Pet22112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Mladost 78 (Vukovije) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 25.08.2019 17:00 h Mladost 78 (Vukovije) - Rainci (Gornji Rainci)2 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Mladost 78 (Vukovije) - Mladost (Solina)3 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 07.09.2019 16:30 h Grivice - Mladost 78 (Vukovije)3 - 3 Neriješeno
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Mladost 78 (Vukovije) - Budućnost (Donja Lukavica)3 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 21.09.2019 15:30 h Vrana (Banovići selo) - Mladost 78 (Vukovije)3 - 1 Poraz
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h Mladost 78 (Vukovije) - Srnica (Treštenica)7 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h Proleter (Slavinovići) - Mladost 78 (Vukovije)0 - 2 Pobjeda
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h Mladost 78 (Vukovije) - Rudar (Bukinje)2 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 20.10.2019 14:30 h Napredak (Tupkovići) - Mladost 78 (Vukovije)2 - 4 Pobjeda
10 10. Kolo 27.10.2019 13:30 h Mladost 78 (Vukovije) - Partizan (Kiseljak)5 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h Slatina (Bašigovci) - Mladost 78 (Vukovije)2 - 0 Poraz
12 12. Kolo 10.11.2019 13:30 h Mladost 78 (Vukovije) - OFK Tuzla3 - 1 Pobjeda
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h Krušik (Gornje Vukovije) - Mladost 78 (Vukovije)2 - 4 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Grivice_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Budućnost (Donja Lukavica) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Vrana (Banovići selo)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Srnica (Treštenica) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Proleter (Slavinovići)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Napredak (Tupkovići)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Slatina (Bašigovci)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h OFK Tuzla - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Krušik (Gornje Vukovije)_ - _