Sub16112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Partizan (Kiseljak) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 24.08.2019 17:00 h Vrana (Banovići selo) - Partizan (Kiseljak)4 - 2 Poraz
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Partizan (Kiseljak) - Srnica (Treštenica)3 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 08.09.2019 16:30 h Proleter (Slavinovići) - Partizan (Kiseljak)4 - 3 Poraz
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Partizan (Kiseljak) - Rudar (Bukinje)2 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 22.09.2019 15:30 h Napredak (Tupkovići) - Partizan (Kiseljak)1 - 0 Poraz
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Partizan (Kiseljak)4 - 0 Poraz
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h Partizan (Kiseljak) - Slatina (Bašigovci)1 - 1 Neriješeno
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h OFK Tuzla - Partizan (Kiseljak)3 - 0 Poraz
9 9. Kolo 20.10.2019 14:30 h Partizan (Kiseljak) - Krušik (Gornje Vukovije)3 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 27.10.2019 13:30 h Mladost 78 (Vukovije) - Partizan (Kiseljak)5 - 2 Poraz
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h Partizan (Kiseljak) - Mladost (Solina)2 - 1 Pobjeda
12 12. Kolo 09.11.2019 13:30 h Grivice - Partizan (Kiseljak)5 - 0 Poraz
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h Partizan (Kiseljak) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Vrana (Banovići selo)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Srnica (Treštenica) - Partizan (Kiseljak)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Proleter (Slavinovići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Partizan (Kiseljak)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Napredak (Tupkovići)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Partizan (Kiseljak)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - OFK Tuzla_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Krušik (Gornje Vukovije) - Partizan (Kiseljak)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Partizan (Kiseljak)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Grivice_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Budućnost (Donja Lukavica) - Partizan (Kiseljak)_ - _