Uto19112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Bratstvo (Gračanica) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 17:30 h Travnik - Bratstvo (Gračanica)3 - 0 Poraz
2 2. Kolo 17.08.2019 17:30 h Bratstvo (Gračanica) - Igman (Konjic)1 - 2 Poraz
3 3. Kolo 24.08.2019 17:00 h Čapljina - Bratstvo (Gračanica)1 - 0 Poraz
4 4. Kolo 31.08.2019 16:30 h Bratstvo (Gračanica) - Goražde2 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 06.09.2019 16:30 h Jedinstvo (Bihać) - Bratstvo (Gračanica)0 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 14.09.2019 16:30 h Bratstvo (Gračanica) - Zvijezda (Gradačac)3 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 21.09.2019 15:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) - Bratstvo (Gračanica)0 - 0 Neriješeno
8 8. Kolo 28.09.2019 15:30 h Bratstvo (Gračanica) - Budućnost (Banovići)3 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 06.10.2019 15:30 h Tošk (Tešanj) - Bratstvo (Gračanica)3 - 2 Poraz
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Rudar (Kakanj) - Bratstvo (Gračanica)5 - 2 Poraz
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Bratstvo (Gračanica) - Olimpic (Sarajevo)2 - 3 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h GOŠK (Gabela) - Bratstvo (Gračanica)1 - 1 Neriješeno
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Bratstvo (Gračanica) - Orašje2 - 3 Poraz
14 14. Kolo 10.11.2019 13:30 h Radnik (Hadžići) - Bratstvo (Gračanica)3 - 0 Poraz
15 15. Kolo 16.11.2019 13:30 h Bratstvo (Gračanica) - Slaven (Živinice)3 - 2 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Travnik_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Bratstvo (Gračanica)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Čapljina_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Goražde - Bratstvo (Gračanica)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Zvijezda (Gradačac) - Bratstvo (Gračanica)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Metalleghe-BSI (Jajce)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Bratstvo (Gračanica)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Tošk (Tešanj)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Rudar (Kakanj)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Olimpic (Sarajevo) - Bratstvo (Gračanica)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - GOŠK (Gabela)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Orašje - Bratstvo (Gračanica)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Radnik (Hadžići)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Bratstvo (Gračanica)_ - _