Uto19112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Mladost (Gacko) | Druga liga RS Istok

Druga liga RS Istok

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 18:00 h Mladost (Gacko) - Sutjeska (Foča)2 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 17.08.2019 17:30 h Drina (Zvornik) - Mladost (Gacko)5 - 0 Poraz
3 3. Kolo 24.08.2019 17:30 h Mladost (Gacko) - Glasinac 2011 (Sokolac)5 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h Romanija (Pale) - Mladost (Gacko)1 - 0 Poraz
5 5. Kolo 07.09.2019 17:00 h Mladost (Gacko) - Budućnost (Pilica)1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Proleter (Dvorovi) - Mladost (Gacko)3 - 0 Poraz
7 7. Kolo 21.09.2019 16:00 h Mladost (Gacko) - Milići4 - 3 Pobjeda
8 8. Kolo 28.09.2019 16:00 h Leotar (Trebinje) - Mladost (Gacko)6 - 0 Poraz
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Mladost (Gacko) - Velež (Nevesinje)3 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Stakorina (Čajniče) - Mladost (Gacko)5 - 1 Poraz
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Mladost (Gacko) - Drina HE (Višgrad)3 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 26.10.2019 14:30 h Mladost (Gacko) - Ilićka 01 (Brčko)1 - 3 Poraz
13 13. Kolo 02.11.2019 14:00 h Famos (Ist. Ilidža) - Mladost (Gacko)1 - 1 Neriješeno
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Mladost (Gacko) - Jedinstvo (Brodac)3 - 2 Pobjeda
15 15. Kolo 17.11.2019 13:00 h Mladost (Rogatica) - Mladost (Gacko)0 - 5 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Sutjeska (Foča) - Mladost (Gacko)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Drina (Zvornik)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Glasinac 2011 (Sokolac) - Mladost (Gacko)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Romanija (Pale)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Budućnost (Pilica) - Mladost (Gacko)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Proleter (Dvorovi)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Milići - Mladost (Gacko)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Leotar (Trebinje)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Velež (Nevesinje) - Mladost (Gacko)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Stakorina (Čajniče)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Drina HE (Višgrad) - Mladost (Gacko)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Ilićka 01 (Brčko) - Mladost (Gacko)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Famos (Ist. Ilidža)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Brodac) - Mladost (Gacko)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Mladost (Rogatica)_ - _