Pet07082020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Treća kantonalna liga TK (Istok)

Kalendar - Kalendar

72 Utakmice

1 Subota, 01.08.2020 17:30 h Sloboda (Tuzla) Sloboda (Tuzla) - Sloboda (Tuzla) Radnik (Bijeljina) 1-1draw.png 
1 Subota, 01.08.2020 18:00 h Borac (Banja Luka) Borac (Banja Luka) - Borac (Banja Luka) Mladost (Doboj Kakanj) 6-0thumbs_up.png 
1 Subota, 01.08.2020 20:00 h Zrinjski (Mostar) Zrinjski (Mostar) - Zrinjski (Mostar) Olimpik (Sarajevo) 1-0thumbs_up.png 
1 Subota, 01.08.2020 20:30 h Željezničar (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) - Željezničar (Sarajevo) Velež (Mostar) 3-0thumbs_up.png 
1 Nedjelja, 02.08.2020 17:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Sarajevo 0-2thumbs_down.png 
1 Nedjelja, 02.08.2020 20:00 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Tuzla City (Simin Han) 1-0thumbs_up.png 
2 Petak, 07.08.2020 17:00 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Željezničar (Sarajevo) - 
2 Petak, 07.08.2020 19:00 h Borac (Banja Luka) Borac (Banja Luka) - Borac (Banja Luka) Sloboda (Tuzla) - 
2 Subota, 08.08.2020 17:00 h Mladost (Doboj Kakanj) Mladost (Doboj Kakanj) - Mladost (Doboj Kakanj) Sarajevo - 
1 Subota, 08.08.2020 17:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Ljubić (Prnjavor) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:00 h Leotar (Trebinje) Leotar (Trebinje) - Leotar (Trebinje) Borac (Kozarska Dubica) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:00 h Sutjeska (Foča) Sutjeska (Foča) - Sutjeska (Foča) Sloga (Doboj) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Jedinstvo (Brčko) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) Zvijezda 09 (Etno selo) - Zvijezda 09 (Etno selo) Kozara (Gradiška) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka) Rudar (Prijedor) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:00 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Slavija (Istočno Sarajevo) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Travnik Travnik - Travnik Radnik (Hadžići) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Orašje - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Goražde - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Vis Simm Bau (Kosava) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) GOŠK (Gabela) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Rudar (Kakanj) Rudar (Kakanj) - Rudar (Kakanj) Čapljina - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Igman (Konjic) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Priluk Priluk - Priluk Prokosovići - 
2 Subota, 08.08.2020 17:30 h Olimpik (Sarajevo) Olimpik (Sarajevo) - Olimpik (Sarajevo) Široki Brijeg - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Lokomotiva (Miričina) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Gornji Rahić - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Mramor - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Orahovica 74 Orahovica 74 - Orahovica 74 Bosna (Kalesija) - 
1 Subota, 08.08.2020 17:30 h Seona Seona - Seona Dinamo (Donja Mahala) - 
1 Subota, 08.08.2020 18:00 h Čelopek Čelopek - Čelopek Partizan (Donja Trnova) - 
1 Subota, 08.08.2020 18:00 h Rudar 1925 (Ugljevik) Rudar 1925 (Ugljevik) - Rudar 1925 (Ugljevik) Lokanj - 
1 Subota, 08.08.2020 18:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Borac (Šamac) - 
1 Subota, 08.08.2020 18:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) Sloboda (Mrkonjić Grad) - Sloboda (Mrkonjić Grad) Progres (Kneževo) - 
2 Subota, 08.08.2020 19:00 h Velež (Mostar) Velež (Mostar) - Velež (Mostar) Zrinjski (Mostar) - 
2 Subota, 08.08.2020 20:30 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Krupa (Krupa na Vrbasu) - 
1 Subota, 08.08.2020 20:30 h Modriča Modriča - Modriča Podrinje (Janja) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 17:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Posušje - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 17:30 h Dizdaruša (Brčko) Dizdaruša (Brčko) - Dizdaruša (Brčko) Mladost (Malešići) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 17:30 h Odžak 102 Odžak 102 - Odžak 102 Svatovac (Poljice) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Jedinstvo (Roćević) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Šekovići Šekovići - Šekovići Lokomotiva (Brčko) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Trnovica Trnovica - Trnovica Tabanci - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Zadrugar (Donje Crnjevolo) Zadrugar (Donje Crnjevolo) - Zadrugar (Donje Crnjevolo) Mladost (Bogutovo selo) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Omladinac (Potočari) Omladinac (Potočari) - Omladinac (Potočari) Sloboda (Donji Zagoni) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Sloga (Gornje Crnjelovo) Sloga (Gornje Crnjelovo) - Sloga (Gornje Crnjelovo) Janja 2009 (Janja) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Jedinstvo (Žeravica) Jedinstvo (Žeravica) - Jedinstvo (Žeravica) Dubrave (Dubrave) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Mladost (Donja Slatina) Mladost (Donja Slatina) - Mladost (Donja Slatina) Čelinac - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Omarska Omarska - Omarska Laktaši (Laktaši) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Polet 1926 (Brod) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Sloga (Trn) Sloga (Trn) - Sloga (Trn) Sloga (Srbac) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h BSK (Banja Luka) BSK (Banja Luka) - BSK (Banja Luka) Sloga Nektar (Potkozarje) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Lijevče (Nova Topola) Lijevče (Nova Topola) - Lijevče (Nova Topola) Svodna (Svodna) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Mladost (Kotor Varoš) Mladost (Kotor Varoš) - Mladost (Kotor Varoš) Bratstvo (Kozarac) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Naprijed (Banja Luka) Naprijed (Banja Luka) - Naprijed (Banja Luka) Crni vrh (Jaružani) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Gorica (Šipovo) Gorica (Šipovo) - Gorica (Šipovo) FSA (Prijedor) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Sloga (Rakelići - Saničani) Sloga (Rakelići - Saničani) - Sloga (Rakelići - Saničani) Lauš (Banja Luka) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Krajina (Banja Luka) Krajina (Banja Luka) - Krajina (Banja Luka) Plamen (Donje Vodičevo) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Ozren (Petrovo) Ozren (Petrovo) - Ozren (Petrovo) Sloga (Dugo Polje) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Crvena zvijezda (Obudovac) Crvena zvijezda (Obudovac) - Crvena zvijezda (Obudovac) Trebava (Osječani) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Hajduk (Batkuša) Hajduk (Batkuša) - Hajduk (Batkuša) Zvijezda (Kakmuž) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Naša Krila (Kostajnica) Naša Krila (Kostajnica) - Naša Krila (Kostajnica) Sloga (Jakeš) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Rudanka Rudanka - Rudanka Ukrina (Čečava) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Vranjak Vranjak - Vranjak Skugrić - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Željezničar (Doboj) Željezničar (Doboj) - Željezničar (Doboj) Borac (Bos. Lužani) - 
1 Nedjelja, 09.08.2020 18:00 h Vučijak (Majevac) Vučijak (Majevac) - Vučijak (Majevac) Hajduk (Kožuhe) - 
3 Utorak, 11.08.2020 17:00 h Željezničar (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) - Željezničar (Sarajevo) Borac (Banja Luka) - 
3 Utorak, 11.08.2020 19:00 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Velež (Mostar) - 
3 Srijeda, 12.08.2020 17:00 h Sarajevo Sarajevo - Sarajevo Tuzla City (Simin Han) - 
3 Srijeda, 12.08.2020 17:30 h Sloboda (Tuzla) Sloboda (Tuzla) - Sloboda (Tuzla) Mladost (Doboj Kakanj) - 
3 Srijeda, 12.08.2020 17:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Olimpik (Sarajevo) - 
3 Srijeda, 12.08.2020 19:00 h Zrinjski (Mostar) Zrinjski (Mostar) - Zrinjski (Mostar) Radnik (Bijeljina) -