Čet14112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Budućnost (Banovići) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 17:30 h Čapljina - Budućnost (Banovići)0 - 0 Neriješeno
2 2. Kolo 17.08.2019 17:30 h Budućnost (Banovići) - Goražde0 - 0 Neriješeno
3 3. Kolo 24.08.2019 17:00 h Jedinstvo (Bihać) - Budućnost (Banovići)2 - 1 Poraz
4 4. Kolo 31.08.2019 16:30 h Budućnost (Banovići) - Zvijezda (Gradačac)5 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 07.09.2019 16:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) - Budućnost (Banovići)3 - 3 Neriješeno
6 6. Kolo 14.09.2019 16:30 h Rudar (Kakanj) - Budućnost (Banovići)2 - 0 Poraz
7 7. Kolo 21.09.2019 15:30 h Budućnost (Banovići) - Tošk (Tešanj)2 - 2 Neriješeno
8 8. Kolo 28.09.2019 15:30 h Bratstvo (Gračanica) - Budućnost (Banovići)3 - 1 Poraz
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Budućnost (Banovići) - Olimpic (Sarajevo)1 - 1 Neriješeno
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h GOŠK (Gabela) - Budućnost (Banovići)3 - 2 Poraz
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Budućnost (Banovići) - Orašje2 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h Radnik (Hadžići) - Budućnost (Banovići)2 - 1 Poraz
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Budućnost (Banovići) - Slaven (Živinice)2 - 1 Pobjeda
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Travnik - Budućnost (Banovići)3 - 1 Poraz
15 15. Kolo 16.11.2019 13:30 h Budućnost (Banovići) - Igman (Konjic)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Čapljina_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Goražde - Budućnost (Banovići)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Zvijezda (Gradačac) - Budućnost (Banovići)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Metalleghe-BSI (Jajce)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Rudar (Kakanj)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Tošk (Tešanj) - Budućnost (Banovići)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Bratstvo (Gračanica)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Olimpic (Sarajevo) - Budućnost (Banovići)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - GOŠK (Gabela)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Orašje - Budućnost (Banovići)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Radnik (Hadžići)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Budućnost (Banovići)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Travnik_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Budućnost (Banovići)_ - _