Čet19092019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Područna liga RS (Doboj)
Match Schedule: Budućnost (Gornja Slatina) | Područna liga RS Doboj

Područna liga RS Doboj

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 18.08.2019 18:00 h Budućnost (Gornja Slatina) - Polet (Podnovlje)5 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 25.08.2019 17:30 h Budućnost (Gornja Slatina) - Borac (Bos. Lužani)1 - 2 Poraz
3 3. Kolo 01.09.2019 17:00 h Ukrina (Čečava) - Budućnost (Gornja Slatina)4 - 1 Poraz
4 4. Kolo 08.09.2019 17:00 h Budućnost (Gornja Slatina) - Borac (Osinja)3 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 15.09.2019 16:30 h BSK Bušletić (Bušletić) - Budućnost (Gornja Slatina)2 - 1 Poraz
6 6. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje)_ - _
7 7. Kolo   -- : -- h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
8 8. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - Kladari Gornji_ - _
9 9. Kolo   -- : -- h Mineral (Banja Vrućica) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
10 10. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - Trebavac (Vranjak)_ - _
11 11. Kolo   -- : -- h Posavina (Miloševac) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - Bratstvo (Donja Dubica)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Polet (Podnovlje) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Borac (Bos. Lužani) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - Ukrina (Čečava)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Borac (Osinja) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - BSK Bušletić (Bušletić)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Kladari Gornji - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - Mineral (Banja Vrućica)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Trebavac (Vranjak) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - Posavina (Miloševac)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Donja Dubica) - Budućnost (Gornja Slatina)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Budućnost (Gornja Slatina) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)_ - _