Sub24082019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva kantonalna liga TK
Match Schedule: Polet (Palanka) | Prva Kantonalna TK

Prva Kantonalna TK

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 19.08.2018 17:30 h Mladost (V Brijesnica) - Polet (Palanka)1 - 0 Poraz
2 2. Kolo 26.08.2018 17:00 h Polet (Palanka) - Trešnjevka (Maoča)2 - 2 Neriješeno
3 3. Kolo 02.09.2018 16:30 h Gornji Rahić - Polet (Palanka)1 - 0 Poraz
4 4. Kolo 09.09.2018 16:30 h Polet (Palanka) - Rijeka (Šerići)5 - 3 Pobjeda
5 5. Kolo 15.09.2018 16:00 h Omazići 1937 - Polet (Palanka)4 - 1 Poraz
6 6. Kolo 23.09.2018 15:30 h Polet (Palanka) - Proleter (Slavinovići)4 - 3 Pobjeda
7 7. Kolo 29.09.2018 15:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Polet (Palanka)2 - 1 Poraz
8 8. Kolo 06.10.2018 15:30 h Polet (Palanka) - Ingram (Duboki Potok)0 - 2 Poraz
9 9. Kolo 14.10.2018 15:00 h Doboj Istok (Klokotinca) - Polet (Palanka)3 - 3 Neriješeno
10 10. Kolo 17.10.2018 15:00 h DSK (Devetak) - Polet (Palanka)4 - 2 Poraz
11 11. Kolo 21.10.2018 14:30 h Polet (Palanka) - Mladost (Kikači)3 - 2 Pobjeda
12 12. Kolo 28.10.2018 13:30 h Orahovica 74 - Polet (Palanka)2 - 1 Poraz
13 13. Kolo 04.11.2018 13:30 h Polet (Palanka) - Željezničar (Dobošnica)4 - 3 Pobjeda
14 14. Kolo 11.11.2018 13:30 h Vražići 92 - Polet (Palanka)3 - 2 Poraz
15 15. Kolo 18.11.2018 13:30 h Polet (Palanka) - Mladost (Tinja)8 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo 10.03.2019 15:00 h Polet (Palanka) - Mladost (V Brijesnica)6 - 1 Pobjeda
17 17. Kolo 17.03.2019 15:00 h Trešnjevka (Maoča) - Polet (Palanka)2 - 0 Poraz
18 18. Kolo 24.03.2019 15:30 h Polet (Palanka) - Gornji Rahić1 - 1 Neriješeno
19 19. Kolo 31.03.2019 15:30 h Rijeka (Šerići) - Polet (Palanka)1 - 1 Neriješeno
20 20. Kolo 07.04.2019 16:00 h Polet (Palanka) - Omazići 19370 - 1 Poraz
21 21. Kolo 14.04.2019 16:30 h Proleter (Slavinovići) - Polet (Palanka)1 - 2 Pobjeda
22 22. Kolo 17.04.2019 16:30 h Polet (Palanka) - Jedinstvo (Lukavica)3 - 0 Pobjeda
23 23. Kolo 21.04.2019 16:30 h Ingram (Duboki Potok) - Polet (Palanka)4 - 0 Poraz
24 24. Kolo 28.04.2019 17:00 h Polet (Palanka) - Doboj Istok (Klokotinca)3 - 2 Pobjeda
25 25. Kolo 05.05.2019 17:00 h Polet (Palanka) - DSK (Devetak)0 - 0 Neriješeno
26 26. Kolo 12.05.2019 17:00 h Mladost (Kikači) - Polet (Palanka)0 - 0 Neriješeno
27 27. Kolo 19.05.2019 17:30 h Polet (Palanka) - Orahovica 740 - 1 Poraz
28 28. Kolo 26.05.2019 17:30 h Željezničar (Dobošnica) - Polet (Palanka)5 - 1 Poraz
29 29. Kolo 02.06.2019 17:30 h Polet (Palanka) - Vražići 923 - 0 Pobjeda
30 30. Kolo 09.06.2019 18:00 h Mladost (Tinja) - Polet (Palanka)1 - 3 Pobjeda