Sub24082019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Prva kantonalna liga TK
Match Schedule: Ingram (Duboki Potok) | Prva Kantonalna TK

Prva Kantonalna TK

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 19.08.2018 17:30 h Gornji Rahić - Ingram (Duboki Potok)0 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 26.08.2018 17:00 h Ingram (Duboki Potok) - Rijeka (Šerići)1 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 01.09.2018 16:30 h Omazići 1937 - Ingram (Duboki Potok)3 - 1 Poraz
4 4. Kolo 09.09.2018 16:30 h Ingram (Duboki Potok) - Proleter (Slavinovići)2 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 15.09.2018 16:00 h Jedinstvo (Lukavica) - Ingram (Duboki Potok)1 - 0 Poraz
6 6. Kolo 23.09.2018 15:30 h DSK (Devetak) - Ingram (Duboki Potok)4 - 2 Poraz
7 7. Kolo 30.09.2018 15:30 h Ingram (Duboki Potok) - Doboj Istok (Klokotinca)2 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 06.10.2018 15:30 h Polet (Palanka) - Ingram (Duboki Potok)0 - 2 Pobjeda
9 9. Kolo 14.10.2018 15:00 h Ingram (Duboki Potok) - Mladost (Kikači)2 - 4 Poraz
10 10. Kolo 17.10.2018 15:00 h Orahovica 74 - Ingram (Duboki Potok)4 - 0 Poraz
11 11. Kolo 21.10.2018 14:30 h Ingram (Duboki Potok) - Željezničar (Dobošnica)3 - 1 Pobjeda
12 12. Kolo 28.10.2018 13:30 h Vražići 92 - Ingram (Duboki Potok)1 - 0 Poraz
13 13. Kolo 04.11.2018 13:30 h Ingram (Duboki Potok) - Mladost (Tinja)4 - 3 Pobjeda
14 14. Kolo 11.11.2018 13:30 h Mladost (V Brijesnica) - Ingram (Duboki Potok)2 - 1 Poraz
15 15. Kolo 18.11.2018 13:30 h Ingram (Duboki Potok) - Trešnjevka (Maoča)3 - 1 Pobjeda
16 16. Kolo 10.03.2019 15:00 h Ingram (Duboki Potok) - Gornji Rahić0 - 0 Neriješeno
17 17. Kolo 17.03.2019 15:00 h Rijeka (Šerići) - Ingram (Duboki Potok)1 - 0 Poraz
18 18. Kolo 24.03.2019 15:30 h Ingram (Duboki Potok) - Omazići 19374 - 0 Pobjeda
19 19. Kolo 31.03.2019 15:30 h Proleter (Slavinovići) - Ingram (Duboki Potok)1 - 0 Poraz
20 20. Kolo 15.05.2019 17:00 h Ingram (Duboki Potok) - Jedinstvo (Lukavica)3 - 0 Pobjeda
21 21. Kolo 14.04.2019 16:30 h Ingram (Duboki Potok) - DSK (Devetak)2 - 0 Pobjeda
22 22. Kolo 17.04.2019 16:30 h Doboj Istok (Klokotinca) - Ingram (Duboki Potok)3 - 2 Poraz
23 23. Kolo 21.04.2019 16:30 h Ingram (Duboki Potok) - Polet (Palanka)4 - 0 Pobjeda
24 24. Kolo 28.04.2019 17:00 h Mladost (Kikači) - Ingram (Duboki Potok)2 - 1 Poraz
25 25. Kolo 05.05.2019 17:00 h Ingram (Duboki Potok) - Orahovica 740 - 1 Poraz
26 26. Kolo 12.05.2019 17:00 h Željezničar (Dobošnica) - Ingram (Duboki Potok)4 - 3 Poraz
27 27. Kolo 19.05.2019 17:30 h Ingram (Duboki Potok) - Vražići 922 - 2 Neriješeno
28 28. Kolo 26.05.2019 17:30 h Mladost (Tinja) - Ingram (Duboki Potok)3 - 2 Poraz
29 29. Kolo 02.06.2019 17:30 h Ingram (Duboki Potok) - Mladost (V Brijesnica)5 - 2 Pobjeda
30 30. Kolo 09.06.2019 18:00 h Trešnjevka (Maoča) - Ingram (Duboki Potok)4 - 1 Poraz