Ned08122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske 2. liga RS (Zapad)
Match Schedule: Proleter (Teslić) | Druga liga RS Zapad

Druga liga RS Zapad

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 18:00 h Sloga (Trn) - Proleter (Teslić)4 - 0 Poraz
2 2. Kolo 18.08.2019 17:30 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Proleter (Teslić)4 - 1 Poraz
3 3. Kolo 24.08.2019 17:00 h Proleter (Teslić) - Laktaši (Laktaši)0 - 0 Neriješeno
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h Jedinstvo (Žeravica) - Proleter (Teslić)6 - 0 Poraz
5 5. Kolo 07.09.2019 17:00 h Proleter (Teslić) - Mladost (Donja Slatina)1 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 14.09.2019 16:30 h Sloga (Srbac) - Proleter (Teslić)5 - 1 Poraz
7 7. Kolo 22.09.2019 16:00 h Proleter (Teslić) - Sloboda (Novi Grad)4 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 28.09.2019 16:00 h Sloga (Doboj) - Proleter (Teslić)2 - 0 Poraz
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Proleter (Teslić) - Ljubić (Prnjavor)1 - 3 Poraz
10 10. Kolo 12.10.2019 15:00 h Borac (Kozarska Dubica) - Proleter (Teslić)3 - 0 Poraz
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Proleter (Teslić) - Dubrave (Dubrave)1 - 2 Poraz
13 13. Kolo 02.11.2019 14:00 h Proleter (Teslić) - Polet 1926 (Brod)2 - 1 Pobjeda
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Borac (Šamac) - Proleter (Teslić)3 - 1 Poraz
15 15. Kolo 16.11.2019 13:00 h Proleter (Teslić) - Omarska2 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Proleter (Teslić) - Sloga (Trn)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Proleter (Teslić) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Laktaši (Laktaši) - Proleter (Teslić)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Proleter (Teslić) - Jedinstvo (Žeravica)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Donja Slatina) - Proleter (Teslić)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Proleter (Teslić) - Sloga (Srbac)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Sloboda (Novi Grad) - Proleter (Teslić)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Proleter (Teslić) - Sloga (Doboj)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Ljubić (Prnjavor) - Proleter (Teslić)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Proleter (Teslić) - Borac (Kozarska Dubica)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Dubrave (Dubrave) - Proleter (Teslić)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Polet 1926 (Brod) - Proleter (Teslić)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Proleter (Teslić) - Borac (Šamac)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Omarska - Proleter (Teslić)_ - _