Uto19112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Mladost (Solina) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 24.08.2019 17:00 h Mladost (Solina) - Krušik (Gornje Vukovije)2 - 3 Poraz
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Mladost 78 (Vukovije) - Mladost (Solina)3 - 0 Poraz
3 3. Kolo 07.09.2019 16:30 h Mladost (Solina) - Rainci (Gornji Rainci)3 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 14.09.2019 16:30 h Mladost (Solina) - Grivice3 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 22.09.2019 15:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Mladost (Solina)4 - 0 Poraz
6 6. Kolo 28.09.2019 15:30 h Mladost (Solina) - Vrana (Banovići selo)3 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h Srnica (Treštenica) - Mladost (Solina)2 - 1 Poraz
8 8. Kolo 12.10.2019 15:00 h Mladost (Solina) - Proleter (Slavinovići)3 - 2 Pobjeda
9 9. Kolo 20.10.2019 14:30 h Rudar (Bukinje) - Mladost (Solina)5 - 3 Poraz
10 10. Kolo 26.10.2019 14:30 h Mladost (Solina) - Napredak (Tupkovići)3 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h Partizan (Kiseljak) - Mladost (Solina)2 - 1 Poraz
12 12. Kolo 09.11.2019 13:30 h Mladost (Solina) - Slatina (Bašigovci)0 - 0 Neriješeno
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h OFK Tuzla - Mladost (Solina)3 - 1 Poraz
14 14. Kolo   -- : -- h Krušik (Gornje Vukovije) - Mladost (Solina)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Mladost (Solina)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Grivice - Mladost (Solina)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Mladost (Solina)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Srnica (Treštenica)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Mladost (Solina)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Rudar (Bukinje)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Napredak (Tupkovići) - Mladost (Solina)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Partizan (Kiseljak)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Mladost (Solina)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - OFK Tuzla_ - _