Ned15122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Jedinstvo (Roćević) | Regionalna liga RS (Istok)

Regionalna liga RS (Istok)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 11.08.2019 18:00 h Jedinstvo (Roćević) - Čelopek3 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 18.08.2019 17:30 h Tabanci - Jedinstvo (Roćević)2 - 0 Poraz
3 3. Kolo 25.08.2019 17:30 h Jedinstvo (Roćević) - Rudar 1925 (Ugljevik)3 - 3 Neriješeno
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h BSK Ledinci - Jedinstvo (Roćević)0 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 08.09.2019 17:00 h Jedinstvo (Roćević) - Vlasenica3 - 2 Pobjeda
6 6. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Omladinac (Potočari)_ - _
7 7. Kolo 22.09.2019 16:00 h Šekovići - Jedinstvo (Roćević)3 - 1 Poraz
8 8. Kolo 29.09.2019 16:00 h Jedinstvo (Roćević) - Guber (Srebrenica)5 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 06.10.2019 15:30 h Janja 2009 (Janja) - Jedinstvo (Roćević)1 - 0 Poraz
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Jedinstvo (Roćević) - Podrinje (Tršić)3 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Partizan (Donja Trnova) - Jedinstvo (Roćević)2 - 0 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h Jedinstvo (Roćević) - Trnovica0 - 2 Poraz
13 13. Kolo 03.11.2019 14:00 h Mladost (Bogutovo selo) - Jedinstvo (Roćević)5 - 0 Poraz
14 14. Kolo 10.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Roćević) - Bratstvo (Bratunac)2 - 0 Pobjeda
15 15. Kolo 17.11.2019 13:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Jedinstvo (Roćević)3 - 0 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Čelopek - Jedinstvo (Roćević)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Tabanci_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Rudar 1925 (Ugljevik) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - BSK Ledinci_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Vlasenica - Jedinstvo (Roćević)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Omladinac (Potočari) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Šekovići_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Guber (Srebrenica) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Janja 2009 (Janja)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Podrinje (Tršić) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Partizan (Donja Trnova)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Trnovica - Jedinstvo (Roćević)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Bratunac) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _