Sub14122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Mladost (Bogutovo selo) | Regionalna liga RS (Istok)

Regionalna liga RS (Istok)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 18:00 h Guber (Srebrenica) - Mladost (Bogutovo selo)0 - 3 Pobjeda
2 2. Kolo 18.08.2019 17:30 h Mladost (Bogutovo selo) - Janja 2009 (Janja)5 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 25.08.2019 17:30 h Podrinje (Tršić) - Mladost (Bogutovo selo)1 - 1 Neriješeno
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h Mladost (Bogutovo selo) - Partizan (Donja Trnova)0 - 0 Neriješeno
5 5. Kolo 08.09.2019 17:00 h Trnovica - Mladost (Bogutovo selo)2 - 2 Neriješeno
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Vlasenica - Mladost (Bogutovo selo)2 - 1 Poraz
7 7. Kolo 22.09.2019 16:00 h Mladost (Bogutovo selo) - Bratstvo (Bratunac)5 - 2 Pobjeda
8 8. Kolo 29.09.2019 16:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Mladost (Bogutovo selo)0 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 06.10.2019 15:30 h Mladost (Bogutovo selo) - Čelopek2 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Tabanci - Mladost (Bogutovo selo)2 - 1 Poraz
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Mladost (Bogutovo selo) - Rudar 1925 (Ugljevik)0 - 2 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h BSK Ledinci - Mladost (Bogutovo selo)2 - 1 Poraz
13 13. Kolo 03.11.2019 14:00 h Mladost (Bogutovo selo) - Jedinstvo (Roćević)5 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 10.11.2019 13:30 h Omladinac (Potočari) - Mladost (Bogutovo selo)2 - 2 Neriješeno
15 15. Kolo 17.11.2019 13:00 h Mladost (Bogutovo selo) - Šekovići5 - 4 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Guber (Srebrenica)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Janja 2009 (Janja) - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Podrinje (Tršić)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Partizan (Donja Trnova) - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Trnovica_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Vlasenica_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Bratunac) - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Čelopek - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Tabanci_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Rudar 1925 (Ugljevik) - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - BSK Ledinci_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Omladinac (Potočari)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Šekovići - Mladost (Bogutovo selo)_ - _