Ned15122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Guber (Srebrenica) | Regionalna liga RS (Istok)

Regionalna liga RS (Istok)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 18:00 h Guber (Srebrenica) - Mladost (Bogutovo selo)0 - 3 Poraz
2 2. Kolo 17.08.2019 17:30 h Bratstvo (Bratunac) - Guber (Srebrenica)5 - 1 Poraz
3 3. Kolo 24.08.2019 17:30 h Guber (Srebrenica) - Sloboda (Donji Zagoni)0 - 1 Poraz
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h Čelopek - Guber (Srebrenica)1 - 1 Neriješeno
5 5. Kolo 07.09.2019 17:00 h Guber (Srebrenica) - Tabanci1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Rudar 1925 (Ugljevik) - Guber (Srebrenica)10 - 1 Poraz
7 7. Kolo 21.09.2019 16:00 h Guber (Srebrenica) - BSK Ledinci3 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 29.09.2019 16:00 h Jedinstvo (Roćević) - Guber (Srebrenica)5 - 1 Poraz
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Guber (Srebrenica) - Omladinac (Potočari)0 - 3 Poraz
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Šekovići - Guber (Srebrenica)8 - 0 Poraz
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Guber (Srebrenica) - Vlasenica0 - 3 Poraz
12 12. Kolo 26.10.2019 14:30 h Guber (Srebrenica) - Janja 2009 (Janja)2 - 4 Poraz
13 13. Kolo 03.11.2019 14:00 h Podrinje (Tršić) - Guber (Srebrenica)7 - 0 Poraz
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Guber (Srebrenica) - Partizan (Donja Trnova)0 - 5 Poraz
15 15. Kolo 17.11.2019 13:00 h Trnovica - Guber (Srebrenica)3 - 0 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Guber (Srebrenica)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Guber (Srebrenica) - Bratstvo (Bratunac)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Guber (Srebrenica)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Guber (Srebrenica) - Čelopek_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Tabanci - Guber (Srebrenica)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Guber (Srebrenica) - Rudar 1925 (Ugljevik)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h BSK Ledinci - Guber (Srebrenica)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Guber (Srebrenica) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Omladinac (Potočari) - Guber (Srebrenica)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Guber (Srebrenica) - Šekovići_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Vlasenica - Guber (Srebrenica)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Janja 2009 (Janja) - Guber (Srebrenica)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Guber (Srebrenica) - Podrinje (Tršić)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Partizan (Donja Trnova) - Guber (Srebrenica)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Guber (Srebrenica) - Trnovica_ - _