Sri13112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)

Kalendar - Kalendar

162 Utakmice

11 Subota, 09.11.2019 10:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Slaven (Živinice) 3-0thumbs_up.png 
11 Subota, 09.11.2019 10:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Željezničar (Banja Luka) 2-0thumbs_up.png 
9 Subota, 09.11.2019 10:00 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Ilićka 01 (Brčko) 1-4thumbs_down.png 
9 Subota, 09.11.2019 12:00 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Ilićka 01 (Brčko) 0-2thumbs_down.png 
11 Subota, 09.11.2019 12:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Željezničar (Banja Luka) 0-5thumbs_down.png 
12 Subota, 09.11.2019 13:30 h Mladost (Solina) Mladost (Solina) - Mladost (Solina) Slatina (Bašigovci) 0-0draw.png 
12 Subota, 09.11.2019 13:30 h Grivice Grivice - Grivice Partizan (Kiseljak) 5-0thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Rudar (Kakanj) Rudar (Kakanj) - Rudar (Kakanj) GOŠK (Gabela) 3-4thumbs_down.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Sloga (Srbac) 5-1thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Proleter (Teslić) 3-1thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Sloboda (Novi Grad) 12-1thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Sloboda (Mrkonjić Grad) Sloboda (Mrkonjić Grad) - Sloboda (Mrkonjić Grad) Sloga (Doboj) 3-0thumbs_up.png 
12 Subota, 09.11.2019 13:30 h Polet (Hrvati, Lukavac) Polet (Hrvati, Lukavac) - Polet (Hrvati, Lukavac) Mladost (Tinja) - 
12 Subota, 09.11.2019 13:30 h Mladost (Kotor Varoš) Mladost (Kotor Varoš) - Mladost (Kotor Varoš) Gorica (Šipovo) - 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Drina HE (Višgrad) Drina HE (Višgrad) - Drina HE (Višgrad) Budućnost (Pilica) 3-1thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Leotar (Trebinje) Leotar (Trebinje) - Leotar (Trebinje) Drina (Zvornik) 0-0draw.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Mladost (Gacko) Mladost (Gacko) - Mladost (Gacko) Jedinstvo (Brodac) 3-2thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Slavija (Istočno Sarajevo) Slavija (Istočno Sarajevo) - Slavija (Istočno Sarajevo) Tekstilac (Derventa) 1-1draw.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Rudar (Prijedor) 2-1thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Krupa (Krupa na Vrbasu) 0-2thumbs_down.png 
13 Subota, 09.11.2019 13:30 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) OFK Pridjel (Donji Pridjel) - OFK Pridjel (Donji Pridjel) Budućnost (Gornja Slatina) 4-2thumbs_up.png 
13 Subota, 09.11.2019 13:30 h Sloga (Prud) Sloga (Prud) - Sloga (Prud) Hajduk (Orašje) 2-3thumbs_down.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Lokomotiva (Miričina) 4-0thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Mladost (Malešići) Mladost (Malešići) - Mladost (Malešići) Gradina (Srebrenik) 1-3thumbs_down.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Čelić 9-1thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Guber (Srebrenica) Guber (Srebrenica) - Guber (Srebrenica) Partizan (Donja Trnova) 0-5thumbs_down.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Ingram (Duboki Potok) Ingram (Duboki Potok) - Ingram (Duboki Potok) Gornji Rahić 1-6thumbs_down.png 
16 Subota, 09.11.2019 13:30 h Čelik (Zenica) Čelik (Zenica) - Čelik (Zenica) Zvijezda 09 (Etno selo) 2-1thumbs_up.png 
16 Subota, 09.11.2019 13:30 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Sarajevo 1-1draw.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Travnik Travnik - Travnik Budućnost (Banovići) 3-1thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Goražde Goražde - Goražde Jedinstvo (Bihać) 2-1thumbs_up.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Igman (Konjic) Igman (Konjic) - Igman (Konjic) Metalleghe-BSI (Jajce) 1-1draw.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Orašje Orašje - Orašje Olimpic (Sarajevo) 1-1draw.png 
14 Subota, 09.11.2019 13:30 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Tošk (Tešanj) 0-3thumbs_down.png 
16 Subota, 09.11.2019 16:00 h Zrinjski (Mostar) Zrinjski (Mostar) - Zrinjski (Mostar) Tuzla City (Simin Han) 4-0thumbs_up.png 
16 Subota, 09.11.2019 16:30 h Sloboda (Tuzla) Sloboda (Tuzla) - Sloboda (Tuzla) Željezničar (Sarajevo) 0-4thumbs_down.png 
2 Subota, 09.11.2019 19:00 h MNK Lukavac (Lukavac) MNK Lukavac (Lukavac) - MNK Lukavac (Lukavac) MNK Banovići (Banovići) 3-3draw.png 
11 Nedjelja, 10.11.2019 10:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Radnički (Lukavac) 9-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 10.11.2019 10:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Bosna (Kalesija) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 10.11.2019 10:00 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Gradina (Srebrenik) 0-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 10.11.2019 10:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Tuzla City (Simin Han) 1-4thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 10.11.2019 10:00 h Podgrmeč (Sanski Most) Podgrmeč (Sanski Most) - Podgrmeč (Sanski Most) Jedinstvo (Bihać) 11-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 10.11.2019 10:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Krajina (Cazin) 6-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 10.11.2019 10:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Rudar (Prijedor) 0-0draw.png 
1 Nedjelja, 10.11.2019 10:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Orašje 9-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 10.11.2019 11:00 h Sava 04 (Brezovo Polje) Sava 04 (Brezovo Polje) - Sava 04 (Brezovo Polje) Mladost (Trnjaci) - 
3 Nedjelja, 10.11.2019 11:00 h Sloboda (Mrtvica) Sloboda (Mrtvica) - Sloboda (Mrtvica) Krbeti - 
1 Nedjelja, 10.11.2019 12:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Orašje 5-3thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 10.11.2019 12:00 h Podgrmeč (Sanski Most) Podgrmeč (Sanski Most) - Podgrmeč (Sanski Most) Jedinstvo (Bihać) 2-3thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Rainci (Gornji Rainci) Rainci (Gornji Rainci) - Rainci (Gornji Rainci) Krušik (Gornje Vukovije) 2-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Mladost 78 (Vukovije) Mladost 78 (Vukovije) - Mladost 78 (Vukovije) OFK Tuzla 3-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Orahovica 74 Orahovica 74 - Orahovica 74 Mramor 4-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Seona Seona - Seona Odžak 102 6-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Srnica (Treštenica) Srnica (Treštenica) - Srnica (Treštenica) Proleter (Slavinovići) - 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Vrana (Banovići selo) Vrana (Banovići selo) - Vrana (Banovići selo) Rudar (Bukinje) 4-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Budućnost (Donja Lukavica) Budućnost (Donja Lukavica) - Budućnost (Donja Lukavica) Napredak (Tupkovići) 2-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Omarska Omarska - Omarska Sloga (Trn) 6-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Polet 1926 (Brod) Polet 1926 (Brod) - Polet 1926 (Brod) Laktaši (Laktaši) 0-4thumbs_down.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Dubrave (Dubrave) Dubrave (Dubrave) - Dubrave (Dubrave) Mladost (Donja Slatina) 1-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Sloga (Bikodže) Sloga (Bikodže) - Sloga (Bikodže) Rudar (Zagorje) 4-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Bukovik (G. Srebrenik) Bukovik (G. Srebrenik) - Bukovik (G. Srebrenik) Mramor (Babice) 1-1draw.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Podrinje (Mosorovac) Podrinje (Mosorovac) - Podrinje (Mosorovac) Mladost (Puračić) - 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Stjepan Polje Stjepan Polje - Stjepan Polje Mladost (Doborovci) 0-0draw.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h BSK Bokavići BSK Bokavići - BSK Bokavići Orahovica 77 8-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Špionica 1953 (Špionica) Špionica 1953 (Špionica) - Špionica 1953 (Špionica) 25 maj (Uroža) - 
5 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h OFK Brezik OFK Brezik - OFK Brezik Mladost (Sandići) - 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Biberovo Polje Biberovo Polje - Biberovo Polje Vida (Gradačac) 7-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Koraj Koraj - Koraj Jedinstvo 1952 (Vučkovci) 1-2thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Voćar (Šatorovići) Voćar (Šatorovići) - Voćar (Šatorovići) Graničar (Brezovo Polje) 5-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Napredak (Omerbegovača) Napredak (Omerbegovača) - Napredak (Omerbegovača) Trebava (D. Zelinja) 0-0draw.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Sloboda (Mujkići) Sloboda (Mujkići) - Sloboda (Mujkići) Međiđa 1-4thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Željezničar (Jelovče Selo) Željezničar (Jelovče Selo) - Željezničar (Jelovče Selo) Sloboda (Kerep) 2-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Izbor (Broduša-Brčko) Izbor (Broduša-Brčko) - Izbor (Broduša-Brčko) 12 Decembar (Rajska) 3-2thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Famos (Ist. Ilidža) 1-1draw.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Proleter (Dvorovi) Proleter (Dvorovi) - Proleter (Dvorovi) Romanija (Pale) 3-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Velež (Nevesinje) Velež (Nevesinje) - Velež (Nevesinje) Sutjeska (Foča) 1-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Milići Milići - Milići Glasinac 2011 (Sokolac) 3-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Stakorina (Čajniče) Stakorina (Čajniče) - Stakorina (Čajniče) Mladost (Rogatica) 4-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) BSK Bušletić (Bušletić) 2-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Posavina (Miloševac) Posavina (Miloševac) - Posavina (Miloševac) Ukrina (Čečava) 0-1thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Bratstvo (Donja Dubica) Bratstvo (Donja Dubica) - Bratstvo (Donja Dubica) Borac (Bos. Lužani) 1-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Trebavac (Vranjak) Trebavac (Vranjak) - Trebavac (Vranjak) Borac (Osinja) 1-1draw.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić) Polet (Podnovlje) 1-4thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Kladari Gornji Kladari Gornji - Kladari Gornji Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) 3-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Bok Bok - Bok Mladost (Domaljevac) 1-3thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Mladost (Sibovac) Mladost (Sibovac) - Mladost (Sibovac) Mladost (D Svilaj) - 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Napredak (Matići) Napredak (Matići) - Napredak (Matići) Kostrč 2-0thumbs_up.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Sloga (Tolisa) Sloga (Tolisa) - Sloga (Tolisa) 19 Srpanj (Oštra Luka) 0-6thumbs_down.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Dragovoljac (Novo Selo) Dragovoljac (Novo Selo) - Dragovoljac (Novo Selo) Frankopan (Špionica) 1-1draw.png 
13 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Vitanovići 78 (Vitanovići) Vitanovići 78 (Vitanovići) - Vitanovići 78 (Vitanovići) Dizdaruša (Brčko) 1-4thumbs_down.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Priluk 1-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Prokosovići Prokosovići - Prokosovići Bosna (Kalesija) 2-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Dinamo (Donja Mahala) Dinamo (Donja Mahala) - Dinamo (Donja Mahala) Svatovac (Poljice) 4-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Vlasenica Vlasenica - Vlasenica Tabanci 0-1thumbs_down.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Roćević) Jedinstvo (Roćević) - Jedinstvo (Roćević) Bratstvo (Bratunac) 2-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Šekovići Šekovići - Šekovići Trnovica 2-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Omladinac (Potočari) Omladinac (Potočari) - Omladinac (Potočari) Mladost (Bogutovo selo) 2-2draw.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h BSK Ledinci BSK Ledinci - BSK Ledinci Sloboda (Donji Zagoni) 2-2draw.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Rudar 1925 (Ugljevik) Rudar 1925 (Ugljevik) - Rudar 1925 (Ugljevik) Čelopek 3-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Janja 2009 (Janja) Janja 2009 (Janja) - Janja 2009 (Janja) Podrinje (Tršić) - 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Doboj Istok (Klokotinca) Doboj Istok (Klokotinca) - Doboj Istok (Klokotinca) Rijeka (Šerići) 2-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h DSK (Devetak) DSK (Devetak) - DSK (Devetak) Mladost (Kikači) 3-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Trešnjevka (Maoča) Trešnjevka (Maoča) - Trešnjevka (Maoča) Jedinstvo (Lukavica) 4-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Mladost (G. Živinice) Mladost (G. Živinice) - Mladost (G. Živinice) Mladost (V Brijesnica) 4-3thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Pribava Pribava - Pribava Vražići 92 2-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Omladinac 68 (Mionica) Omladinac 68 (Mionica) - Omladinac 68 (Mionica) Željezničar (Dobošnica) 5-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Omazići 1937 Omazići 1937 - Omazići 1937 Polet (Palanka) 5-2thumbs_up.png 
16 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Mladost (Doboj Kakanj) Mladost (Doboj Kakanj) - Mladost (Doboj Kakanj) Borac (Banja Luka) 1-1draw.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Čapljina Čapljina - Čapljina Zvijezda (Gradačac) 1-2thumbs_down.png 
14 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Radnik (Hadžići) Radnik (Hadžići) - Radnik (Hadžići) Bratstvo (Gračanica) 3-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 10.11.2019 13:30 h Gredice Gredice - Gredice Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) 2-2draw.png 
16 Nedjelja, 10.11.2019 16:30 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Velež (Mostar) 1-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 10.11.2019 19:00 h MNK Posavina ((Orašje) MNK Posavina ((Orašje) - MNK Posavina ((Orašje) FC Brčko (Brčko) 10-5thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 10.11.2019 19:00 h MNK Klanac (Brčko) MNK Klanac (Brčko) - MNK Klanac (Brčko) FC Bašigovci (Živinice) 4-5thumbs_down.png 
2 Nedjelja, 10.11.2019 21:00 h KMF Lux (Brčko) KMF Lux (Brčko) - KMF Lux (Brčko) MNK Bosna Kompred(Tuzla) 1-5thumbs_down.png 
10 Srijeda, 13.11.2019 12:00 h Modriča Modriča - Modriča Ilićka 01 (Brčko) - 
13 Subota, 16.11.2019 13:30 h Mladost (Tinja) Mladost (Tinja) - Mladost (Tinja) BSK Bokavići - 
13 Subota, 16.11.2019 13:30 h Mladost (Doborovci) Mladost (Doborovci) - Mladost (Doborovci) Špionica 1953 (Špionica) - 
13 Subota, 16.11.2019 13:30 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Izbor (Broduša-Brčko) - 
13 Subota, 16.11.2019 13:30 h Vida (Gradačac) Vida (Gradačac) - Vida (Gradačac) Sloboda (Mujkići) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Bosna (Mionica) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Mramor Mramor - Mramor Radnički (Lukavac) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Odžak 102 Odžak 102 - Odžak 102 Dinamo (Donja Mahala) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Lokomotiva (Miričina) Lokomotiva (Miričina) - Lokomotiva (Miričina) Prokosovići - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Lukavica) Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Lukavica) Ingram (Duboki Potok) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Olimpic (Sarajevo) Olimpic (Sarajevo) - Olimpic (Sarajevo) Radnik (Hadžići) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Goražde - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Slaven (Živinice) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Igman (Konjic) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Rudar (Kakanj) - 
15 Subota, 16.11.2019 13:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Čapljina - 
8 Nedjelja, 17.11.2019 10:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Kozara (Gradiška) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Rudar (Bukinje) Rudar (Bukinje) - Rudar (Bukinje) Srnica (Treštenica) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Napredak (Tupkovići) Napredak (Tupkovići) - Napredak (Tupkovići) Vrana (Banovići selo) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Proleter (Slavinovići) Proleter (Slavinovići) - Proleter (Slavinovići) Rainci (Gornji Rainci) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Priluk Priluk - Priluk Seona - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h OFK Tuzla OFK Tuzla - OFK Tuzla Mladost (Solina) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Slatina (Bašigovci) Slatina (Bašigovci) - Slatina (Bašigovci) Grivice - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Partizan (Kiseljak) Partizan (Kiseljak) - Partizan (Kiseljak) Budućnost (Donja Lukavica) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h GOŠK (Gabela) GOŠK (Gabela) - GOŠK (Gabela) Orašje - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Krušik (Gornje Vukovije) Krušik (Gornje Vukovije) - Krušik (Gornje Vukovije) Mladost 78 (Vukovije) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Travnik - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mladost (Puračić) Mladost (Puračić) - Mladost (Puračić) Sloga (Bikodže) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mramor (Babice) Mramor (Babice) - Mramor (Babice) Stjepan Polje - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Orahovica 77 Orahovica 77 - Orahovica 77 Bukovik (G. Srebrenik) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Rudar (Zagorje) Rudar (Zagorje) - Rudar (Zagorje) Polet (Hrvati, Lukavac) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h 25 maj (Uroža) 25 maj (Uroža) - 25 maj (Uroža) Podrinje (Mosorovac) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Sloboda (Kerep) Sloboda (Kerep) - Sloboda (Kerep) Biberovo Polje - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h 12 Decembar (Rajska) 12 Decembar (Rajska) - 12 Decembar (Rajska) Voćar (Šatorovići) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Graničar (Brezovo Polje) Graničar (Brezovo Polje) - Graničar (Brezovo Polje) Koraj - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Međiđa Međiđa - Međiđa Napredak (Omerbegovača) - 
13 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Željezničar (Jelovče Selo) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Orahovica 74 - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Svatovac (Poljice) Svatovac (Poljice) - Svatovac (Poljice) Sloga (Tojšići) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Čelić Čelić - Čelić Mladost (Malešići) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Pribava - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mladost (Kikači) Mladost (Kikači) - Mladost (Kikači) Doboj Istok (Klokotinca) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Mladost (V Brijesnica) Mladost (V  Brijesnica) - Mladost (V  Brijesnica) Trešnjevka (Maoča) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Vražići 92 Vražići 92 - Vražići 92 Omazići 1937 - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Rijeka (Šerići) Rijeka (Šerići) - Rijeka (Šerići) Mladost (G. Živinice) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Polet (Palanka) Polet (Palanka) - Polet (Palanka) Omladinac 68 (Mionica) - 
15 Nedjelja, 17.11.2019 13:30 h Željezničar (Dobošnica) Željezničar (Dobošnica) - Željezničar (Dobošnica) DSK (Devetak) -