Sri13112019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske 2. liga RS (Zapad)
Match Schedule: Mladost (Donja Slatina) | Druga liga RS Zapad

Druga liga RS Zapad

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 18:00 h Polet 1926 (Brod) - Mladost (Donja Slatina)1 - 2 Pobjeda
2 2. Kolo 18.08.2019 17:30 h Mladost (Donja Slatina) - Borac (Šamac)2 - 3 Poraz
3 3. Kolo 25.08.2019 17:00 h Omarska - Mladost (Donja Slatina)2 - 1 Poraz
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h Mladost (Donja Slatina) - Sloga (Trn)4 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 07.09.2019 17:00 h Proleter (Teslić) - Mladost (Donja Slatina)1 - 0 Poraz
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Mladost (Donja Slatina) - Laktaši (Laktaši)2 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 22.09.2019 11:00 h Jedinstvo (Žeravica) - Mladost (Donja Slatina)0 - 2 Pobjeda
8 8. Kolo 29.09.2019 16:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Mladost (Donja Slatina)0 - 2 Pobjeda
9 9. Kolo 06.10.2019 15:30 h Mladost (Donja Slatina) - Sloga (Srbac)2 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 12.10.2019 15:00 h Sloboda (Novi Grad) - Mladost (Donja Slatina)1 - 3 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Mladost (Donja Slatina) - Sloga (Doboj)0 - 0 Neriješeno
12 12. Kolo 26.10.2019 14:30 h Ljubić (Prnjavor) - Mladost (Donja Slatina)1 - 1 Neriješeno
13 13. Kolo 03.11.2019 14:00 h Mladost (Donja Slatina) - Borac (Kozarska Dubica)1 - 1 Neriješeno
14 14. Kolo 10.11.2019 13:30 h Dubrave (Dubrave) - Mladost (Donja Slatina)1 - 0 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Polet 1926 (Brod)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Borac (Šamac) - Mladost (Donja Slatina)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Omarska_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Sloga (Trn) - Mladost (Donja Slatina)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Proleter (Teslić)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Laktaši (Laktaši) - Mladost (Donja Slatina)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Jedinstvo (Žeravica)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Sloga (Srbac) - Mladost (Donja Slatina)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Sloboda (Novi Grad)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Sloga (Doboj) - Mladost (Donja Slatina)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Ljubić (Prnjavor)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Borac (Kozarska Dubica) - Mladost (Donja Slatina)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Dubrave (Dubrave)_ - _