Čet14112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Mladost (Malešići) | Druga liga Federacije (sjever)

Druga liga Federacije (sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 17.08.2019 17:30 h Mladost (Malešići) - Svatovac (Poljice)0 - 2 Poraz
2 2. Kolo 24.08.2019 17:00 h Odžak 102 - Mladost (Malešići)1 - 1 Neriješeno
3 3. Kolo 31.08.2019 16:30 h Mladost (Malešići) - Priluk4 - 0 Pobjeda
4 4. Kolo 07.09.2019 16:30 h Bosna (Kalesija) - Mladost (Malešići)3 - 0 Poraz
5 5. Kolo 14.09.2019 16:30 h Mladost (Malešići) - Lokomotiva (Miričina)6 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 18.09.2019 15:30 h Mramor - Mladost (Malešići)3 - 2 Poraz
7 7. Kolo 28.09.2019 15:30 h Mladost (Malešići) - Radnički (Lukavac)5 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 06.10.2019 15:30 h Prokosovići - Mladost (Malešići)4 - 1 Poraz
9 9. Kolo 13.10.2019 15:00 h Mladost (Malešići) - Bosna (Mionica)5 - 2 Pobjeda
10 10. Kolo 16.10.2019 15:00 h Seona - Mladost (Malešići)7 - 0 Poraz
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Mladost (Malešići) - Dinamo (Donja Mahala)3 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 26.10.2019 14:30 h Sloga (Tojšići) - Mladost (Malešići)4 - 1 Poraz
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Mladost (Malešići) - Orahovica 743 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Mladost (Malešići) - Gradina (Srebrenik)1 - 3 Poraz
15 15. Kolo 17.11.2019 13:30 h Čelić - Mladost (Malešići)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Svatovac (Poljice) - Mladost (Malešići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Odžak 102_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Priluk - Mladost (Malešići)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Bosna (Kalesija)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Mladost (Malešići)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Mramor_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Radnički (Lukavac) - Mladost (Malešići)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Prokosovići_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Bosna (Mionica) - Mladost (Malešići)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Seona_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Mladost (Malešići)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Sloga (Tojšići)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Orahovica 74 - Mladost (Malešići)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Mladost (Malešići)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Čelić_ - _