Čet22102020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Zapad)
Match Schedule: Željezničar (Dobošnica) | Druga kantonalna TK (Zapad)

Druga kantonalna TK (Zapad)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 30.08.2020 17:00 h Stjepan Polje - Željezničar (Dobošnica)2 - 0 Poraz
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Željezničar (Dobošnica) - Pribava4 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 13.09.2020 16:00 h Špionica 1953 (Špionica) - Željezničar (Dobošnica)1 - 0 Poraz
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Željezničar (Dobošnica) - Bukovik (G. Srebrenik)3 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h 25 maj (Uroža) - Željezničar (Dobošnica)2 - 1 Poraz
6 6. Kolo 04.10.2020 15:30 h Podrinje (Mosorovac) - Željezničar (Dobošnica)2 - 5 Pobjeda
7 7. Kolo 11.10.2020 15:30 h Željezničar (Dobošnica) - Rudar (Zagorje)5 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 18.10.2020 14:30 h Mladost (Puračić) - Željezničar (Dobošnica)3 - 1 Poraz
9 9. Kolo 25.10.2020 15:00 h Željezničar (Dobošnica) - BSK Bokavići_ - _
10 10. Kolo 01.11.2020 15:00 h Mladost (Dobrovci) - Željezničar (Dobošnica)_ - _
11 11. Kolo 08.11.2020 15:00 h Željezničar (Dobošnica) - Sloga (Bikodže)_ - _
12 12. Kolo 15.11.2020 15:00 h DSK (Devetak) - Željezničar (Dobošnica)_ - _
13 13. Kolo 22.11.2020 15:00 h Željezničar (Dobošnica) - Polet (Hrvati, Lukavac)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Željezničar (Dobošnica) - Stjepan Polje_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Pribava - Željezničar (Dobošnica)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Željezničar (Dobošnica) - Špionica 1953 (Špionica)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Željezničar (Dobošnica)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Željezničar (Dobošnica) - 25 maj (Uroža)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Željezničar (Dobošnica) - Podrinje (Mosorovac)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Rudar (Zagorje) - Željezničar (Dobošnica)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Željezničar (Dobošnica) - Mladost (Puračić)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h BSK Bokavići - Željezničar (Dobošnica)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Željezničar (Dobošnica) - Mladost (Dobrovci)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Sloga (Bikodže) - Željezničar (Dobošnica)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Željezničar (Dobošnica) - DSK (Devetak)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Polet (Hrvati, Lukavac) - Željezničar (Dobošnica)_ - _