Ned20092020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva liga Federacije

Kalendar - Kalendar

169 Utakmice

3 Utorak, 15.09.2020 10:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) OFK Spartak (Banja Luka) - 
3 Utorak, 15.09.2020 12:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) OFK Spartak (Banja Luka) - 
4 Srijeda, 16.09.2020 16:30 h Olimpik (Sarajevo) Olimpik (Sarajevo) - Olimpik (Sarajevo) Sarajevo 1-3thumbs_down.png 
2 Subota, 19.09.2020 15:00 h Proleter (Slavinovići) Proleter (Slavinovići) - Proleter (Slavinovići) Gornje Dubrave 3-6thumbs_down.png 
2 Subota, 19.09.2020 15:00 h Sapna Sapna - Sapna Radnik (Lipnica) 3-0thumbs_up.png 
2 Subota, 19.09.2020 15:00 h Spreča (Donji Rainci) Spreča (Donji Rainci) - Spreča (Donji Rainci) Mladost (Gornja Tuzla) 4-2thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Čapljina Čapljina - Čapljina Goražde 2-2draw.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Igman (Konjic) Igman (Konjic) - Igman (Konjic) Posušje 0-1thumbs_down.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Rudar (Kakanj) Rudar (Kakanj) - Rudar (Kakanj) Orašje 5-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Mramor Mramor - Mramor Svatovac (Poljice) 2-3thumbs_down.png 
4 Subota, 19.09.2020 15:30 h Omazići 1937 Omazići 1937 - Omazići 1937 Mladost (Solina) 1-0thumbs_up.png 
3 Subota, 19.09.2020 15:30 h Omladinac RMU (Đurđevik) Omladinac RMU (Đurđevik) - Omladinac RMU (Đurđevik) Metalac (Živinice) 3-0thumbs_up.png 
3 Subota, 19.09.2020 15:30 h Borac (Kovači) Borac (Kovači) - Borac (Kovači) Oskova 4-1thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Travnik Travnik - Travnik Jedinstvo (Bihać) 0-1thumbs_down.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) GOŠK (Gabela) 1-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Zvijezda (Gradačac) 0-1thumbs_down.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Dinamo (Donja Mahala) 4-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Seona 2-3thumbs_down.png 
7 Subota, 19.09.2020 15:30 h Odžak 102 Odžak 102 - Odžak 102 Orahovica 74 2-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Drina HE (Višgrad) Drina HE (Višgrad) - Drina HE (Višgrad) Guber (Srebrenica) 5-1thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Bratstvo (Bratunac) Bratstvo (Bratunac) - Bratstvo (Bratunac) Proleter (Dvorovi) 3-2thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Alfa Modriča Alfa Modriča - Alfa Modriča Sutjeska (Foča) 4-1thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Lokanj Lokanj - Lokanj Lokomotiva (Brčko) 3-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Rudar 1925 (Ugljevik) Rudar 1925 (Ugljevik) - Rudar 1925 (Ugljevik) Mladost (Bogutovo selo) 2-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Željezničar Sport Team (Banja Luka) 1-1draw.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Leotar (Trebinje) Leotar (Trebinje) - Leotar (Trebinje) Rudar (Prijedor) 0-0draw.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Sloboda (Novi Grad) 1-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) Zvijezda 09 (Etno selo) - Zvijezda 09 (Etno selo) Slavija (Istočno Sarajevo) 2-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Sloga (Doboj) 2-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Podrinje (Janja) 2-2draw.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Jedinstvo (Brčko) Jedinstvo (Brčko) - Jedinstvo (Brčko) Kozara (Gradiška) 2-2draw.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Jedinstvo (Žeravica) Jedinstvo (Žeravica) - Jedinstvo (Žeravica) Čelinac 0-2thumbs_down.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Laktaši (Laktaši) Laktaši (Laktaši) - Laktaši (Laktaši) Borac (Šamac) 4-3thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Progres (Kneževo) Progres (Kneževo) - Progres (Kneževo) Dubrave (Dubrave) 2-1thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Lauš (Banja Luka) Lauš (Banja Luka) - Lauš (Banja Luka) Crni vrh (Jaružani) 2-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Trebava (Osječani) Trebava (Osječani) - Trebava (Osječani) Zvijezda (Kakmuž) 6-0thumbs_up.png 
7 Subota, 19.09.2020 16:00 h Željezničar (Doboj) Željezničar (Doboj) - Željezničar (Doboj) Vranjak 1-2thumbs_down.png 
8 Subota, 19.09.2020 16:30 h Mladost (Doboj Kakanj) Mladost (Doboj Kakanj) - Mladost (Doboj Kakanj) Velež (Mostar) 1-2thumbs_down.png 
8 Subota, 19.09.2020 20:00 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Olimpik (Sarajevo) 4-0thumbs_up.png 
8 Subota, 19.09.2020 20:00 h Željezničar (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) - Željezničar (Sarajevo) Krupa (Krupa na Vrbasu) 0-1thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Jedinstvo (Brčko) 1-2thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Orašje 6-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Mineral (Banja Vrućica) 4-2thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Alfa Modriča Alfa Modriča - Alfa Modriča Proleter (Teslić) 6-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Jablanica (Barice) Jablanica (Barice) - Jablanica (Barice) Konjuh (Kladanj) 4-2thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Podgrmeč (Sanski Most) Podgrmeč (Sanski Most) - Podgrmeč (Sanski Most) Sloboda (Novi Grad) 2-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Rudar (Prijedor) Rudar (Prijedor) - Rudar (Prijedor) Ljubić (Prnjavor) 1-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Kozara (Gradiška) 0-9thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Krajina (Cazin) Krajina (Cazin) - Krajina (Cazin) Metalleghe-BSI (Jajce) 2-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka) Brdo (Hambarine) 10-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h OFK Spartak (Banja Luka) OFK Spartak (Banja Luka) - OFK Spartak (Banja Luka) Jedinstvo (Bihać) 5-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Gradina (Srebrenik) 1-4thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Lokomotiva (Brčko) 2-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Drina (Zvornik) 0-4thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Seona Seona - Seona Zvijezda 09 (Etno selo) 0-5thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Budućnost (Banovići) 0-4thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 10:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Slaven (Živinice) 1-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 20.09.2020 11:00 h Pašci 78 (Pašci-Tuzla) Pašci 78 (Pašci-Tuzla) - Pašci 78 (Pašci-Tuzla) Memići 0-1thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Jedinstvo (Brčko) 4-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Orašje 6-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Mineral (Banja Vrućica) 5-2thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Alfa Modriča Alfa Modriča - Alfa Modriča Proleter (Teslić) 4-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Gradina (Srebrenik) 0-1thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Lokomotiva (Brčko) 0-1thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Drina (Zvornik) 1-4thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Seona Seona - Seona Radnik (Bijeljina) 0-7thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Budućnost (Banovići) 0-2thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Slaven (Živinice) 7-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Podgrmeč (Sanski Most) Podgrmeč (Sanski Most) - Podgrmeč (Sanski Most) Sloboda (Novi Grad) 1-2thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Kozara (Gradiška) 0-5thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Omarska Omarska - Omarska Ljubić (Prnjavor) 1-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h Krajina (Cazin) Krajina (Cazin) - Krajina (Cazin) Metalleghe-BSI (Jajce) 1-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 12:00 h OFK Spartak (Banja Luka) OFK Spartak (Banja Luka) - OFK Spartak (Banja Luka) Jedinstvo (Bihać) 1-2thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Rudar (Bukinje) Rudar (Bukinje) - Rudar (Bukinje) Mladost (Suha) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Napredak (Tupkovići) Napredak (Tupkovići) - Napredak (Tupkovići) Rainci (Gornji Rainci) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Srnica (Treštenica) Srnica (Treštenica) - Srnica (Treštenica) OFK Tuzla - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Grivice Grivice - Grivice Slatina (Bašigovci) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Koraj Koraj - Koraj Sloboda (Kerep) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Krušik (Gornje Vukovije) Krušik (Gornje Vukovije) - Krušik (Gornje Vukovije) Partizan (Kiseljak) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Budućnost (Donja Lukavica) Budućnost (Donja Lukavica) - Budućnost (Donja Lukavica) Vrana (Banovići selo) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Mladost (Puračić) Mladost (Puračić) - Mladost (Puračić) Pribava - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Sloga (Bikodže) Sloga (Bikodže) - Sloga (Bikodže) DSK (Devetak) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Podrinje (Mosorovac) Podrinje (Mosorovac) - Podrinje (Mosorovac) 25 maj (Uroža) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Željezničar (Dobošnica) Željezničar (Dobošnica) - Željezničar (Dobošnica) Bukovik (G. Srebrenik) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Mladost (Dobrovci) Mladost (Dobrovci) - Mladost (Dobrovci) Polet (Hrvati, Lukavac) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Rudar (Zagorje) Rudar (Zagorje) - Rudar (Zagorje) Špionica 1953 (Špionica) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h BSK Bokavići BSK Bokavići - BSK Bokavići Stjepan Polje - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Bratstvo (Gračanica) 3-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Radnik (Hadžići) Radnik (Hadžići) - Radnik (Hadžići) Vis Simm Bau (Kosava) 1-1draw.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h 12 Decembar (Rajska) 12 Decembar (Rajska) - 12 Decembar (Rajska) Voćar (Šatorovići) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Biberovo Polje Biberovo Polje - Biberovo Polje Međiđa - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Željezničar (Jelovče Selo) Željezničar (Jelovče Selo) - Željezničar (Jelovče Selo) Ograđenovac - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Izbor (Broduša-Brčko) Izbor (Broduša-Brčko) - Izbor (Broduša-Brčko) Graničar (Brezovo Polje) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Vida (Gradačac) Vida (Gradačac) - Vida (Gradačac) Napredak (Omerbegovača) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Mionica 85 (Mionica) Mionica 85 (Mionica) - Mionica 85 (Mionica) Trebava (D. Zelinja) - 
2 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Brčko 72 (Meraje Brčko) Brčko 72 (Meraje Brčko) - Brčko 72 (Meraje Brčko) Posavina (Brod) 0-3thumbs_down.png 
2 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Majevica (Rašljani) Majevica (Rašljani) - Majevica (Rašljani) Sloboda (Mujkići) - 
2 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Brka 1948 (Brka) Brka 1948 (Brka) - Brka 1948 (Brka) Zelinja 76 (D. Zelinja) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h 19 Srpanj (Oštra Luka) 19 Srpanj (Oštra Luka) - 19 Srpanj (Oštra Luka) Sloga (Prud) 4-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Hajduk (Orašje) Hajduk (Orašje) - Hajduk (Orašje) Bok 2-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Kostrč Kostrč - Kostrč Sloga (Tolisa) - 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Mladost (Sibovac) Mladost (Sibovac) - Mladost (Sibovac) Mladost (D. Svilaj) 5-2thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Napredak (Matići) Napredak (Matići) - Napredak (Matići) Frankopan (Špionica) 5-1thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Dragovoljac (Novo Selo) Dragovoljac (Novo Selo) - Dragovoljac (Novo Selo) Vitanovići 78 (Vitanovići) 6-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Mladi Zadrugar (Donji Rahić) Mladi Zadrugar (Donji Rahić) - Mladi Zadrugar (Donji Rahić) Mladost (Domaljevac) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Dizdaruša (Brčko) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Priluk Priluk - Priluk Mladost (Malešići) 4-2thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Prokosovići Prokosovići - Prokosovići Bosna (Kalesija) 6-5thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Lokomotiva (Miričina) 3-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Hašk Napredak Ulović Hašk Napredak Ulović - Hašk Napredak Ulović Ravne (Zovik) 3-1thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Mladost (Vidovice) Mladost (Vidovice) - Mladost (Vidovice) Korpar (Grebnice) 2-1thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Tramošnica Tramošnica - Tramošnica Posavina 108 (Bos Bijela) 5-0thumbs_up.png 
2 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h OFK Brčko OFK Brčko - OFK Brčko Dinamo 75 (Prijedor) 1-4thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Ingram (Duboki Potok) Ingram (Duboki Potok) - Ingram (Duboki Potok) Omladinac 68 (Mionica) 3-2thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Mladost (Kikači) Mladost (Kikači) - Mladost (Kikači) Mladost (V Brijesnica) 4-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Trešnjevka (Maoča) Trešnjevka (Maoča) - Trešnjevka (Maoča) Mramor (Babice) 3-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Mladost 78 (Vukovije) Mladost 78 (Vukovije) - Mladost 78 (Vukovije) Rijeka (Šerići) 2-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Čelić Čelić - Čelić Mladost (G. Živinice) 1-3thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Polet (Palanka) Polet (Palanka) - Polet (Palanka) Vražići 92 1-1draw.png 
5 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Jedinstvo (Lukavica) Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Lukavica) Sloga (Tojšići) 1-2thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 20.09.2020 15:30 h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Doboj Istok (Klokotinca) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Vlasenica Vlasenica - Vlasenica Romanija (Pale) 3-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Glasinac 2011 (Sokolac) Glasinac 2011 (Sokolac) - Glasinac 2011 (Sokolac) Ilićka 01 (Brčko) 3-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Jedinstvo (Brodac) Jedinstvo (Brodac) - Jedinstvo (Brodac) Budućnost (Pilica) 1-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Mladost (Rogatica) Mladost (Rogatica) - Mladost (Rogatica) Velež (Nevesinje) 1-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Milići Milići - Milići Famos (Vojkovići) 0-3thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Stakorina (Čajniče) Stakorina (Čajniče) - Stakorina (Čajniče) Mladost (Gacko) 1-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Jedinstvo (Roćević) Jedinstvo (Roćević) - Jedinstvo (Roćević) Partizan (Donja Trnova) - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Podrinje (Tršić) Podrinje (Tršić) - Podrinje (Tršić) Trnovica - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Omladinac (Potočari) Omladinac (Potočari) - Omladinac (Potočari) Zadrugar (Donje Crnjelovo) - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Čelopek Čelopek - Čelopek Tabanci - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Sloboda (Donji Zagoni) Sloboda (Donji Zagoni) - Sloboda (Donji Zagoni) Janja 2009 (Janja) - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) - Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) Šekovići - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Omarska Omarska - Omarska Mladost (Donja Slatina) 4-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Polet 1926 (Brod) Polet 1926 (Brod) - Polet 1926 (Brod) Sloga (Srbac) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Proleter (Teslić) 2-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) Sloboda (Mrkonjić Grad) - Sloboda (Mrkonjić Grad) Sloga (Trn) 2-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Lijevče (Nova Topola) Lijevče (Nova Topola) - Lijevče (Nova Topola) Gorica (Šipovo) 0-0draw.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Naprijed (Banja Luka) Naprijed (Banja Luka) - Naprijed (Banja Luka) FSA (Prijedor) - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Sloga (Rakelići - Saničani) Sloga (Rakelići - Saničani) - Sloga (Rakelići - Saničani) BSK (Banja Luka) 0-4thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Krajina (Banja Luka) Krajina (Banja Luka) - Krajina (Banja Luka) Mladost (Kotor Varoš) - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Plamen (Donje Vodičevo) Plamen (Donje Vodičevo) - Plamen (Donje Vodičevo) Sloga Nektar (Potkozarje) - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Svodna (Svodna) Svodna (Svodna) - Svodna (Svodna) Bratstvo (Kozarac) - 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Crvena zvijezda (Obudovac) Crvena zvijezda (Obudovac) - Crvena zvijezda (Obudovac) Ozren (Petrovo) 1-1draw.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Hajduk (Batkuša) Hajduk (Batkuša) - Hajduk (Batkuša) Sloga (Dugo Polje) 4-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Naša Krila (Kostajnica) Naša Krila (Kostajnica) - Naša Krila (Kostajnica) Rudanka 3-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Borac (Bos. Lužani) Borac (Bos. Lužani) - Borac (Bos. Lužani) Sloga (Jakeš) 1-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Hajduk (Kožuhe) Hajduk (Kožuhe) - Hajduk (Kožuhe) Ukrina (Čečava) 4-2thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 20.09.2020 16:00 h Vučijak (Majevac) Vučijak (Majevac) - Vučijak (Majevac) Skugrić 4-2thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Gredice Gredice - Gredice OFK Brezik - 
6 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Jugović (Gredice 1) Jugović (Gredice 1) - Jugović (Gredice 1) Jedinstvo (Koretaši) - 
6 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Mladost (Lončari) Mladost (Lončari) - Mladost (Lončari) Obilić (Krepšić) - 
6 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Mladost (Sandići) Mladost (Sandići) - Mladost (Sandići) Majevica (Lopare) - 
6 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Mladost 2003 (Popovo Polje) Mladost 2003 (Popovo Polje) - Mladost 2003 (Popovo Polje) Strijelac (Tutnjevac) - 
6 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Borac (Ražljevo) Borac (Ražljevo) - Borac (Ražljevo) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) - 
6 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Budućnost Red Star (Vučilovac) Budućnost Red Star (Vučilovac) - Budućnost Red Star (Vučilovac) Slijepčevići - 
6 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Zadrugar (Bukvik) Zadrugar (Bukvik) - Zadrugar (Bukvik) Grčica (Brčko) - 
5 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Liješće Liješće - Liješće Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - 
5 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Zadrugar (Sijekovac) - 
5 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Borac (Osinja) Borac (Osinja) - Borac (Osinja) Polet (Podnovlje) - 
5 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Rudar (Stanari) Rudar (Stanari) - Rudar (Stanari) Sloga (Kolibe Gornje) - 
5 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h BSK Bušletić (Bušletić) BSK Bušletić (Bušletić) - BSK Bušletić (Bušletić) Borac (Kotorsko) - 
5 Nedjelja, 20.09.2020 16:30 h Zborište Zborište - Zborište OFK Pridjel (Donji Pridjel) - 
8 Nedjelja, 20.09.2020 18:00 h Sloboda (Tuzla) Sloboda (Tuzla) - Sloboda (Tuzla) Sarajevo - 
4 Ponedjeljak, 21.09.2020 15:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Tekstilac (Derventa) - 
4 Ponedjeljak, 21.09.2020 15:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Tekstilac (Derventa) - 
8 Ponedjeljak, 21.09.2020 18:00 h Borac (Banja Luka) Borac (Banja Luka) - Borac (Banja Luka) Tuzla City (Simin Han) - 
3 Srijeda, 23.09.2020 10:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Tuzla City (Simin Han) - 
3 Srijeda, 23.09.2020 16:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Tuzla City (Simin Han) -