Sub19102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske 2. liga RS (Istok)
Match Schedule: Romanija (Pale) | Druga liga RS Istok

Druga liga RS Istok

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 18:00 h Leotar (Trebinje) - Romanija (Pale)3 - 1 Poraz
2 2. Kolo 18.08.2019 17:30 h Romanija (Pale) - Velež (Nevesinje)3 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 25.08.2019 17:30 h Stakorina (Čajniče) - Romanija (Pale)2 - 4 Pobjeda
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h Romanija (Pale) - Mladost (Gacko)1 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 08.09.2019 17:00 h Ilićka 01 (Brčko) - Romanija (Pale)2 - 3 Pobjeda
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Romanija (Pale) - Famos (Ist. Ilidža)4 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 22.09.2019 16:00 h Jedinstvo (Brodac) - Romanija (Pale)2 - 1 Poraz
8 8. Kolo 29.09.2019 16:00 h Romanija (Pale) - Mladost (Rogatica)0 - 1 Poraz
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Sutjeska (Foča) - Romanija (Pale)2 - 3 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Romanija (Pale) - Drina (Zvornik)1 - 1 Neriješeno
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Glasinac 2011 (Sokolac) - Romanija (Pale)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Drina HE (Višgrad) - Romanija (Pale)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Budućnost (Pilica)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Proleter (Dvorovi) - Romanija (Pale)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Milići_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Leotar (Trebinje)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Velež (Nevesinje) - Romanija (Pale)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Stakorina (Čajniče)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Romanija (Pale)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Ilićka 01 (Brčko)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Famos (Ist. Ilidža) - Romanija (Pale)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Jedinstvo (Brodac)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Mladost (Rogatica) - Romanija (Pale)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Sutjeska (Foča)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Drina (Zvornik) - Romanija (Pale)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Glasinac 2011 (Sokolac)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Drina HE (Višgrad)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Budućnost (Pilica) - Romanija (Pale)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Proleter (Dvorovi)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Milići - Romanija (Pale)_ - _