Sri20112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Omladinske lige Omladinska liga BiH (Zapad - Kadeti)

Kalendar - Kalendar

76 Utakmice

15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Omarska 2-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Laktaši (Laktaši) Laktaši (Laktaši) - Laktaši (Laktaši) Borac (Šamac) 5-1thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Ljubić (Prnjavor) 3-1thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Sloga (Srbac) Sloga (Srbac) - Sloga (Srbac) Dubrave (Dubrave) 2-1thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Sloga (Trn) Sloga (Trn) - Sloga (Trn) Sloboda (Mrkonjić Grad) 1-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Borac (Kozarska Dubica) 2-8thumbs_down.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Velež (Nevesinje) 1-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Sutjeska (Foča) Sutjeska (Foča) - Sutjeska (Foča) Stakorina (Čajniče) 1-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Famos (Ist. Ilidža) Famos (Ist. Ilidža) - Famos (Ist. Ilidža) Drina HE (Višgrad) 2-1thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:00 h Bratstvo (Bratunac) Bratstvo (Bratunac) - Bratstvo (Bratunac) Omladinac (Potočari) 3-0thumbs_up.png 
13 Subota, 16.11.2019 13:30 h Mladost (Doborovci) Mladost (Doborovci) - Mladost (Doborovci) Špionica 1953 (Špionica) 1-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Bosna (Mionica) 2-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Mramor Mramor - Mramor Radnički (Lukavac) 2-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Odžak 102 Odžak 102 - Odžak 102 Dinamo (Donja Mahala) 1-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Lokomotiva (Miričina) Lokomotiva (Miričina) - Lokomotiva (Miričina) Prokosovići 0-5thumbs_down.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Lukavica) Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Lukavica) Ingram (Duboki Potok) 1-2thumbs_down.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Olimpic (Sarajevo) Olimpic (Sarajevo) - Olimpic (Sarajevo) Radnik (Hadžići) 2-1thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Goražde 1-1draw.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Slaven (Živinice) 3-2thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Igman (Konjic) 2-0thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Rudar (Kakanj) 3-2thumbs_up.png 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Čapljina 2-2draw.png 
3 Subota, 16.11.2019 20:00 h MNK Bosna Kompred(Tuzla) MNK Bosna Kompred(Tuzla) - MNK Bosna Kompred(Tuzla) MNK Klanac (Brčko) 8-2thumbs_up.png 
3 Subota, 16.11.2019 21:00 h FC Brčko (Brčko) FC Brčko (Brčko) - FC Brčko (Brčko) KMF Lux (Brčko) 2-4thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 17.11.2019 10:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Kozara (Gradiška) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 11:00 h Jedinstvo (Žeravica) Jedinstvo (Žeravica) - Jedinstvo (Žeravica) Polet 1926 (Brod) 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Glasinac 2011 (Sokolac) Glasinac 2011 (Sokolac) - Glasinac 2011 (Sokolac) Leotar (Trebinje) 0-1thumbs_down.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Jedinstvo (Brodac) Jedinstvo (Brodac) - Jedinstvo (Brodac) Ilićka 01 (Brčko) 1-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Mladost (Rogatica) Mladost (Rogatica) - Mladost (Rogatica) Mladost (Gacko) 0-5thumbs_down.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Budućnost (Pilica) Budućnost (Pilica) - Budućnost (Pilica) Proleter (Dvorovi) 0-1thumbs_down.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Romanija (Pale) Romanija (Pale) - Romanija (Pale) Milići 4-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) OFK Pridjel (Donji Pridjel) - OFK Pridjel (Donji Pridjel) Posavina (Miloševac) 3-2thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Mladost (Bogutovo selo) Mladost (Bogutovo selo) - Mladost (Bogutovo selo) Šekovići 5-4thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Podrinje (Tršić) Podrinje (Tršić) - Podrinje (Tršić) Vlasenica 0-1thumbs_down.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Trnovica Trnovica - Trnovica Guber (Srebrenica) 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Partizan (Donja Trnova) Partizan (Donja Trnova) - Partizan (Donja Trnova) Janja 2009 (Janja) 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Čelopek Čelopek - Čelopek BSK Ledinci 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Sloboda (Donji Zagoni) Sloboda (Donji Zagoni) - Sloboda (Donji Zagoni) Jedinstvo (Roćević) 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:00 h Tabanci Tabanci - Tabanci Rudar 1925 (Ugljevik) 2-1thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Rudar (Bukinje) Rudar (Bukinje) - Rudar (Bukinje) Srnica (Treštenica) 4-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Napredak (Tupkovići) Napredak (Tupkovići) - Napredak (Tupkovići) Vrana (Banovići selo) 2-1thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Proleter (Slavinovići) Proleter (Slavinovići) - Proleter (Slavinovići) Rainci (Gornji Rainci) 1-3thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h OFK Tuzla OFK Tuzla - OFK Tuzla Mladost (Solina) 3-1thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Slatina (Bašigovci) Slatina (Bašigovci) - Slatina (Bašigovci) Grivice 5-3thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Partizan (Kiseljak) Partizan (Kiseljak) - Partizan (Kiseljak) Budućnost (Donja Lukavica) 4-3thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Priluk Priluk - Priluk Seona 1-3thumbs_down.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h GOŠK (Gabela) GOŠK (Gabela) - GOŠK (Gabela) Orašje 3-3draw.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Travnik 2-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Krušik (Gornje Vukovije) Krušik (Gornje Vukovije) - Krušik (Gornje Vukovije) Mladost 78 (Vukovije) 2-4thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mladost (Puračić) Mladost (Puračić) - Mladost (Puračić) Sloga (Bikodže) 1-2thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mladost (Tinja) Mladost (Tinja) - Mladost (Tinja) BSK Bokavići 1-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mramor (Babice) Mramor (Babice) - Mramor (Babice) Stjepan Polje 2-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Orahovica 77 Orahovica 77 - Orahovica 77 Bukovik (G. Srebrenik) 3-7thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Rudar (Zagorje) Rudar (Zagorje) - Rudar (Zagorje) Polet (Hrvati, Lukavac) 2-3thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h 25 maj (Uroža) 25 maj (Uroža) - 25 maj (Uroža) Podrinje (Mosorovac) 0-0draw.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Sloboda (Kerep) Sloboda (Kerep) - Sloboda (Kerep) Biberovo Polje 2-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h 12 Decembar (Rajska) 12 Decembar (Rajska) - 12 Decembar (Rajska) Voćar (Šatorovići) 2-1thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Graničar (Brezovo Polje) Graničar (Brezovo Polje) - Graničar (Brezovo Polje) Koraj 0-5thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Međiđa Međiđa - Međiđa Napredak (Omerbegovača) 7-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Izbor (Broduša-Brčko) 3-1thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Željezničar (Jelovče Selo) 6-1thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Vida (Gradačac) Vida (Gradačac) - Vida (Gradačac) Sloboda (Mujkići) 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Orahovica 74 3-1thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Svatovac (Poljice) Svatovac (Poljice) - Svatovac (Poljice) Sloga (Tojšići) 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Čelić Čelić - Čelić Mladost (Malešići) 0-6thumbs_down.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Pribava 8-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mladost (Kikači) Mladost (Kikači) - Mladost (Kikači) Doboj Istok (Klokotinca) 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mladost (V Brijesnica) Mladost (V  Brijesnica) - Mladost (V  Brijesnica) Trešnjevka (Maoča) 1-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Vražići 92 Vražići 92 - Vražići 92 Omazići 1937 3-2thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Rijeka (Šerići) Rijeka (Šerići) - Rijeka (Šerići) Mladost (G. Živinice) 1-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Polet (Palanka) Polet (Palanka) - Polet (Palanka) Omladinac 68 (Mionica) 3-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Željezničar (Dobošnica) Željezničar (Dobošnica) - Željezničar (Dobošnica) DSK (Devetak) 3-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 17.11.2019 16:30 h FC Bašigovci (Živinice) FC Bašigovci (Živinice) - FC Bašigovci (Živinice) MNK Lukavac (Lukavac) 6-2thumbs_up.png 
3 Ponedjeljak, 18.11.2019 16:00 h MNK Banovići (Banovići) MNK Banovići (Banovići) - MNK Banovići (Banovići) MNK Posavina ((Orašje) 12-2thumbs_up.png 
4 Subota, 23.11.2019 10:00 h Željezničar (Banja Luka) Željezničar (Banja Luka) - Željezničar (Banja Luka) Kozara (Gradiška) - 
4 Subota, 23.11.2019 12:00 h Željezničar (Banja Luka) Željezničar (Banja Luka) - Željezničar (Banja Luka) Kozara (Gradiška) -