Uto12112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Radnik (Hadžići) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 17:30 h Radnik (Hadžići) - GOŠK (Gabela)1 - 2 Poraz
2 2. Kolo 17.08.2019 17:30 h Orašje - Radnik (Hadžići)0 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 25.08.2019 17:00 h Radnik (Hadžići) - Rudar (Kakanj)1 - 4 Poraz
4 4. Kolo 01.09.2019 16:30 h Radnik (Hadžići) - Slaven (Živinice)2 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 07.09.2019 16:30 h Travnik - Radnik (Hadžići)2 - 0 Poraz
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Radnik (Hadžići) - Igman (Konjic)0 - 1 Poraz
7 7. Kolo 21.09.2019 15:30 h Čapljina - Radnik (Hadžići)4 - 0 Poraz
8 8. Kolo 29.09.2019 15:30 h Radnik (Hadžići) - Goražde1 - 4 Poraz
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Jedinstvo (Bihać) - Radnik (Hadžići)3 - 1 Poraz
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Radnik (Hadžići) - Zvijezda (Gradačac)1 - 1 Neriješeno
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) - Radnik (Hadžići)1 - 0 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h Radnik (Hadžići) - Budućnost (Banovići)2 - 1 Pobjeda
13 13. Kolo 03.11.2019 13:30 h Tošk (Tešanj) - Radnik (Hadžići)2 - 1 Poraz
14 14. Kolo 10.11.2019 13:30 h Radnik (Hadžići) - Bratstvo (Gračanica)3 - 0 Pobjeda
15 15. Kolo 16.11.2019 13:30 h Olimpic (Sarajevo) - Radnik (Hadžići)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Radnik (Hadžići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Orašje_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Rudar (Kakanj) - Radnik (Hadžići)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Radnik (Hadžići)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Travnik_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Radnik (Hadžići)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Čapljina_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Goražde - Radnik (Hadžići)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Zvijezda (Gradačac) - Radnik (Hadžići)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Metalleghe-BSI (Jajce)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Radnik (Hadžići)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Tošk (Tešanj)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Radnik (Hadžići)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Olimpic (Sarajevo)_ - _