Pon16122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Područna liga RS (Doboj)
Match Schedule: OFK Pridjel (Donji Pridjel) | Područna liga RS Doboj

Područna liga RS Doboj

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 18.08.2019 18:00 h Borac (Bos. Lužani) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)2 - 0 Poraz
2 2. Kolo 24.08.2019 17:30 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Ukrina (Čečava)1 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 01.09.2019 17:00 h Borac (Osinja) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)5 - 2 Poraz
4 4. Kolo 07.09.2019 17:00 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - BSK Bušletić (Bušletić)1 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 15.09.2019 16:30 h Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)2 - 2 Neriješeno
6 6. Kolo 21.09.2019 16:00 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)3 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 29.09.2019 16:00 h Kladari Gornji - OFK Pridjel (Donji Pridjel)2 - 2 Neriješeno
8 8. Kolo 05.10.2019 15:30 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Mineral (Banja Vrućica)2 - 3 Poraz
9 9. Kolo 13.10.2019 15:00 h Trebavac (Vranjak) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)1 - 2 Pobjeda
10 10. Kolo 17.11.2019 13:00 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Posavina (Miloševac)3 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 27.10.2019 13:30 h Bratstvo (Donja Dubica) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)3 - 3 Neriješeno
12 12. Kolo 03.11.2019 14:00 h Polet (Podnovlje) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)3 - 4 Pobjeda
13 13. Kolo 09.11.2019 13:30 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Budućnost (Gornja Slatina)4 - 2 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Borac (Bos. Lužani)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Ukrina (Čečava) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Borac (Osinja)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h BSK Bušletić (Bušletić) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Kladari Gornji_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Mineral (Banja Vrućica) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Trebavac (Vranjak)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Posavina (Miloševac) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Bratstvo (Donja Dubica)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Polet (Podnovlje)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)_ - _