Uto19112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Slatina (Bašigovci) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 25.08.2019 17:00 h Budućnost (Donja Lukavica) - Slatina (Bašigovci)1 - 1 Neriješeno
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Slatina (Bašigovci) - Vrana (Banovići selo)3 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 08.09.2019 16:30 h Srnica (Treštenica) - Slatina (Bašigovci)0 - 6 Pobjeda
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Slatina (Bašigovci) - Proleter (Slavinovići)7 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 22.09.2019 15:30 h Rudar (Bukinje) - Slatina (Bašigovci)1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h Slatina (Bašigovci) - Napredak (Tupkovići)0 - 0 Neriješeno
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h Partizan (Kiseljak) - Slatina (Bašigovci)1 - 1 Neriješeno
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Slatina (Bašigovci)1 - 2 Pobjeda
9 9. Kolo 20.10.2019 14:30 h Slatina (Bašigovci) - OFK Tuzla2 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 27.10.2019 13:30 h Krušik (Gornje Vukovije) - Slatina (Bašigovci)1 - 4 Pobjeda
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h Slatina (Bašigovci) - Mladost 78 (Vukovije)2 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 09.11.2019 13:30 h Mladost (Solina) - Slatina (Bašigovci)0 - 0 Neriješeno
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h Slatina (Bašigovci) - Grivice5 - 3 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Slatina (Bašigovci)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Srnica (Treštenica)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Slatina (Bašigovci)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Rudar (Bukinje)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Napredak (Tupkovići) - Slatina (Bašigovci)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Partizan (Kiseljak)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h OFK Tuzla - Slatina (Bašigovci)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Krušik (Gornje Vukovije)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Slatina (Bašigovci)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Mladost (Solina)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Grivice - Slatina (Bašigovci)_ - _