Sri11122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Zapad)
Match Schedule: Mladost (Kotor Varoš) | Regionalna liga RS Zapad

Regionalna liga RS Zapad

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 18:00 h Mladost (Kotor Varoš) - Sloga Nektar (Potkozarje)2 - 1 Pobjeda
3 3. Kolo 25.08.2019 17:30 h Čelinac - Mladost (Kotor Varoš)0 - 2 Pobjeda
4 4. Kolo 31.08.2019 17:00 h Mladost (Kotor Varoš) - Sloga (Rakelići - Saničani)2 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 10.09.2019 11:00 h Krajina (Banja Luka) - Mladost (Kotor Varoš)0 - 0 Neriješeno
6 6. Kolo 14.09.2019 16:30 h Mladost (Kotor Varoš) - Lauš (Banja Luka)0 - 0 Neriješeno
7 7. Kolo 21.09.2019 16:00 h Bratstvo (Kozarac) - Mladost (Kotor Varoš)1 - 0 Poraz
8 8. Kolo 28.09.2019 16:00 h Mladost (Kotor Varoš) - Progres (Kneževo)2 - 2 Neriješeno
9 9. Kolo 06.10.2019 15:30 h Plamen (Donje Vodičevo) - Mladost (Kotor Varoš)2 - 0 Poraz
10 10. Kolo 12.10.2019 15:00 h Mladost (Kotor Varoš) - Lijevče (Nova Topola)2 - 1 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Brdo (Hambarine) - Mladost (Kotor Varoš)2 - 0 Poraz
12 12. Kolo 09.11.2019 13:30 h Mladost (Kotor Varoš) - Gorica (Šipovo)_ - _
13 13. Kolo 03.11.2019 11:00 h FSA (Prijedor) - Mladost (Kotor Varoš)1 - 5 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h Sloga Nektar (Potkozarje) - Mladost (Kotor Varoš)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Mladost (Kotor Varoš) - Čelinac_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Sloga (Rakelići - Saničani) - Mladost (Kotor Varoš)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost (Kotor Varoš) - Krajina (Banja Luka)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Lauš (Banja Luka) - Mladost (Kotor Varoš)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Kotor Varoš) - Bratstvo (Kozarac)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Progres (Kneževo) - Mladost (Kotor Varoš)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Kotor Varoš) - Plamen (Donje Vodičevo)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Lijevče (Nova Topola) - Mladost (Kotor Varoš)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Kotor Varoš) - Brdo (Hambarine)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Gorica (Šipovo) - Mladost (Kotor Varoš)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Mladost (Kotor Varoš) - FSA (Prijedor)_ - _