Uto10122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva kantonalna liga TK
Match Schedule: Omladinac 68 (Mionica) | Prva Kantonalna liga TK

Prva Kantonalna liga TK

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 18.08.2019 17:30 h Omladinac 68 (Mionica) - Omazići 19371 - 0 Pobjeda
2 2. Kolo 25.08.2019 17:00 h Omladinac 68 (Mionica) - DSK (Devetak)5 - 3 Pobjeda
3 3. Kolo 01.09.2019 16:30 h Doboj Istok (Klokotinca) - Omladinac 68 (Mionica)1 - 0 Poraz
4 4. Kolo 08.09.2019 16:30 h Omladinac 68 (Mionica) - Mladost (G. Živinice)1 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 15.09.2019 16:30 h Trešnjevka (Maoča) - Omladinac 68 (Mionica)2 - 1 Poraz
6 6. Kolo 22.09.2019 15:30 h Omladinac 68 (Mionica) - Ingram (Duboki Potok)0 - 0 Neriješeno
7 7. Kolo 29.09.2019 15:30 h Pribava - Omladinac 68 (Mionica)2 - 2 Neriješeno
8 8. Kolo 06.10.2019 15:30 h Omladinac 68 (Mionica) - Vražići 921 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 13.10.2019 15:00 h Gornji Rahić - Omladinac 68 (Mionica)3 - 0 Poraz
10 10. Kolo 16.10.2019 15:00 h Omladinac 68 (Mionica) - Jedinstvo (Lukavica)0 - 0 Neriješeno
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Mladost (V Brijesnica) - Omladinac 68 (Mionica)3 - 0 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h Omladinac 68 (Mionica) - Rijeka (Šerići)3 - 1 Pobjeda
13 13. Kolo 03.11.2019 13:30 h Mladost (Kikači) - Omladinac 68 (Mionica)4 - 2 Poraz
14 14. Kolo 10.11.2019 13:30 h Omladinac 68 (Mionica) - Željezničar (Dobošnica)5 - 0 Pobjeda
15 15. Kolo 17.11.2019 13:30 h Polet (Palanka) - Omladinac 68 (Mionica)3 - 0 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Omazići 1937 - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h DSK (Devetak) - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Omladinac 68 (Mionica) - Doboj Istok (Klokotinca)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Mladost (G. Živinice) - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Omladinac 68 (Mionica) - Trešnjevka (Maoča)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Ingram (Duboki Potok) - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Omladinac 68 (Mionica) - Pribava_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Vražići 92 - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Omladinac 68 (Mionica) - Gornji Rahić_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Lukavica) - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Omladinac 68 (Mionica) - Mladost (V Brijesnica)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Rijeka (Šerići) - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Omladinac 68 (Mionica) - Mladost (Kikači)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Željezničar (Dobošnica) - Omladinac 68 (Mionica)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Omladinac 68 (Mionica) - Polet (Palanka)_ - _