Ned08122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva kantonalna liga TK
Match Schedule: Jedinstvo (Lukavica) | Prva Kantonalna liga TK

Prva Kantonalna liga TK

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 18.08.2019 17:30 h Pribava - Jedinstvo (Lukavica)0 - 3 Pobjeda
2 2. Kolo 24.08.2019 17:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Vražići 921 - 3 Poraz
3 3. Kolo 01.09.2019 16:30 h Gornji Rahić - Jedinstvo (Lukavica)3 - 2 Poraz
4 4. Kolo 08.09.2019 17:30 h Omazići 1937 - Jedinstvo (Lukavica)3 - 0 Poraz
5 5. Kolo 14.09.2019 16:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (V Brijesnica)2 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 22.09.2019 15:30 h Rijeka (Šerići) - Jedinstvo (Lukavica)2 - 2 Neriješeno
7 7. Kolo 28.09.2019 15:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (Kikači)0 - 1 Poraz
8 8. Kolo 06.10.2019 15:30 h Željezničar (Dobošnica) - Jedinstvo (Lukavica)1 - 2 Pobjeda
9 9. Kolo 12.10.2019 15:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Polet (Palanka)2 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 16.10.2019 15:00 h Omladinac 68 (Mionica) - Jedinstvo (Lukavica)0 - 0 Neriješeno
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Jedinstvo (Lukavica) - DSK (Devetak)4 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h Doboj Istok (Klokotinca) - Jedinstvo (Lukavica)2 - 0 Poraz
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (G. Živinice)1 - 2 Poraz
14 14. Kolo 10.11.2019 13:30 h Trešnjevka (Maoča) - Jedinstvo (Lukavica)4 - 1 Poraz
15 15. Kolo 16.11.2019 13:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Ingram (Duboki Potok)1 - 2 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Pribava_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Vražići 92 - Jedinstvo (Lukavica)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Gornji Rahić_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Omazići 1937_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (V Brijesnica) - Jedinstvo (Lukavica)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Rijeka (Šerići)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Kikači) - Jedinstvo (Lukavica)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Željezničar (Dobošnica)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Polet (Palanka) - Jedinstvo (Lukavica)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h DSK (Devetak) - Jedinstvo (Lukavica)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Doboj Istok (Klokotinca)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Mladost (G. Živinice) - Jedinstvo (Lukavica)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Trešnjevka (Maoča)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Ingram (Duboki Potok) - Jedinstvo (Lukavica)_ - _