Sub24082019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva kantonalna liga TK
Match Schedule: Jedinstvo (Lukavica) | Prva Kantonalna TK

Prva Kantonalna TK

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 19.08.2018 17:30 h Rijeka (Šerići) - Jedinstvo (Lukavica)1 - 0 Poraz
2 2. Kolo 25.08.2018 17:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Omazići 19371 - 2 Poraz
3 3. Kolo 02.09.2018 16:30 h Proleter (Slavinovići) - Jedinstvo (Lukavica)1 - 2 Pobjeda
4 4. Kolo 09.09.2018 16:30 h DSK (Devetak) - Jedinstvo (Lukavica)0 - 0 Neriješeno
5 5. Kolo 15.09.2018 16:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Ingram (Duboki Potok)1 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 23.09.2018 15:30 h Doboj Istok (Klokotinca) - Jedinstvo (Lukavica)3 - 0 Poraz
7 7. Kolo 29.09.2018 15:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Polet (Palanka)2 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 06.10.2018 15:30 h Mladost (Kikači) - Jedinstvo (Lukavica)0 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 14.10.2018 15:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Orahovica 741 - 2 Poraz
10 10. Kolo 17.10.2018 15:00 h Željezničar (Dobošnica) - Jedinstvo (Lukavica)6 - 0 Poraz
11 11. Kolo 20.10.2018 14:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Vražići 921 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 28.10.2018 13:30 h Mladost (Tinja) - Jedinstvo (Lukavica)0 - 3 Pobjeda
13 13. Kolo 03.11.2018 13:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (V Brijesnica)2 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 11.11.2018 13:30 h Trešnjevka (Maoča) - Jedinstvo (Lukavica)2 - 0 Poraz
15 15. Kolo 17.11.2018 13:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Gornji Rahić0 - 0 Neriješeno
16 16. Kolo 09.03.2019 15:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Rijeka (Šerići)0 - 3 Poraz
17 17. Kolo 16.03.2019 15:00 h Omazići 1937 - Jedinstvo (Lukavica)1 - 0 Poraz
18 18. Kolo 23.03.2019 15:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Proleter (Slavinovići)2 - 0 Pobjeda
19 19. Kolo 30.03.2019 15:30 h Jedinstvo (Lukavica) - DSK (Devetak)1 - 0 Pobjeda
20 20. Kolo 15.05.2019 17:00 h Ingram (Duboki Potok) - Jedinstvo (Lukavica)3 - 0 Poraz
21 21. Kolo 13.04.2019 16:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Doboj Istok (Klokotinca)4 - 0 Pobjeda
22 22. Kolo 17.04.2019 16:30 h Polet (Palanka) - Jedinstvo (Lukavica)3 - 0 Poraz
23 23. Kolo 20.04.2019 16:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (Kikači)2 - 1 Pobjeda
24 24. Kolo 28.04.2019 17:00 h Orahovica 74 - Jedinstvo (Lukavica)3 - 0 Poraz
25 25. Kolo 04.05.2019 17:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Željezničar (Dobošnica)1 - 0 Pobjeda
26 26. Kolo 12.05.2019 17:00 h Vražići 92 - Jedinstvo (Lukavica)1 - 0 Poraz
27 27. Kolo 18.05.2019 17:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (Tinja)3 - 2 Pobjeda
28 28. Kolo 26.05.2019 17:30 h Mladost (V Brijesnica) - Jedinstvo (Lukavica)1 - 0 Poraz
29 29. Kolo 02.06.2019 17:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Trešnjevka (Maoča)2 - 4 Poraz
30 30. Kolo 09.06.2019 18:00 h Gornji Rahić - Jedinstvo (Lukavica)4 - 0 Poraz