Sub24082019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva kantonalna liga TK
Match Schedule: Mladost (V Brijesnica) | Prva Kantonalna TK

Prva Kantonalna TK

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 19.08.2018 17:30 h Mladost (V Brijesnica) - Polet (Palanka)1 - 0 Pobjeda
2 2. Kolo 26.08.2018 17:00 h Mladost (Kikači) - Mladost (V Brijesnica)2 - 0 Poraz
3 3. Kolo 02.09.2018 16:30 h Mladost (V Brijesnica) - Orahovica 741 - 1 Neriješeno
4 4. Kolo 09.09.2018 16:30 h Željezničar (Dobošnica) - Mladost (V Brijesnica)1 - 0 Poraz
5 5. Kolo 16.09.2018 16:00 h Mladost (V Brijesnica) - Vražići 924 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 23.09.2018 15:30 h Mladost (Tinja) - Mladost (V Brijesnica)3 - 0 Poraz
7 7. Kolo 30.09.2018 15:30 h Mladost (V Brijesnica) - DSK (Devetak)1 - 1 Neriješeno
8 8. Kolo 06.10.2018 15:30 h Mladost (V Brijesnica) - Trešnjevka (Maoča)0 - 1 Poraz
9 9. Kolo 14.10.2018 15:00 h Gornji Rahić - Mladost (V Brijesnica)3 - 2 Poraz
10 10. Kolo 17.10.2018 15:00 h Mladost (V Brijesnica) - Rijeka (Šerići)3 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2018 14:30 h Omazići 1937 - Mladost (V Brijesnica)1 - 1 Neriješeno
12 12. Kolo 28.10.2018 13:30 h Mladost (V Brijesnica) - Proleter (Slavinovići)1 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 03.11.2018 13:30 h Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (V Brijesnica)2 - 0 Poraz
14 14. Kolo 11.11.2018 13:30 h Mladost (V Brijesnica) - Ingram (Duboki Potok)2 - 1 Pobjeda
15 15. Kolo 18.11.2018 13:30 h Doboj Istok (Klokotinca) - Mladost (V Brijesnica)1 - 1 Neriješeno
16 16. Kolo 10.03.2019 15:00 h Polet (Palanka) - Mladost (V Brijesnica)6 - 1 Poraz
17 17. Kolo 17.03.2019 15:00 h Mladost (V Brijesnica) - Mladost (Kikači)3 - 1 Pobjeda
18 18. Kolo 24.03.2019 15:30 h Orahovica 74 - Mladost (V Brijesnica)2 - 1 Poraz
19 19. Kolo 31.03.2019 15:30 h Mladost (V Brijesnica) - Željezničar (Dobošnica)5 - 0 Pobjeda
20 20. Kolo 07.04.2019 16:00 h Vražići 92 - Mladost (V Brijesnica)2 - 0 Poraz
21 21. Kolo 14.04.2019 16:30 h Mladost (V Brijesnica) - Mladost (Tinja)4 - 3 Pobjeda
22 22. Kolo 17.04.2019 16:30 h DSK (Devetak) - Mladost (V Brijesnica)2 - 1 Poraz
23 23. Kolo 21.04.2019 16:30 h Trešnjevka (Maoča) - Mladost (V Brijesnica)3 - 0 Poraz
24 24. Kolo 27.04.2019 17:00 h Mladost (V Brijesnica) - Gornji Rahić1 - 2 Poraz
25 25. Kolo 05.05.2019 17:00 h Rijeka (Šerići) - Mladost (V Brijesnica)3 - 1 Poraz
26 26. Kolo 12.05.2019 17:00 h Mladost (V Brijesnica) - Omazići 19372 - 0 Pobjeda
27 27. Kolo 19.05.2019 17:30 h Proleter (Slavinovići) - Mladost (V Brijesnica)2 - 2 Neriješeno
28 28. Kolo 26.05.2019 17:30 h Mladost (V Brijesnica) - Jedinstvo (Lukavica)1 - 0 Pobjeda
29 29. Kolo 02.06.2019 17:30 h Ingram (Duboki Potok) - Mladost (V Brijesnica)5 - 2 Poraz
30 30. Kolo 09.06.2019 18:00 h Mladost (V Brijesnica) - Doboj Istok (Klokotinca)2 - 2 Neriješeno