Sri25112020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Sloboda (Donji Zagoni) | Regionalna liga RS Istok

Regionalna liga RS Istok

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 09.08.2020 18:00 h Omladinac (Potočari) - Sloboda (Donji Zagoni)3 - 1 Poraz
2 2. Kolo 16.08.2020 17:30 h Sloboda (Donji Zagoni) - Podrinje (Tršić)2 - 2 Neriješeno
3 3. Kolo 23.08.2020 17:30 h Rudar 1925 (Ugljevik) - Sloboda (Donji Zagoni)3 - 0 Poraz
4 4. Kolo 29.08.2020 17:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Lokanj2 - 2 Neriješeno
5 5. Kolo 06.09.2020 17:00 h Jedinstvo (Roćević) - Sloboda (Donji Zagoni)1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 13.09.2020 16:30 h Tabanci - Sloboda (Donji Zagoni)3 - 1 Poraz
7 7. Kolo 20.09.2020 16:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Janja 2009 (Janja)3 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 27.09.2020 16:00 h Partizan (Donja Trnova) - Sloboda (Donji Zagoni)0 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 04.10.2020 15:30 h Sloboda (Donji Zagoni) - Lokomotiva (Brčko)2 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 11.10.2020 15:00 h Mladost (Bogutovo selo) - Sloboda (Donji Zagoni)1 - 1 Neriješeno
11 11. Kolo 17.10.2020 14:30 h Sloboda (Donji Zagoni) - Trnovica3 - 1 Pobjeda
12 12. Kolo 25.10.2020 14:30 h Zadrugar (Donje Crnjelovo) - Sloboda (Donji Zagoni)2 - 0 Poraz
13 13. Kolo 01.11.2020 14:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Šekovići2 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 07.11.2020 13:30 h Čelopek - Sloboda (Donji Zagoni)0 - 3 Pobjeda
15 15. Kolo 14.11.2020 13:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo)0 - 2 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Omladinac (Potočari)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Podrinje (Tršić) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Rudar 1925 (Ugljevik)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Lokanj - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Tabanci_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Janja 2009 (Janja) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Partizan (Donja Trnova)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Brčko) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Trnovica - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Zadrugar (Donje Crnjelovo)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Šekovići - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Čelopek_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _