Sub25052019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Zapad)
Match Schedule: Bratstvo (Kozarac) | Regionalna liga RS (Zapad)

Regionalna liga RS (Zapad)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 11.08.2018 18:00 h Bratstvo (Kozarac) - Krajina (Banja Luka)2 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 18.08.2018 17:30 h Borac (Kozarska Dubica) - Bratstvo (Kozarac)5 - 1 Poraz
3 3. Kolo 25.08.2018 17:30 h Bratstvo (Kozarac) - Mladost (Kotor Varoš)3 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 01.09.2018 17:00 h Bratstvo (Kozarac) - Lijevče (Nova Topola)5 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 09.09.2018 17:00 h Gorica (Šipovo) - Bratstvo (Kozarac)1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 15.09.2018 16:30 h Bratstvo (Kozarac) - Naprijed (Banja Luka)4 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 23.09.2018 16:00 h Partizan (Kostajnica) - Bratstvo (Kozarac)4 - 2 Poraz
8 8. Kolo 29.09.2018 16:00 h Bratstvo (Kozarac) - Brdo (Hambarine)3 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 06.10.2018 15:30 h Čelinac - Bratstvo (Kozarac)4 - 1 Poraz
10 10. Kolo 13.10.2018 15:00 h Bratstvo (Kozarac) - FSA Prijedor (Prijedor)2 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2018 14:30 h BSK (Banja Luka) - Bratstvo (Kozarac)1 - 2 Pobjeda
12 12. Kolo 27.10.2018 14:30 h Bratstvo (Kozarac) - Lauš (Banja Luka)2 - 1 Pobjeda
13 13. Kolo 04.11.2018 14:00 h Sloga (Rakelići - Saničani) - Bratstvo (Kozarac)2 - 1 Poraz
14 14. Kolo 10.11.2018 13:30 h Bratstvo (Kozarac) - Progres (Kneževo)3 - 2 Pobjeda
16 16. Kolo 10.03.2019 11:00 h Krajina (Banja Luka) - Bratstvo (Kozarac)1 - 0 Poraz
17 17. Kolo 17.03.2019 14:30 h Bratstvo (Kozarac) - Borac (Kozarska Dubica)2 - 4 Poraz
18 18. Kolo 24.03.2019 14:30 h Mladost (Kotor Varoš) - Bratstvo (Kozarac)1 - 3 Pobjeda
19 19. Kolo 30.03.2019 15:00 h Lijevče (Nova Topola) - Bratstvo (Kozarac)2 - 1 Poraz
20 20. Kolo 03.04.2019 16:00 h Bratstvo (Kozarac) - Gorica (Šipovo)1 - 3 Poraz
21 21. Kolo 07.04.2019 15:00 h Naprijed (Banja Luka) - Bratstvo (Kozarac)2 - 1 Poraz
22 22. Kolo 13.04.2019 16:00 h Bratstvo (Kozarac) - Partizan (Kostajnica)4 - 2 Pobjeda
23 23. Kolo 21.04.2019 16:00 h Brdo (Hambarine) - Bratstvo (Kozarac)0 - 2 Pobjeda
24 24. Kolo 27.04.2019 16:30 h Bratstvo (Kozarac) - Čelinac5 - 2 Pobjeda
25 25. Kolo 05.05.2019 16:30 h FSA Prijedor (Prijedor) - Bratstvo (Kozarac)2 - 0 Poraz
26 26. Kolo 11.05.2019 16:30 h Bratstvo (Kozarac) - BSK (Banja Luka)5 - 3 Pobjeda
27 27. Kolo 18.05.2019 17:00 h Lauš (Banja Luka) - Bratstvo (Kozarac)1 - 1 Neriješeno
28 28. Kolo 26.05.2019 17:00 h Bratstvo (Kozarac) - Sloga (Rakelići - Saničani)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Progres (Kneževo) - Bratstvo (Kozarac)_ - _