Sub19102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske 2. liga RS (Istok)
Match Schedule: Stakorina (Čajniče) | Druga liga RS Istok

Druga liga RS Istok

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 11.08.2019 18:00 h Stakorina (Čajniče) - Drina (Zvornik)2 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 18.08.2019 17:30 h Glasinac 2011 (Sokolac) - Stakorina (Čajniče)3 - 1 Poraz
3 3. Kolo 25.08.2019 17:30 h Stakorina (Čajniče) - Romanija (Pale)2 - 4 Poraz
4 4. Kolo 01.09.2019 17:00 h Budućnost (Pilica) - Stakorina (Čajniče)1 - 0 Poraz
5 5. Kolo 08.09.2019 17:00 h Stakorina (Čajniče) - Proleter (Dvorovi)4 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h Milići - Stakorina (Čajniče)3 - 0 Poraz
7 7. Kolo 22.09.2019 16:00 h Stakorina (Čajniče) - Leotar (Trebinje)0 - 2 Poraz
8 8. Kolo 29.09.2019 16:00 h Velež (Nevesinje) - Stakorina (Čajniče)0 - 0 Neriješeno
9 9. Kolo 06.10.2019 15:30 h Stakorina (Čajniče) - Drina HE (Višgrad)4 - 2 Pobjeda
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h Stakorina (Čajniče) - Mladost (Gacko)5 - 1 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Ilićka 01 (Brčko) - Stakorina (Čajniče)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Famos (Ist. Ilidža)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Brodac) - Stakorina (Čajniče)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Mladost (Rogatica)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Sutjeska (Foča) - Stakorina (Čajniče)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Drina (Zvornik) - Stakorina (Čajniče)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Glasinac 2011 (Sokolac)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Romanija (Pale) - Stakorina (Čajniče)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Budućnost (Pilica)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Proleter (Dvorovi) - Stakorina (Čajniče)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Milići_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Leotar (Trebinje) - Stakorina (Čajniče)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Velež (Nevesinje)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Drina HE (Višgrad) - Stakorina (Čajniče)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mladost (Gacko) - Stakorina (Čajniče)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Ilićka 01 (Brčko)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Famos (Ist. Ilidža) - Stakorina (Čajniče)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Jedinstvo (Brodac)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Mladost (Rogatica) - Stakorina (Čajniče)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Stakorina (Čajniče) - Sutjeska (Foča)_ - _