Pet15112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Igman (Konjic) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 17:30 h Igman (Konjic) - Tošk (Tešanj)0 - 3 Poraz
2 2. Kolo 17.08.2019 17:30 h Bratstvo (Gračanica) - Igman (Konjic)1 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 24.08.2019 17:00 h Igman (Konjic) - Olimpic (Sarajevo)0 - 1 Poraz
4 4. Kolo 01.09.2019 16:30 h GOŠK (Gabela) - Igman (Konjic)2 - 1 Poraz
5 5. Kolo 07.09.2019 16:30 h Igman (Konjic) - Orašje1 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Radnik (Hadžići) - Igman (Konjic)0 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 21.09.2019 15:30 h Igman (Konjic) - Slaven (Živinice)2 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 28.09.2019 15:30 h Travnik - Igman (Konjic)2 - 1 Poraz
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Igman (Konjic) - Rudar (Kakanj)1 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Igman (Konjic) - Čapljina2 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Goražde - Igman (Konjic)2 - 0 Poraz
12 12. Kolo 26.10.2019 14:30 h Igman (Konjic) - Jedinstvo (Bihać)1 - 1 Neriješeno
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Zvijezda (Gradačac) - Igman (Konjic)1 - 4 Pobjeda
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Igman (Konjic) - Metalleghe-BSI (Jajce)1 - 1 Neriješeno
15 15. Kolo 16.11.2019 13:30 h Budućnost (Banovići) - Igman (Konjic)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Tošk (Tešanj) - Igman (Konjic)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Bratstvo (Gračanica)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Olimpic (Sarajevo) - Igman (Konjic)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - GOŠK (Gabela)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Orašje - Igman (Konjic)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Radnik (Hadžići)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Igman (Konjic)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Travnik_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Rudar (Kakanj) - Igman (Konjic)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Čapljina - Igman (Konjic)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Goražde_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Igman (Konjic)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Zvijezda (Gradačac)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Metalleghe-BSI (Jajce) - Igman (Konjic)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Budućnost (Banovići)_ - _