Ilidža) - Famos (Ist. Ilidža) Budućnost (Pilica) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Kozara (Gradiška) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Podrinje (Janja) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Jedinstvo (Brčko) Jedinstvo (Brčko) - Jedinstvo (Brčko) Slavija (Istočno Sarajevo) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka) Modriča - 
6 Subota, 21.09.2019 16:00 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) OFK Pridjel (Donji Pridjel) - OFK Pridjel (Donji Pridjel) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - 
7 Subota, 21.09.2019 16:00 h Guber (Srebrenica) Guber (Srebrenica) - Guber (Srebrenica) BSK Ledinci - 
1 Subota, 21.09.2019 16:00 h Sloga (Sapna) Sloga (Sapna) - Sloga (Sapna) Bijeljevec (Miljanovci) - 
9 Subota, 21.09.2019 16:30 h Mladost (Doboj Kakanj) Mladost (Doboj Kakanj) - Mladost (Doboj Kakanj) Sloboda (Tuzla) - 
9 Subota, 21.09.2019 16:30 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Sarajevo - 
3 Subota, 21.09.2019 17:00 h Čelik (Grbavica) Čelik (Grbavica) - Čelik (Grbavica) Sveti Jovan (Donji Brezik) - 
9 Subota, 21.09.2019 19:00 h Borac (Banja Luka) Borac (Banja Luka) - Borac (Banja Luka) Široki Brijeg - 
9 Subota, 21.09.2019 19:30 h Željezničar (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) -