Ned15122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva liga Federacije
Match Schedule: GOŠK (Gabela) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 10.08.2019 17:30 h Radnik (Hadžići) - GOŠK (Gabela)1 - 2 Pobjeda
2 2. Kolo 18.08.2019 17:30 h GOŠK (Gabela) - Slaven (Živinice)3 - 1 Pobjeda
3 3. Kolo 24.08.2019 17:00 h Travnik - GOŠK (Gabela)2 - 2 Neriješeno
4 4. Kolo 01.09.2019 16:30 h GOŠK (Gabela) - Igman (Konjic)2 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 07.09.2019 16:30 h Čapljina - GOŠK (Gabela)2 - 1 Poraz
6 6. Kolo 15.09.2019 16:30 h GOŠK (Gabela) - Goražde2 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 21.09.2019 15:30 h Jedinstvo (Bihać) - GOŠK (Gabela)1 - 2 Pobjeda
8 8. Kolo 29.09.2019 15:30 h GOŠK (Gabela) - Zvijezda (Gradačac)1 - 1 Neriješeno
9 9. Kolo 05.10.2019 15:30 h Metalleghe-BSI (Jajce) - GOŠK (Gabela)1 - 0 Poraz
10 10. Kolo 13.10.2019 15:00 h GOŠK (Gabela) - Budućnost (Banovići)3 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Tošk (Tešanj) - GOŠK (Gabela)4 - 1 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h GOŠK (Gabela) - Bratstvo (Gračanica)1 - 1 Neriješeno
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Olimpic (Sarajevo) - GOŠK (Gabela)1 - 0 Poraz
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Rudar (Kakanj) - GOŠK (Gabela)3 - 4 Pobjeda
15 15. Kolo 17.11.2019 13:30 h GOŠK (Gabela) - Orašje3 - 3 Neriješeno
16 16. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Radnik (Hadžići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - GOŠK (Gabela)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Travnik_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - GOŠK (Gabela)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Čapljina_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Goražde - GOŠK (Gabela)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Zvijezda (Gradačac) - GOŠK (Gabela)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Metalleghe-BSI (Jajce)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - GOŠK (Gabela)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Tošk (Tešanj)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - GOŠK (Gabela)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Olimpic (Sarajevo)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Rudar (Kakanj)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Orašje - GOŠK (Gabela)_ - _