Uto19112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Bosna (Kalesija) | Druga liga Federacije (sjever)

Druga liga Federacije (sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 18.08.2019 17:30 h Seona - Bosna (Kalesija)5 - 0 Poraz
2 2. Kolo 24.08.2019 17:00 h Bosna (Kalesija) - Dinamo (Donja Mahala)3 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 31.08.2019 16:30 h Sloga (Tojšići) - Bosna (Kalesija)1 - 1 Neriješeno
4 4. Kolo 07.09.2019 16:30 h Bosna (Kalesija) - Mladost (Malešići)3 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 15.09.2019 16:30 h Gradina (Srebrenik) - Bosna (Kalesija)5 - 3 Poraz
6 6. Kolo 21.09.2019 15:30 h Bosna (Kalesija) - Čelić6 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 29.09.2019 15:30 h Svatovac (Poljice) - Bosna (Kalesija)2 - 1 Poraz
8 8. Kolo 05.10.2019 15:30 h Bosna (Kalesija) - Odžak 1023 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 11.10.2019 15:00 h Priluk - Bosna (Kalesija)4 - 3 Poraz
10 10. Kolo 16.10.2019 15:00 h Orahovica 74 - Bosna (Kalesija)1 - 0 Poraz
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Bosna (Kalesija) - Lokomotiva (Miričina)5 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 26.10.2019 14:30 h Mramor - Bosna (Kalesija)2 - 2 Neriješeno
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Bosna (Kalesija) - Radnički (Lukavac)3 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 10.11.2019 13:30 h Prokosovići - Bosna (Kalesija)2 - 1 Poraz
15 15. Kolo 16.11.2019 13:30 h Bosna (Kalesija) - Bosna (Mionica)2 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Seona_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Bosna (Kalesija)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Sloga (Tojšići)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Bosna (Kalesija)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Gradina (Srebrenik)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Čelić - Bosna (Kalesija)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Svatovac (Poljice)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Odžak 102 - Bosna (Kalesija)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Priluk_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Orahovica 74_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Bosna (Kalesija)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Mramor_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Radnički (Lukavac) - Bosna (Kalesija)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Prokosovići_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Bosna (Mionica) - Bosna (Kalesija)_ - _