Sub28112020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Zapad)
Match Schedule: Bukovik (G. Srebrenik) | Druga kantonalna TK (Zapad)

Druga kantonalna TK (Zapad)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 30.08.2020 17:00 h Špionica 1953 (Špionica) - Bukovik (G. Srebrenik)0 - 0 Neriješeno
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Podrinje (Mosorovac) - Bukovik (G. Srebrenik)2 - 3 Pobjeda
3 3. Kolo 13.09.2020 16:00 h Bukovik (G. Srebrenik) - 25 maj (Uroža)4 - 2 Pobjeda
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Željezničar (Dobošnica) - Bukovik (G. Srebrenik)3 - 1 Poraz
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - Rudar (Zagorje)1 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 04.10.2020 15:30 h Mladost (Puračić) - Bukovik (G. Srebrenik)5 - 1 Poraz
7 7. Kolo 11.10.2020 15:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - BSK Bokavići4 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 18.10.2020 14:30 h Mladost (Dobrovci) - Bukovik (G. Srebrenik)0 - 3 Pobjeda
9 9. Kolo 25.10.2020 14:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - Sloga (Bikodže)1 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 01.11.2020 13:30 h DSK (Devetak) - Bukovik (G. Srebrenik)1 - 1 Neriješeno
11 11. Kolo 08.11.2020 15:00 h Bukovik (G. Srebrenik) - Polet (Hrvati, Lukavac)2 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 14.11.2020 13:30 h Stjepan Polje - Bukovik (G. Srebrenik)0 - 0 Neriješeno
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - Pribava2 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Špionica 1953 (Špionica)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Podrinje (Mosorovac)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h 25 maj (Uroža) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Željezničar (Dobošnica)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Rudar (Zagorje) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Mladost (Puračić)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h BSK Bokavići - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Mladost (Dobrovci)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Sloga (Bikodže) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - DSK (Devetak)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Polet (Hrvati, Lukavac) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Stjepan Polje_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Pribava - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _