Sub24082019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva kantonalna liga TK
Match Schedule: DSK (Devetak) | Prva Kantonalna TK

Prva Kantonalna TK

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 19.08.2018 17:30 h Željezničar (Dobošnica) - DSK (Devetak)0 - 3 Pobjeda
2 2. Kolo 26.08.2018 17:00 h DSK (Devetak) - Proleter (Slavinovići)5 - 3 Pobjeda
3 3. Kolo 02.09.2018 16:30 h Vražići 92 - DSK (Devetak)3 - 0 Poraz
4 4. Kolo 09.09.2018 16:30 h DSK (Devetak) - Jedinstvo (Lukavica)0 - 0 Neriješeno
5 5. Kolo 16.09.2018 16:00 h Mladost (Tinja) - DSK (Devetak)2 - 0 Poraz
6 6. Kolo 23.09.2018 15:30 h DSK (Devetak) - Ingram (Duboki Potok)4 - 2 Pobjeda
7 7. Kolo 30.09.2018 15:30 h Mladost (V Brijesnica) - DSK (Devetak)1 - 1 Neriješeno
8 8. Kolo 06.10.2018 15:30 h DSK (Devetak) - Doboj Istok (Klokotinca)0 - 0 Neriješeno
9 9. Kolo 14.10.2018 15:00 h Trešnjevka (Maoča) - DSK (Devetak)1 - 0 Poraz
10 10. Kolo 17.10.2018 15:00 h DSK (Devetak) - Polet (Palanka)4 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 21.10.2018 14:30 h Gornji Rahić - DSK (Devetak)2 - 1 Poraz
12 12. Kolo 28.10.2018 13:30 h DSK (Devetak) - Mladost (Kikači)3 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 04.11.2018 13:30 h Rijeka (Šerići) - DSK (Devetak)5 - 3 Poraz
14 14. Kolo 11.11.2018 13:30 h DSK (Devetak) - Orahovica 742 - 3 Poraz
15 15. Kolo 17.11.2018 13:30 h Omazići 1937 - DSK (Devetak)2 - 1 Poraz
16 16. Kolo 10.03.2019 15:00 h DSK (Devetak) - Željezničar (Dobošnica)2 - 0 Pobjeda
17 17. Kolo 17.03.2019 15:00 h Proleter (Slavinovići) - DSK (Devetak)1 - 3 Pobjeda
18 18. Kolo 24.03.2019 15:30 h DSK (Devetak) - Vražići 922 - 0 Pobjeda
19 19. Kolo 30.03.2019 15:30 h Jedinstvo (Lukavica) - DSK (Devetak)1 - 0 Poraz
20 20. Kolo 07.04.2019 16:00 h DSK (Devetak) - Mladost (Tinja)3 - 0 Pobjeda
21 21. Kolo 14.04.2019 16:30 h Ingram (Duboki Potok) - DSK (Devetak)2 - 0 Poraz
22 22. Kolo 17.04.2019 16:30 h DSK (Devetak) - Mladost (V Brijesnica)2 - 1 Pobjeda
23 23. Kolo 21.04.2019 16:30 h Doboj Istok (Klokotinca) - DSK (Devetak)1 - 1 Neriješeno
24 24. Kolo 28.04.2019 17:00 h DSK (Devetak) - Trešnjevka (Maoča)2 - 3 Poraz
25 25. Kolo 05.05.2019 17:00 h Polet (Palanka) - DSK (Devetak)0 - 0 Neriješeno
26 26. Kolo 12.05.2019 17:00 h DSK (Devetak) - Gornji Rahić1 - 1 Neriješeno
27 27. Kolo 19.05.2019 17:30 h Mladost (Kikači) - DSK (Devetak)5 - 1 Poraz
28 28. Kolo 26.05.2019 17:30 h DSK (Devetak) - Rijeka (Šerići)2 - 0 Pobjeda
29 29. Kolo 02.06.2019 17:30 h Orahovica 74 - DSK (Devetak)3 - 2 Poraz
30 30. Kolo 09.06.2019 18:00 h DSK (Devetak) - Omazići 19372 - 1 Pobjeda