Sub31102020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske 2. liga RS (Istok)

Kalendar - Kalendar

302 Utakmice

9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Podrinje (Janja) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) Zvijezda 09 (Etno selo) - Zvijezda 09 (Etno selo) Budućnost (Banovići) 0-1thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Drina (Zvornik) - 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Seona Seona - Seona Sloga (Tojšići) 2-2draw.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Ilićka 01 (Brčko) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Orašje Orašje - Orašje Tekstilac (Derventa) 0-8thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Proleter (Teslić) 9-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Seona Seona - Seona Sloga (Tojšići) 3-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Budućnost (Banovići) 1-1draw.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Drina (Zvornik) - 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Radnički (Lukavac) 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Radnički (Lukavac) 3-3draw.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Bosna (Kalesija) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Zvijezda (Gradačac) 1-1draw.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Alfa Modriča 3-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Podrinje (Janja) 3-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka) Krajina (Cazin) 5-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Kozara (Gradiška) 0-8thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Podgrmeč (Sanski Most) Podgrmeč (Sanski Most) - Podgrmeč (Sanski Most) Rudar (Prijedor) 0-1thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) OFK Spartak (Banja Luka) 1-1draw.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Ljubić (Prnjavor) - 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Borac (Kozarska Dubica) - 
9 Nedjelja, 25.10.2020 10:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Bosna (Kalesija) 2-2draw.png 
7 Nedjelja, 25.10.2020 11:00 h Sloboda (Mrtvica) Sloboda (Mrtvica) - Sloboda (Mrtvica) Polet (Čović Polje) 6-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 25.10.2020 11:00 h Čelik (Grbavica) Čelik (Grbavica) - Čelik (Grbavica) Sveti Jovan (Donji Brezik) 1-3thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 25.10.2020 11:00 h Bobetino Brdo Bobetino Brdo - Bobetino Brdo Mladost (Trnjaci) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 25.10.2020 11:00 h Pašci 78 (Pašci-Tuzla) Pašci 78 (Pašci-Tuzla) - Pašci 78 (Pašci-Tuzla) Proleter (Slavinovići) 0-0draw.png 
7 Nedjelja, 25.10.2020 11:00 h Bijeljevec (Miljanovci) Bijeljevec (Miljanovci) - Bijeljevec (Miljanovci) Gornje Dubrave 2-4thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Orašje Orašje - Orašje Tekstilac (Derventa) 1-3thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Alfa Modriča 1-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Kozara (Gradiška) 0-4thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Ljubić (Prnjavor) - 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Ilićka 01 (Brčko) - 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Proleter (Teslić) - 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Zvijezda (Gradačac) 1-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) OFK Spartak (Banja Luka) 1-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 12:00 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Borac (Kozarska Dubica) - 
7 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Ravne (Zovik) Ravne (Zovik) - Ravne (Zovik) Mladost (Vidovice) 0-1thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Korpar (Grebnice) Korpar (Grebnice) - Korpar (Grebnice) Posavina 108 (Bos Bijela) 3-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Hašk Napredak Ulović Hašk Napredak Ulović - Hašk Napredak Ulović Dinamo 75 (Prijedor) 5-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Sloga (Tolisa) Sloga (Tolisa) - Sloga (Tolisa) Vitanovići 78 (Vitanovići) 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Bok Bok - Bok Dragovoljac (Novo Selo) 3-4thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Tramošnica Tramošnica - Tramošnica OFK Brčko 4-3thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Frankopan (Špionica) Frankopan (Špionica) - Frankopan (Špionica) Hajduk (Orašje) 2-2draw.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Mladi Zadrugar (Donji Rahić) Mladi Zadrugar (Donji Rahić) - Mladi Zadrugar (Donji Rahić) Kostrč 3-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Mladost (D. Svilaj) Mladost (D. Svilaj) - Mladost (D. Svilaj) 19 Srpanj (Oštra Luka) 1-3thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Mladost (Domaljevac) Mladost (Domaljevac) - Mladost (Domaljevac) Sloga (Prud) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 13:30 h Mladost (Sibovac) Mladost (Sibovac) - Mladost (Sibovac) Napredak (Matići) 3-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h OFK Tuzla OFK Tuzla - OFK Tuzla Slatina (Bašigovci) 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Rainci (Gornji Rainci) Rainci (Gornji Rainci) - Rainci (Gornji Rainci) Mladost (Solina) 1-3thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Zborište Zborište - Zborište BSK Bušletić (Bušletić) 2-3thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Zadrugar (Sijekovac) Zadrugar (Sijekovac) - Zadrugar (Sijekovac) Borac (Kotorsko) 0-4thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Polet (Podnovlje) Polet (Podnovlje) - Polet (Podnovlje) Sloga (Kolibe Gornje) 7-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Rudar (Stanari) 3-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Borac (Osinja) Borac (Osinja) - Borac (Osinja) Liješće 3-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Budućnost (Donja Lukavica) Budućnost (Donja Lukavica) - Budućnost (Donja Lukavica) Rudar (Bukinje) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Partizan (Kiseljak) Partizan (Kiseljak) - Partizan (Kiseljak) Grivice 2-2draw.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Napredak (Tupkovići) Napredak (Tupkovići) - Napredak (Tupkovići) Srnica (Treštenica) 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:00 h Mladost (Suha) Mladost (Suha) - Mladost (Suha) Krušik (Gornje Vukovije) 7-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Trešnjevka (Maoča) Trešnjevka (Maoča) - Trešnjevka (Maoča) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Vražići 92 Vražići 92 - Vražići 92 Doboj Istok (Klokotinca) 4-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Grčica (Brčko) Grčica (Brčko) - Grčica (Brčko) Mladost (Sandići) 3-3draw.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Mladost (Bogutovo selo) Mladost (Bogutovo selo) - Mladost (Bogutovo selo) Partizan (Donja Trnova) 1-1draw.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Seona Seona - Seona Svatovac (Poljice) 6-3thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Čelopek Čelopek - Čelopek Lokanj 1-4thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h GOŠK (Gabela) GOŠK (Gabela) - GOŠK (Gabela) Goražde 0-1thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Rudar (Kakanj) 1-1draw.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Mionica 85 (Mionica) Mionica 85 (Mionica) - Mionica 85 (Mionica) 12 Decembar (Rajska) 5-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Šekovići Šekovići - Šekovići Jedinstvo (Roćević) 3-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Trnovica Trnovica - Trnovica Janja 2009 (Janja) 2-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) - Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) Rudar 1925 (Ugljevik) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Mladost 78 (Vukovije) Mladost 78 (Vukovije) - Mladost 78 (Vukovije) Mladost (V Brijesnica) 5-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Biberovo Polje 4-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Željezničar (Dobošnica) Željezničar (Dobošnica) - Željezničar (Dobošnica) BSK Bokavići 5-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Zadrugar (Donje Crnjelovo) Zadrugar (Donje Crnjelovo) - Zadrugar (Donje Crnjelovo) Sloboda (Donji Zagoni) 2-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Omladinac (Potočari) Omladinac (Potočari) - Omladinac (Potočari) Podrinje (Tršić) 3-2thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Tabanci Tabanci - Tabanci Lokomotiva (Brčko) 2-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Romanija (Pale) Romanija (Pale) - Romanija (Pale) Milići 2-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Jugović (Gredice 1) Jugović (Gredice 1) - Jugović (Gredice 1) Mladost (Lončari) 2-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Orahovica 74 Orahovica 74 - Orahovica 74 Gornji Rahić 3-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Radnički (Lukavac) 2-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Dinamo (Donja Mahala) Dinamo (Donja Mahala) - Dinamo (Donja Mahala) Bosna (Kalesija) 3-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Dizdaruša (Brčko) Dizdaruša (Brčko) - Dizdaruša (Brčko) Mramor 6-3thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Ograđenovac Ograđenovac - Ograđenovac Međiđa 3-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Sloboda (Kerep) Sloboda (Kerep) - Sloboda (Kerep) Napredak (Omerbegovača) 5-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Zadrugar (Bukvik) Zadrugar (Bukvik) - Zadrugar (Bukvik) Gredice 0-5thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) - Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Budućnost Red Star (Vučilovac) 6-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Vlasenica Vlasenica - Vlasenica Stakorina (Čajniče) 1-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Budućnost (Pilica) Budućnost (Pilica) - Budućnost (Pilica) Ilićka 01 (Brčko) 5-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Jedinstvo (Koretaši) Jedinstvo (Koretaši) - Jedinstvo (Koretaši) Mladost 2003 (Popovo Polje) 1-3thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Željezničar (Jelovče Selo) Željezničar (Jelovče Selo) - Željezničar (Jelovče Selo) Koraj 4-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Pribava Pribava - Pribava Polet (Hrvati, Lukavac) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Stjepan Polje Stjepan Polje - Stjepan Polje Podrinje (Mosorovac) 6-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Špionica 1953 (Špionica) Špionica 1953 (Špionica) - Špionica 1953 (Špionica) DSK (Devetak) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Rudar (Zagorje) Rudar (Zagorje) - Rudar (Zagorje) Mladost (Puračić) 3-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h 25 maj (Uroža) 25 maj (Uroža) - 25 maj (Uroža) Mladost (Dobrovci) 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Mladost (G. Živinice) Mladost (G. Živinice) - Mladost (G. Živinice) Mramor (Babice) 4-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Omladinac 68 (Mionica) Omladinac 68 (Mionica) - Omladinac 68 (Mionica) Rijeka (Šerići) 3-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Polet (Palanka) Polet (Palanka) - Polet (Palanka) Sloga (Tojšići) 3-4thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Ingram (Duboki Potok) Ingram (Duboki Potok) - Ingram (Duboki Potok) Mladost (Kikači) 1-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Čelić Čelić - Čelić Jedinstvo (Lukavica) 2-4thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Mladost (Doboj Kakanj) Mladost (Doboj Kakanj) - Mladost (Doboj Kakanj) Borac (Banja Luka) 0-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Graničar (Brezovo Polje) Graničar (Brezovo Polje) - Graničar (Brezovo Polje) Vida (Gradačac) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Slijepčevići Slijepčevići - Slijepčevići Borac (Ražljevo) 0-0draw.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h OFK Brezik OFK Brezik - OFK Brezik Majevica (Lopare) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Obilić (Krepšić) Obilić (Krepšić) - Obilić (Krepšić) Strijelac (Tutnjevac) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Voćar (Šatorovići) Voćar (Šatorovići) - Voćar (Šatorovići) Izbor (Broduša-Brčko) 8-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Bukovik (G. Srebrenik) Bukovik (G. Srebrenik) - Bukovik (G. Srebrenik) Sloga (Bikodže) 1-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Omarska 1-6thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Čelinac Čelinac - Čelinac Borac (Šamac) 0-0draw.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Mladost (Donja Slatina) Mladost (Donja Slatina) - Mladost (Donja Slatina) Sloga (Srbac) 0-2thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h BSK (Banja Luka) BSK (Banja Luka) - BSK (Banja Luka) Lauš (Banja Luka) 5-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Gorica (Šipovo) Gorica (Šipovo) - Gorica (Šipovo) Sloga Nektar (Potkozarje) 1-1draw.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Krajina (Banja Luka) Krajina (Banja Luka) - Krajina (Banja Luka) Lijevče (Nova Topola) 0-0draw.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Sloga (Rakelići - Saničani) Sloga (Rakelići - Saničani) - Sloga (Rakelići - Saničani) Svodna (Svodna) 1-3thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Rudanka Rudanka - Rudanka Trebava (Osječani) 1-2thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Sloga (Dugo Polje) Sloga (Dugo Polje) - Sloga (Dugo Polje) Ukrina (Čečava) 1-2thumbs_down.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Skugrić Skugrić - Skugrić Zvijezda (Kakmuž) 4-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Hajduk (Batkuša) Hajduk (Batkuša) - Hajduk (Batkuša) Hajduk (Kožuhe) 5-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Vranjak Vranjak - Vranjak Borac (Bos. Lužani) 6-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Naša Krila (Kostajnica) Naša Krila (Kostajnica) - Naša Krila (Kostajnica) Vučijak (Majevac) 4-2thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 14:30 h Ozren (Petrovo) Ozren (Petrovo) - Ozren (Petrovo) Sloga (Jakeš) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 25.10.2020 15:00 h Mionica 85 (Mionica) Mionica 85 (Mionica) - Mionica 85 (Mionica) Biberovo Polje - 
11 Nedjelja, 25.10.2020 15:00 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Napredak (Omerbegovača) - 
11 Nedjelja, 25.10.2020 15:00 h Ograđenovac Ograđenovac - Ograđenovac Voćar (Šatorovići) - 
11 Nedjelja, 25.10.2020 15:00 h Željezničar (Jelovče Selo) Željezničar (Jelovče Selo) - Željezničar (Jelovče Selo) Vida (Gradačac) - 
11 Nedjelja, 25.10.2020 15:00 h Koraj Koraj - Koraj 12 Decembar (Rajska) - 
11 Nedjelja, 25.10.2020 15:00 h Graničar (Brezovo Polje) Graničar (Brezovo Polje) - Graničar (Brezovo Polje) Međiđa - 
12 Nedjelja, 25.10.2020 17:00 h Sarajevo Sarajevo - Sarajevo Krupa (Krupa na Vrbasu) 3-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 25.10.2020 19:05 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Sloboda (Tuzla) 1-1draw.png 
8 Srijeda, 28.10.2020 12:00 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Sloga (Doboj) - 
8 Srijeda, 28.10.2020 14:00 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Sloga (Doboj) - 
6 Srijeda, 28.10.2020 16:30 h Željezničar (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) - Željezničar (Sarajevo) Zrinjski (Mostar) 1-0thumbs_up.png 
13 Petak, 30.10.2020 17:00 h Sarajevo Sarajevo - Sarajevo Mladost (Doboj Kakanj) 5-1thumbs_up.png 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Mramor Mramor - Mramor Orahovica 74 - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Čapljina Čapljina - Čapljina Tošk (Tešanj) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Goražde Goražde - Goražde Orašje - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Rudar (Kakanj) Rudar (Kakanj) - Rudar (Kakanj) Slaven (Živinice) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Travnik Travnik - Travnik GOŠK (Gabela) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Mladost (Malešići) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Gradina (Srebrenik) - 
12 Subota, 31.10.2020 13:30 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Vražići 92 - 
10 Subota, 31.10.2020 13:30 h Mladost (Solina) Mladost (Solina) - Mladost (Solina) Vrana (Banovići selo) - 
10 Subota, 31.10.2020 13:30 h Sloga (Prud) Sloga (Prud) - Sloga (Prud) Mladost (D. Svilaj) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Lokomotiva (Miričina) Lokomotiva (Miričina) - Lokomotiva (Miričina) Seona - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Svatovac (Poljice) Svatovac (Poljice) - Svatovac (Poljice) Dizdaruša (Brčko) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Dinamo (Donja Mahala) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Posušje Posušje - Posušje Zvijezda (Gradačac) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Priluk Priluk - Priluk Bosna (Mionica) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Prokosovići Prokosovići - Prokosovići Odžak 102 - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Igman (Konjic) Igman (Konjic) - Igman (Konjic) Bratstvo (Gračanica) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Radnik (Hadžići) Radnik (Hadžići) - Radnik (Hadžići) Budućnost (Banovići) - 
13 Subota, 31.10.2020 13:30 h Vis Simm Bau (Kosava) Vis Simm Bau (Kosava) - Vis Simm Bau (Kosava) Jedinstvo (Bihać) - 
10 Subota, 31.10.2020 13:30 h Omazići 1937 Omazići 1937 - Omazići 1937 Partizan (Kiseljak) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Milići Milići - Milići Guber (Srebrenica) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Lokanj Lokanj - Lokanj Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Tuzla City (Simin Han) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Rudar 1925 (Ugljevik) Rudar 1925 (Ugljevik) - Rudar 1925 (Ugljevik) Omladinac (Potočari) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Famos (Vojkovići) Famos (Vojkovići) - Famos (Vojkovići) Romanija (Pale) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Alfa Modriča - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Jedinstvo (Brčko) Jedinstvo (Brčko) - Jedinstvo (Brčko) Zvijezda 09 (Etno selo) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Leotar (Trebinje) Leotar (Trebinje) - Leotar (Trebinje) Drina (Zvornik) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Sutjeska (Foča) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Slavija (Istočno Sarajevo) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Mladost (Donja Slatina) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Laktaši (Laktaši) Laktaši (Laktaši) - Laktaši (Laktaši) Brdo (Hambarine) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Sloga (Srbac) Sloga (Srbac) - Sloga (Srbac) Proleter (Teslić) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Bratstvo (Kozarac) Bratstvo (Kozarac) - Bratstvo (Kozarac) Gorica (Šipovo) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Lauš (Banja Luka) Lauš (Banja Luka) - Lauš (Banja Luka) Naprijed (Banja Luka) - 
13 Subota, 31.10.2020 14:00 h Trebava (Osječani) Trebava (Osječani) - Trebava (Osječani) Hajduk (Batkuša) - 
13 Subota, 31.10.2020 17:00 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Olimpik (Sarajevo) - 
13 Subota, 31.10.2020 17:00 h Zrinjski (Mostar) Zrinjski (Mostar) - Zrinjski (Mostar) Velež (Mostar) - 
13 Subota, 31.10.2020 19:00 h Željezničar (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) - Željezničar (Sarajevo) Radnik (Bijeljina) - 
10 Nedjelja, 01.11.2020 10:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Mineral (Banja Vrućica) - 
10 Nedjelja, 01.11.2020 10:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Zvijezda 09 (Etno selo) - 
10 Nedjelja, 01.11.2020 10:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Gradina (Srebrenik) - 
10 Nedjelja, 01.11.2020 10:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Seona - 
10 Nedjelja, 01.11.2020 10:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Bosna (Kalesija)