Sub24082019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva kantonalna liga TK
Match Schedule: Orahovica 74 | Prva Kantonalna TK

Prva Kantonalna TK

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 19.08.2018 17:30 h Vražići 92 - Orahovica 744 - 3 Poraz
2 2. Kolo 25.08.2018 17:00 h Orahovica 74 - Mladost (Tinja)4 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 02.09.2018 16:30 h Mladost (V Brijesnica) - Orahovica 741 - 1 Neriješeno
4 4. Kolo 09.09.2018 16:30 h Orahovica 74 - Trešnjevka (Maoča)2 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 16.09.2018 16:00 h Gornji Rahić - Orahovica 740 - 0 Neriješeno
6 6. Kolo 23.09.2018 15:30 h Orahovica 74 - Rijeka (Šerići)2 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 29.09.2018 15:30 h Omazići 1937 - Orahovica 742 - 1 Poraz
8 8. Kolo 06.10.2018 15:30 h Orahovica 74 - Proleter (Slavinovići)4 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 14.10.2018 15:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Orahovica 741 - 2 Pobjeda
10 10. Kolo 17.10.2018 15:00 h Orahovica 74 - Ingram (Duboki Potok)4 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 21.10.2018 14:30 h Doboj Istok (Klokotinca) - Orahovica 742 - 0 Poraz
12 12. Kolo 28.10.2018 13:30 h Orahovica 74 - Polet (Palanka)2 - 1 Pobjeda
13 13. Kolo 04.11.2018 13:30 h Mladost (Kikači) - Orahovica 746 - 1 Poraz
14 14. Kolo 11.11.2018 13:30 h DSK (Devetak) - Orahovica 742 - 3 Pobjeda
15 15. Kolo 18.11.2018 13:30 h Orahovica 74 - Željezničar (Dobošnica)4 - 1 Pobjeda
16 16. Kolo 10.03.2019 15:00 h Orahovica 74 - Vražići 922 - 1 Pobjeda
17 17. Kolo 16.03.2019 15:00 h Mladost (Tinja) - Orahovica 740 - 2 Pobjeda
18 18. Kolo 24.03.2019 15:30 h Orahovica 74 - Mladost (V Brijesnica)2 - 1 Pobjeda
19 19. Kolo 31.03.2019 15:30 h Trešnjevka (Maoča) - Orahovica 742 - 0 Poraz
20 20. Kolo 07.04.2019 16:00 h Orahovica 74 - Gornji Rahić1 - 1 Neriješeno
21 21. Kolo 14.04.2019 16:30 h Rijeka (Šerići) - Orahovica 743 - 0 Poraz
22 22. Kolo 17.04.2019 16:30 h Orahovica 74 - Omazići 19373 - 0 Pobjeda
23 23. Kolo 21.04.2019 16:30 h Proleter (Slavinovići) - Orahovica 740 - 3 Pobjeda
24 24. Kolo 28.04.2019 17:00 h Orahovica 74 - Jedinstvo (Lukavica)3 - 0 Pobjeda
25 25. Kolo 05.05.2019 17:00 h Ingram (Duboki Potok) - Orahovica 740 - 1 Pobjeda
26 26. Kolo 12.05.2019 17:00 h Orahovica 74 - Doboj Istok (Klokotinca)1 - 0 Pobjeda
27 27. Kolo 19.05.2019 17:30 h Polet (Palanka) - Orahovica 740 - 1 Pobjeda
28 28. Kolo 26.05.2019 17:30 h Orahovica 74 - Mladost (Kikači)2 - 0 Pobjeda
29 29. Kolo 02.06.2019 17:30 h Orahovica 74 - DSK (Devetak)3 - 2 Pobjeda
30 30. Kolo 09.06.2019 18:00 h Željezničar (Dobošnica) - Orahovica 741 - 2 Pobjeda