Uto22102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Zapad)
Match Schedule: Plamen (Donje Vodičevo) | Regionalna liga RS Zapad

Regionalna liga RS Zapad

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 18:00 h Lauš (Banja Luka) - Plamen (Donje Vodičevo)2 - 3 Pobjeda
2 2. Kolo 18.08.2019 17:30 h Bratstvo (Kozarac) - Plamen (Donje Vodičevo)3 - 1 Poraz
3 3. Kolo 24.08.2019 17:30 h Progres (Kneževo) - Plamen (Donje Vodičevo)3 - 2 Poraz
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h Sloga Nektar (Potkozarje) - Plamen (Donje Vodičevo)0 - 0 Neriješeno
5 5. Kolo 08.09.2019 17:00 h Plamen (Donje Vodičevo) - Lijevče (Nova Topola)2 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Brdo (Hambarine) - Plamen (Donje Vodičevo)2 - 2 Neriješeno
7 7. Kolo 22.09.2019 16:00 h Plamen (Donje Vodičevo) - Gorica (Šipovo)2 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 29.09.2019 11:00 h FSA (Prijedor) - Plamen (Donje Vodičevo)3 - 1 Poraz
9 9. Kolo 06.10.2019 15:30 h Plamen (Donje Vodičevo) - Mladost (Kotor Varoš)2 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Partizan (Kostajnica) - Plamen (Donje Vodičevo)1 - 4 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Plamen (Donje Vodičevo) - Čelinac3 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo   -- : -- h Sloga (Rakelići - Saničani) - Plamen (Donje Vodičevo)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Plamen (Donje Vodičevo) - Krajina (Banja Luka)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Plamen (Donje Vodičevo) - Lauš (Banja Luka)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Kozarac) - Plamen (Donje Vodičevo)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Plamen (Donje Vodičevo) - Progres (Kneževo)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Plamen (Donje Vodičevo) - Sloga Nektar (Potkozarje)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Lijevče (Nova Topola) - Plamen (Donje Vodičevo)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Plamen (Donje Vodičevo) - Brdo (Hambarine)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Gorica (Šipovo) - Plamen (Donje Vodičevo)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Plamen (Donje Vodičevo) - FSA (Prijedor)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Kotor Varoš) - Plamen (Donje Vodičevo)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Plamen (Donje Vodičevo) - Partizan (Kostajnica)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Čelinac - Plamen (Donje Vodičevo)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Plamen (Donje Vodičevo) - Sloga (Rakelići - Saničani)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Krajina (Banja Luka) - Plamen (Donje Vodičevo)_ - _