Sub16112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Rainci (Gornji Rainci) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 25.08.2019 17:00 h Mladost 78 (Vukovije) - Rainci (Gornji Rainci)2 - 1 Poraz
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Rudar (Bukinje)3 - 1 Pobjeda
3 3. Kolo 07.09.2019 16:30 h Mladost (Solina) - Rainci (Gornji Rainci)3 - 1 Poraz
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Napredak (Tupkovići)5 - 2 Pobjeda
5 5. Kolo 21.09.2019 15:30 h Grivice - Rainci (Gornji Rainci)5 - 3 Poraz
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Partizan (Kiseljak)4 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Rainci (Gornji Rainci)2 - 0 Poraz
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Slatina (Bašigovci)1 - 2 Poraz
9 9. Kolo 19.10.2019 14:30 h Vrana (Banovići selo) - Rainci (Gornji Rainci)4 - 3 Poraz
10 10. Kolo 27.10.2019 13:30 h Rainci (Gornji Rainci) - OFK Tuzla7 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h Srnica (Treštenica) - Rainci (Gornji Rainci)2 - 1 Poraz
12 12. Kolo 10.11.2019 13:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Krušik (Gornje Vukovije)2 - 1 Pobjeda
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h Proleter (Slavinovići) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Mladost (Solina)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Napredak (Tupkovići) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Grivice_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Vrana (Banovići selo)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h OFK Tuzla - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Srnica (Treštenica)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Krušik (Gornje Vukovije) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Proleter (Slavinovići)_ - _